Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

STSL 5. Hafta | Beşiktaş - Galatasaray | 22.09.2013 19.00

Wyand

Öne çıkan mesajlar

off abi şimdi ne yazsam ki bilemedim yani ben ne diyeyim ki sana ne anlatayım? afferim gitmişsin taksime büyük adammışsın? bende o gün ordaydım copta yedik biber gazıda yedim.otobüs önündede fotolarda çektinmi bari,duvarlara adını felanda yazmışsındır sen helal olsun sana,kahrolsun bağzı şeyler demi

oraya gitmişsin afferim büyük adamsın bak güzel güzel fotolarda çekmişsin.çocuklarına anlatırsın gösterirsin kafede arkadaşlarına felan anlatırsın.

afferim sana zeki dostum.keşke orda bir şeylerde öğrenseymişsin
Sosyal ağlarda paylaş

Phoenixlin said:

Alfred said:

Esnaf said:

Adamın espiri yaptığı hiç aklına geldi mi?

Çok espritüel bir insanmış gerçekten

http://m1309.hizliresim.com/1f/r/sy82g.jpg

Bahsettiğim olayları süzemiyor musunuz arkadaş bu kadar mı sığ düşünceli 2 resim gorunce gaza gelen milletsiniz??

1.Soldaki resim adam maça gitmiş sevinmiş galatsaray için pankart hazırlamış? Hava atıyor indim diye muhtelen inanmıştir oturmuştur yerinde dubyan veled. Hem açıkçası şu adamı melo yer.

2. Ortadaki resim; Subyan velet arkadaşlarına hava atıyor birşeyler yapmış gibi gostermeye çalışıyor kendirin.

3. Sağdaki resim adam bilet var sıkıyor,sallıyor, abi tamam gel bilet senin diye birşey yazmış mı?

4. Adam birşeyler olma çabası içinde kendini kendi toplumuna kabul ettirmek için sakallı cubelli fotograf.

5. Komplo kuracak adam bunu burda paylaşmaz. Eğer adam herkezi galeyana getirecek kadar zekiyse bunu koymaz. Ha adam geri zekalıysa 1 statda 2000 gerizekalı daha tip var; demek ki stadınızda baya bir gerizekalı var. 70 oynamak beşiktaşlıya yasaklanmalı ideal 20 binde kalmalı ki bu kadar gerizekalı gelmesin sahaya?

6. Hatta bana sallıyan arkadaşlar muhtemelen o kadar gaza gelmişiniz ki bu gerizekalının peşinden sizde gitmişinizdir sahanın içine.
Sosyal ağlarda paylaş

Esnaf said:

off abi şimdi ne yazsam ki bilemedim yani ben ne diyeyim ki sana ne anlatayım? afferim gitmişsin taksime büyük adammışsın? bende o gün ordaydım copta yedik biber gazıda yedim.otobüs önündede fotolarda çektinmi bari,duvarlara adını felanda yazmışsındır sen helal olsun sana,kahrolsun bağzı şeyler demi

oraya gitmişsin afferim büyük adamsın bak güzel güzel fotolarda çekmişsin.çocuklarına anlatırsın gösterirsin kafede arkadaşlarına felan anlatırsın.

afferim sana zeki dostum.keşke orda bir şeylerde öğrenseymişsin

Sen bu dediklerini kesin yapmışındır. Merak etmiyorum zaten. İ Dediklerimi hala anlamayan sensin?

Ben politikleştirmemek diyorum adam öldü sevindin diyorsun oku yazdıklarını. Oku bir daha oku, fanatik tavırlarından çıkarak oku arkadaşım tarafsız oku. Ama oku facebooku, tweeteri akiti cumhuriyeti oku, anlayarak oku ama. Fikrini paylaşırken hedef göstermeden oku.
Hedef gösterme ayırma, bölme, kavga etmeden oku.
Sosyal ağlarda paylaş

tambjk said:

Tezgahı planlayanlardan olmayabilir ama çarşı ve bjk ye yönelik dönen tezgahta bir piyon olduğu açık.

bu olayları bütün tarafların oturup düşünmesi gereken bir konu
dk 34 de kim bağırıyorsa fenerbahçenin stadında çıkan kavgalar
ve sonraki haftalarda bütün taraflara göz dağı verilcek bir örnek ceza gelicek bakın görün
Sosyal ağlarda paylaş

Llama said:

tambjk said:

Tezgahı planlayanlardan olmayabilir ama çarşı ve bjk ye yönelik dönen tezgahta bir piyon olduğu açık.

ve sonraki haftalarda bütün taraflara göz dağı verilcek bir örnek ceza gelicek bakın görün

Bunu anlatmaya çalışıyorum. Sen politikleştirdikçe orda sana karşı tepki oluşacak zamanı gelecek her stadta göreceğiz bunu ama insanlar anlamıyor. Soylemeye çalıştığımızda sen ölülere seviniyorsun oluyor.

