Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

STSL 5. Hafta | Beşiktaş - Galatasaray | 22.09.2013 19.00

Wyand

Öne çıkan mesajlar

Lafları yine biz yiyoruz yine biz suçluyuz, cayır cayır iki tane atıp oyuncumuz piyesin son perdesinde günah keçisi ilan edildi bir de hey allahım. Terim yine tribüne gönderilir, Melo'nun pasaportu iptal edilir maç da tekrar oynanır. Yeter ki kafanız rahat olsun, bir bitmediniz

1 taraftar öldürüldü diye benim takımım katil ise Beşiktaş için söyleyecek söz bulamıyorum bu zihniyetteki adamlar yüzünden. Şu Gezi olayları olmasa bile girerdi o taraftarlar o kadar eminim ki, 1000 tane olmazdı belki ama 5-6 tane high bilader atlardı
Sosyal ağlarda paylaş

eboue'nin dayağı haketmesi mevzu değil. sahaya dalan kavga eden taraftara laf ederim ve bahane bulmam ben. galatasaray olması farketmiyor.

beşiktaş taraftarı işi çarşı-1453 kavgasına ve hakeme bağladı. kimse de çıkıp demiyor ki aga bizim tribüne tinerciler dolmuş yazı kettiler beşiktaş'a, tribünler daha iyi denetlenmeli vs diye

illa bir bahane illa bir komplo.

ben buna uyuzum. ben bireysel bi galatasaray taraftarıyım. taraftar gruplarıyla işim olmaz. kim malsa mal derim.

ben bu olayın bir kaç şeyin bir araya gelip oluşturduğu bir reaksiyon olarak görüyorum.

rekor geyiği , 5 te 5 yapma stresi , bir anda şampiyonluk havasına girmek , tribündeki bölünmeler, gezi parkı , 1-0 dan 2-1 olan maç , staddaki yetersiz güvenlik

planlı programlı bir gomplo olduğuna inanmıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Ya ben maç izlerken hangisi Çarşı hangisi 1453 bilmek zorunda mıyım? Başlarım tribün gruplarına da yetti artık, bugün de çıkmış Fikret Orman bir gazla neler diyor, senin ayakların yere basmazken taraftarın ne yapsın, 5. maçtan şampiyonluk gitti hakkımız yendi diye dalar tabi, tüm o dalanların paralı asker olduğunu düşünen yoktur sanırım
Sosyal ağlarda paylaş

Güvenlik şirketiyle fesh etmişler bir de, baya rahatladık. Yalnız Muslera orada sahaya girenleri farkedip hakemin yanına koşmasa baya bir güruh futbolcuların yanına ulaşacaktı

Llama said:

Red said:

işte onu anlatamıyoruz

1453 veya çarşı veya bilmem ne

sonuçta sahaya yüzlerce beşiktaş taraftarı daldı mı ?

daldı.

çarşı dalsaydı 3 güvenlik ölürdü

tek fark bu işte ölü olmaması

Abi Çarşı yaaaa mükemmel adamlar. Hey allahım
Sosyal ağlarda paylaş

Ya bizim ceza alacağımız kesin zaten, bare boşa gitmesin ben ona bozuluyorum. Ceza alamamıza sebebiyet verenlerde misliyle cezalandırılsın yanına kar kalmasın. Adam zırt pırt sahaya iniyor, ya da yabancı madde atıyor cezasını klup ve kombine almış taraftar çekiyor. İddia ediyorum kombine almayanların yarısı sırf ulan yine ceza alırız nasılsa diye maç gelince alıyor biletlerini. Şimdi 5-6 maç ceza alacağız adamın aldığı kombine yalan olacak hiç bir avantajı da kalmayacak. 5-6 maç ceza alsa klup zaten kombinelerin çoğunu sattı 13k stad kapasitesinden 10k sı dolu herhalde, olan taraftara oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Yalnız tam oranlarsan yine bir 1/4 çeker Çarşı, Sinan Engin'in operasyonundan önce yarı yarıya gibi bir durum vardı İnönü'de

Hani orda dominasyonu her türlü sağlar, fakat işte Melo'ydu Galatasaray'dı derken orada sahaya atlayan 10 delinin arkasından koşan 1000 kişi arasında hiç Çarşılı da yok muydu, inanmam bu duruma pek. Bir futbol maçının insanı karakterine ters nasıl davrandırttığını çok gördük. Tayyip nefretinden çok Galatasaray nefreti taşıyan kaç adam var orada
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:

Biraz GS taraftarından ornek alın abicim siz de. Unal Basgan demisti zamanında. Bak kac senedir var mı kapatma cezası? B)-

