Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

STSL 5. Hafta | Beşiktaş - Galatasaray | 22.09.2013 19.00

Wyand

Öne çıkan mesajlar

blackhavvk said:

aynen ya,portekizli olup okadar övüldüğü kadar yetenek olsa çoktan manu da oynamaya başlamıştı.yada ispanya laliga da.

yakında patlar balon

Seri üretim misiniz siz? Berberde eski 10 numaralar da kalmadı ya artık çiftyönlü orta saha lazım, onlar da İngiltere'de İspanya'da da diyorsunuzdur

Hani bizim 2 maçta adamı dünya yıldızı yapanlardan daha zavallıcası 2 maçta adama balon demek olur sanırım. 12 milyon euro düşük bir bedel değil, sermaye takımları dışında gözü kapalı bu parayı verip risk alacak takım sayısı az Manu,Arsenal vs dahil buna, Galatasaray ilk kez böyle birşey yapıyor. Korkusu salmış şimdiden iyi iyi
Sosyal ağlarda paylaş

abi hayır,adama kimse tamamen hamsi demiyor.mevzu adamın oynadığı maç nedir bir anda messi muamelesi?hele bi istikrara kavuşsun hele bi standartını görelim.şu hali ile bu kadar messi muamelesi görecek bir yanı yok.ilerde toparlanır mı zamana bırakmak gerek.

çok şişiriliyor sonra beklentiyi aşamayınca anında adam sepetlenip yollanıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

abi bir adama 12 verilmesi onu iyi adam yapmaz, biz cıkıp sabriye 15 verip alsak dünya yıldızı mı yapcak bu adamı.

ayrıca cok iyi olsa önce manu alırdı su alırdı bu alırdı demek de yanlıs.

adam daha totalde 1 mac bile oynamadı 60 dk falan anca oynadı, az sabir la, görürüz balon mu degil mi,

1 taraf kesin balon ehi ehi gitti salakların 12m u
1 taraf, off adam wonderkid koyduk çocugu 10 sene rahatiz, sonra 100m a satarız

moduna girmiş
Sosyal ağlarda paylaş

la burda kim adama messi muamalesi yapıyor. kıçınızdan uydurmayın.

sonuçta bi adam 60 dakka bile oynamış olsa faydalı olup olmayacağını görebiliyorsun. adam hızlı bir kanat oyuncusu. yetenekli. dünya yıldızı olur mu bilinmez ama iş yapar faydalı olur.
Sosyal ağlarda paylaş

BulletRide said:

Bruma mükkemmel bir yetenek yalnız bu adamı ilginç bir şekilde Nisan'dan beri takip ediyormuşuz ve Haziran'da teklifi vermişiz ilk, yani gençler şampiyonasında yardırmasından sonra saldırmamışız, scoutingimiz zayıftır bizden beklenmeyecek bir hareket sdfjsjdf.

Umarım sonu Messi ile beraber 2004 sanıyorum U-20'de yıldızlaşan ve bizim lige gelen Isaac Promise gibi olmaz. Keita'nın ceza sahasına da girebileni diyor medya, aman diyorum

şuradaki messi ibaresini hızlı okurken farklı okumuşum bab sorry.nasıl okumuşumsa artık höhö
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

abi bir adama 12 verilmesi onu iyi adam yapmaz, biz cıkıp sabriye 15 verip alsak dünya yıldızı mı yapcak bu adamı.

ayrıca cok iyi olsa önce manu alırdı su alırdı bu alırdı demek de yanlıs.

adam daha totalde 1 mac bile oynamadı 60 dk falan anca oynadı, az sabir la, görürüz balon mu degil mi,

1 taraf kesin balon ehi ehi gitti salakların 12m u
1 taraf, off adam wonderkid koyduk çocugu 10 sene rahatiz, sonra 100m a satarız

moduna girmiş

Şöyle diyeyim, wonderkid diyenlerin elinde referans bir turnuva var, ne kadar etkili tartışılır fakat somut bir kaynak. Balon diyenlerin elindeki referans gönüllerinden bunun geçmesi, açıkçası kıskançlık olarak nitelendiriyorum siz hariç fakat var bazıları bu histe olan. Ha ben turnuvayı da izledim Portekiz'i full, boktan herif diyen varsa bilemem ahah
Sosyal ağlarda paylaş

açıkcası referanslar türkiye liginde pek bişey ifade etmiyor, sebep olan futbolcuları yazarsak burdan köye yol olur.

hani bale gelse aga kesin yardırır diyemiyorsun, baska yerde olmayan kaos ortamı, sacma klüp yönetimleri, sacma bir medya baskısı, cok ateşli taraftarın zaman zaman geri tepmesi falan filan. yıldız olarak gelen,yıldız olcak denen bir cok adam patladi.

ha gelip takır takır oynayıp giden de var ama az sayıda.
o yüzden bir turnuva pek bişey ifade etmiyor,

elano gibi adam geldi, rikart geldi tekme tokat yollandı falan.

balon diyenlere de he de geç abi ne kasıosun daha adam ne oynadı da neyini gördük.