50000 kişinin arasında %50 karşıt gorus var bunu neden kabul etmiyorsun neden kendi gorusunu tepkini belirtirken onların alınabileceğini kızabileceğini düşünmüyorsun?
Sosyal ağlarda paylaş

bu olay, ilk günden beri aktif olan çarşıyı susturmak içindir diye yazmıstım, en cok ses fener stadında cıksa aynısı fenere, gs stadında bu kadar ses cıksa gs'ye olurdu adım gibi eminim.

catlak sese 0 toleransı olan bir basbakandan bahsediyoruz, siz hala sadece melodan olduya inanmak istiyorsunuz

malesef futbol sadece futbol degil, bizim ülkemizde hele hiç degil..

yıllarca futbol ile uyutulan nesiller uyandı bu sene, insanlar birleşti, ayırma calısmaları uzun sürmedi. karsılıklı atışmalar parcalanmalar için en uygun mac derbi macı.
Sosyal ağlarda paylaş

Llama said:

tambjk said:

Taraftarlardan ziyade hükümetin düşünmesi gerekiyor. Taraftarlar, halk zaten hep düşünüyor, düşündüklerinden ötürü isyan ediyorlar, tepki gösteriyorlar.

Artık insanların bir araya gelip slogan atabildikleri tek yer stadyumlar kaldı. İnsanların içinde birikmiş herşey, hükümetin baskıcı politikaları sonucu dolmuşlar. Bir yandan sıkınca diğer taraftan patlar.

1453 gibi ısmarlama taraftarlar ile olmaz bu işler, akp nin böyle ucuz işlere kalkışması halkın zekasına hakaret resmen.

Tüm felsefesi insanları bölmek, ayrıştırmak, kırdırmak, bastırmak, sindirmek olan bir partideni, tribünler konsusunda farklı birşey beklenemez zaten. Giriştikleri oluşumun sonucu daha 5.haftada patladı, stratejileri çöktü.
Sosyal ağlarda paylaş

tambjk said:

Llama said:

tambjk said:

Taraftarlardan ziyade hükümetin düşünmesi gerekiyor. Taraftarlar, halk zaten hep düşünüyor, düşündüklerinden ötürü isyan ediyorlar, tepki gösteriyorlar.

Artık insanların bir araya gelip slogan atabildikleri tek yer stadyumlar kaldı. İnsanların içinde birikmiş herşey, hükümetin baskıcı politikaları sonucu dolmuşlar. Bir yandan sıkınca diğer taraftan patlar.

1453 gibi ısmarlama taraftarlar ile olmaz bu işler, akp nin böyle ucuz işlere kalkışması halkın zekasına hakaret resmen.

Tüm felsefesi insanları bölmek, ayrıştırmak, kırdırmak, bastırmak, sindirmek olan bir partideni, tribünler konsusunda farklı birşey beklenemez zaten. Giriştikleri oluşumun sonucu daha 5.haftada patladı, stratejileri çöktü.

Galatasaray RTE yi ilk yuhlayan taraftardır, unutmayalım adamlar ondan sonra yaptıkları 3 kongreyi o statta yaptılar.
Sosyal ağlarda paylaş

tambjk said:

akp bi menderes değil..
zeka o zaman sorgulanmalı, kendi bakanı eğitim seviyesi yükseldikçe akpnin oyu düşüyor dediğinden hani hakaret falan algılanmamalı

adamlar bu yani
Sosyal ağlarda paylaş

kithnos_1 said:

Şu BJK taraftarı ile bir dalga geçicektik , onun da tadını bırakmadılar yalnız bu akşam. Futbol dışında herşeye döndü olay.
Neyse bu deplasmanda "come back" , futbolsuz , makarasız geçmesin;

Real Madrid'i NTVSpor'dan izleyen takımlar neye güvenerek o maçtan yola çıkıp,3 atarız , 6 atarız ekieki diyor tabi , o kafalar çok enteresan. Nitekim , insanoğlu enteresan bir psikolojiye sahip gerçi.

He mesele illa 6 ise , biz onu da iyi biliriz :)

Fenerlilerin 6'yı görünce orgazm geçirmelerine ise değinmiyorum , klübün career high olayı tabi :)

fatih terim parmakliklar ardindan mi izliyo bunda aahaha
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...