Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Friendzone bitecek!

Shean

Öne çıkan mesajlar

diaboliq said:

"istemez" tavrı iyi bence abi. yani bu yolda kafasına takmadan devam etmeli bence.

silktir et koçum. daha 18 yaşındasın sanırım. üniversiteye gidicen daha. neler olucak neler.

üniversitede kızlar teklif ediyo hem. sen oturuyon kafede , pudra şekerli marmelatlı kurabiyeni yerken kızın biri geliyo akşam dışarı çıkalım diyor.

şöyle olaylar en çok makinada bir de inşaat mühendisliğinde oluyormuş
Sosyal ağlarda paylaş

Başlığı okudum ama sonunda ne olacağını adımın a'sı gibi biliyordum nerdeyse, çok fazla şaşırmadım. Aslında kız sana ne olacağını bu zamana kadar çoktan belli etmiş gibi üç yıl boyunca sana karşı herhangi bir ilgi göstermeyerek veya belki de senin yakın davranma durumunu yanlış anlaman sonucu, ama gözünü açıp da kız sevgililerini eskitirken pek farkına varamamışsın sanki olup bitenin. Doğrudan kıza birlikte olalım falan mı dedin ki, keşke daha soft girseydin. Bayağı duygusuzca ve insafsız olmuş o konuşmalar çünkü. Anlayacağın senin üzülmene değecek biri olsaymış keşke ama olayı iğrenme noktasına getirmesiyle de bayağı ilkel olduğunu göstermiş zaten, o yüzden daha vaktin varken kısa zamanda at gereksiz düşüncelerini kafandan.

Neyse, bir daha reddedilirsen de o kişi daha insaflı birisi olur umarım.

İlla üzüleyim diyorsan da ben hep burdayım, göz pınarlarımı ödünç verebilirim.

Sosyal ağlarda paylaş

MasterHapLo said:

ne oldu simdi red mi yemis okumadim onceki sayfalari

Alıntı
Shean
direk anlatıyorum. olayı süslemeye gerek yok. senle sevgili olma düşüncesi tiksindiriyor beni. midemi bulandırıyor dedi. kardeşimsin düşüncesini atmış kafasında. hiç öyle muhabbetlere girmediğimiz halde. rezilsin falan. sonra "tamam sus. hoşçakal." dedim kalktım gittim. 5 kere red yedim bunla beraber. en ağırı buydu. rezillik.
Sosyal ağlarda paylaş

Shean said:

direk anlatıyorum. olayı süslemeye gerek yok. senle sevgili olma düşüncesi tiksindiriyor beni. midemi bulandırıyor dedi. kardeşimsin düşüncesini atmış kafasında. hiç öyle muhabbetlere girmediğimiz halde. rezilsin falan. sonra "tamam sus. hoşçakal." dedim kalktım gittim. 5 kere red yedim bunla beraber. en ağırı buydu. rezillik.
Sosyal ağlarda paylaş

Shean said:

dövesim geldi. ben hehe modunda olduğum sırada onun bunu düşünmesi ve arkadaşlarına yayarak toplu baskı kurması şerefsizlikti. orada dövsem şu an daha rahat olurdum ama ne gereği var diyede düşünmedim değil. o yüzden dövmedim zaten. yani sonuçta diyelim 2 senelik "arkadaşsınız" ve sen bir insanı gözünde insan yerine bile koymuyorsan bu tanımını yapamadığım birşeydir ama siktir edelim. artık karakterinide gerçekten tanıdığıma göre tamamen çıkartabilirim kafamdan.

off arkadaşlarına da yaymış epic
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...