Bunu zamanında aziz yıldırımda söylüyordu yanlız =) Başarılı olan takımın maçlarında küfür ve bu olaylar dolayısıyla daha az oluyor. Fener'in başarı inince gördük küfür ve maç kapamayı.
Sosyal ağlarda paylaş

BulletRide said:

Yalnız tam oranlarsan yine bir 1/4 çeker Çarşı, Sinan Engin'in operasyonundan önce yarı yarıya gibi bir durum vardı İnönü'de

Hani orda dominasyonu her türlü sağlar, fakat işte Melo'ydu Galatasaray'dı derken orada sahaya atlayan 10 delinin arkasından koşan 1000 kişi arasında hiç Çarşılı da yok muydu, inanmam bu duruma pek. Bir futbol maçının insanı karakterine ters nasıl davrandırttığını çok gördük. Tayyip nefretinden çok Galatasaray nefreti taşıyan kaç adam var orada

yok diyelim. çarşıdan kimse atlamamış olsun yine farketmiyor işte :)

hmm çarşı yokmuş. o zaman ceza vermeyin klube demez kimse.
Sosyal ağlarda paylaş

Darksun said:

toggie said:

Biraz GS taraftarından ornek alın abicim siz de. Unal Basgan demisti zamanında. Bak kac senedir var mı kapatma cezası? B)-

Bunu zamanında aziz yıldırımda söylüyordu yanlız =) Başarılı olan takımın maçlarında küfür ve bu olaylar dolayısıyla daha az oluyor. Fener'in başarı inince gördük küfür ve maç kapamayı.

http://www.youtube.com/watch?v=WcVtoFc_fmM 2-3 yıl öncesi
Sosyal ağlarda paylaş

Burada hakem ve meloyu sahaya dalma konusunda bahane edenler harbiden sığ düşünceli insanlar.

BJK taraftar grubu resmen tinerciler apaçiler tarafından istila edilmiş durumda. İlk başta bunları temizlesin. İçlerinde elbette kaliteli insan var bir sürü ama diğer kekoların varlığını inkar edemeyiz

Hakeme koro halinde defalarca o.çoçuğu derken taraftar suçlu değil tahrik olmuş. Hakemin sahada Burak'ın elle oynaması dışında ciddi hatası Fernandes'i oyundan atmamış olması. Bu mu tahrik etti BJK nin yüksek profilli taraftar grubunu. Resmen kendi rezilliklerine bahane arıyorlar. Melo kırmızı kart gördü daha ne yapsın hakem.

Maça gelince GS gayet güzel R.Madrid gazını almış takıma verdi ayarı. İlk yarı BJK pozisyon buldu 1 taneattı . 2 yarı GS pozisyon buldu 2 tane attı. Yukarı da bir sürü mal kelimesi kullanılmış. Ne yapalım BJK nin mal taraftarı atlamasaydı sahaya.

Alacakları 6+ maç cezayı kime yıksak derdindeler. Darkrider dediği gibi içeride 76k adamdan fazlası var. 11k insan içeri girmiş fazladan. Merdiven boşlukları bile gözükmüyordu. Artık bu insanlar içeri gişeden atlayarak mı girdi yoksa yönetimin de mi yetoluğu var ortaya çıkacaktır. Şu gişelerin kırılarak taraftarın stada tecavüz edercesine girmesi bile BJK taraftar profilini ortaya koyuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

BulletRide said:

yok diyelim. çarşıdan kimse atlamamış olsun yine farketmiyor işte :)

hmm çarşı yokmuş. o zaman ceza vermeyin klube demez kimse.

carsinin bulundugu yerden o kalabalikta sahaya inmesi en az 5dk alir. ya da hepsi 30 metre falan duzulmeli.
Sosyal ağlarda paylaş

Darksun said:

toggie said:

Ya ben işin geyiğindeyim tabi de, başarıdan ziyade bir alışkanlık var. Bu alışkanlığı kazandırmaya calısıyor Unal.
Sosyal ağlarda paylaş

blackhavvk said:

Darksun said:

toggie said:

http://www.youtube.com/watch?v=WcVtoFc_fmM 2-3 yıl öncesi
şu maçtan sonra maçlardaki polis sayısını 50 katına çıkarmışlardı asdjghasdgjbasdg.
Sosyal ağlarda paylaş

Ali Sami Yen zamanı Oldboyz mantığı çok vardı, bizde de ne olaylar oldu inkar etmek yersiz. Khala falan anlatsın yıllardır tribünden adam. Ama Arena'ya geçildiğinden beri saha içerisinde bir tane major olayımız yok, Ünal Aysal gurur duymakta çok haklı.

Bu arada Fırat Aydınus'a edilen küfürler yüzünden zaten 1 maç ceza cepteydi ne olursa olsun skor, 5 maç da olaylardan diyorlar muhtemelen 6 maç olacak ceza.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...