sadece 6-1 olan bir maçın dk 90daki iki tane calımı üzerinden konusulursa komik kaçar yani

ayrica ben isterim bizim maçta oynasın bruma, o kanadi otobana ceviririz, ama suanki görüntü, fb bjk maclarında verim alamaz gs brumadan
Sosyal ağlarda paylaş

hamitin sakatlıgı yoksa %99 oynatır terim, yoksa kendi bacagına sıkmak gibi olur, ne kadar hucumda sacmalasa da pozisyon bilgisi yüksek adam iyi acık kapatıyor, bruma geriye yardıma istediği kadar gelsin, tecrube farkı daglar kadar hamitle, cok adam kacırır.

tabi burda önemli olan biz yine ilk 4 haftadaki tarzda oynucakmıyız, yoksa baskı yemeyen amrabat buruma gibi adamlar yardırır
Sosyal ağlarda paylaş

Bruma iyi adam, yapmayın etmeyin. Ama scouting başarısı değildir kesinlikle onu da ayırmak gerek. Scouting'i 100'e alıp, 10 milyona sattı o zaman büyük başarıdır olarakta görmüyorum sadece onu da düşeyim not olarak.

Galatasaray bütün baş altı kulüplerin elinden mükemmel yeteneğe sahip bir adamı alıp kaçırmıştır. Sorun şuradan kaynaklı, 2-3 senedir özellikle bu kadar ön plandayken ve turnuva öncesinde bile "turnuvanın en büyük yıldız adaylarından" gösterilen Bruma'yı ciddi anlamda nedense top class kulüpler görmezden geldi, istemedi.

Quintero dediğin adamı Porto mesela kaptı. 2 sene sonra minimum 20 milyona bir yere okutur kendi piyasası ile

Sanogo Arsenal, Thauvin Marsilya'ya (ki 15 milyon euro...) vs. gitti. O standartlarda adı anılan bir adamın GS'ye gelmesi garip, cidden garip.

Bruma'nın standartında adamlar bunlar, hatta kendi takımında standardı olan adamlardan Pereira yine Porto'ya, Ilori Liverpool'a gitti.

Bruma harika yetenekleri olan bir adam, şuradaki adamların hepsinden daha çok piyasası var. Niye abi bu kulüpler böyle bir yeteneği görmezden geldi?

Bruma fark edilmedi vs. olayına girmemek gerek. Fark edilmemesi imkansız, görmezden geldiler.

Stoch içinde zamanında aynı şeyi dedik, kıskanmaya çekememeye bağlandı olay. Herif PAOK'ta oynuyor ŞL göremeden... Ne bileyim bir ton adam var böyle

Beni düşündüren bu, bize yıldız olarak gözükmesine rağmen bu adamın bir defosu var ama zaman gösterecek asdfasd

Gerçi patlasa bile en kötü aldığına satar GS, hiçbir şekilde zararlı çıkmaz. En kötü denenmiş olması bile inanılmaz bir tatmin duygusu getirir.

RM maçını birlikte izlediğim GS'li arkadaşım takıma sövüp, tribün yerine evin salonunu terk etmek üzereyken Bruma'nın girişiyle en azından şunu izleyelim diyip TV başına geri döndüyse ve hevesle onu takip etmişse bu doğru bir transferdir, başarıdır. Öyle ya da böyle...

DP: Aslında Porto her şekilde alırdı Bruma'yı da Moutinho olayı üzerinden bayağı sağlam kavgalı oldukları için uzak durmayı tercih ettiler. Zati Sporting'de olabildiğince zorlaştırırdı işleri onlar için...
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:
Bruma fark edilmedi vs. olayına girmemek gerek. Fark edilmemesi imkansız, görmezden geldiler.
Beni düşündüren bu, bize yıldız olarak gözükmesine rağmen bu adamın bir defosu var ama zaman gösterecek asdfasd

http://sv102.piclect.com/bb38ee6b612a4ae2d8530ef526870be9/804ca4936/o/13/09/10/999998.jpg
Jardel defosu var sdf
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

drogba oynar hertürlü

benim tahmini kadrom

muslera

sabri-gökhan-semih-riera

selcuk-melo

bruma-sneijder-umut

drogba

gönül isterki sola apramatı koysun terim. bakalım koyacak mı

Antrenman taktik idman as takım

Maç günü tek değişiklik Chedjou veya Riera tercihi konusunda olur.

Resmen otoparkta Eboue-Dany-Chedjou-Riera defans 4'lüsü yatıyor Real'den 6 yiyen olağan şüpheliler sdjsdjf.
Sosyal ağlarda paylaş

adam hızlı. adam eksiltebiliyor. ayrıca geriye yardıma da geliyor galatasaray'da.

şamp liginde yaptığı asistler yetmez mi geçen sene.

ayrıca burak kazma olmasa asist kralı olurdu adam. real maçında al da at dedi yine. burak atamadı.

maliyetinden dolayı adamdan messi beklentisi oluştu. ama bence faydalı eleman.

ha bence hala tek problemi kendini kanıtlama hevesi. bu yuzden bencilce işler yapıyor ama olur öyle. drogba'nın her maç ortalama kaç tane top kaybı var böyle topu alıp gidecem diye.

terim hamit gibi adamlara verdiği krediyi bu adamlara verse iyi bir noktaya gelirler . emre çolak'In oynadığı ve sürekli şans bulduğu takımda amrabat zor barınıyor. her an paketlenecekmiş gibi. oysa bi aydın yılmaz olsa kafası rahat olurdu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...