Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kill la Kill #1

Kaede

Öne çıkan mesajlar

nui

nudist hoca da bu ucu insanotesi diye ima etti zaten, aktif kamuidir ustundeki

bes yildizliyi dikerken yetememislerdi zira aileden bagimsiz kendi teknolojisini sifirdan adim adim ilerletiyor kiryuin
nui de uniforma mi diktin uu diye geyik cevirdiydi

ragyo hanimaga ve ekurisinin yildiz mildiz dinlemeyip direk %100 fiberli geziyor oluslari de baya olasi o yuzden

Sosyal ağlarda paylaş

bu arada fanıyız , eğlenerek izlioruz da

konusu monusun hiç bi olayı yok ya, tek güzelliği über renkli eğlenceli çizimler, karakterler ve komedi.

yoksa aman ne oluyor, ne olacak hiç merak bile ettirmiyor anime. İlginç bile değil okul uniforması life fiber falan filan muhabbetleri :)

o yüzden öle çıktığı gibi izlemem lazım durumu hiç yok, ha izlediğim zaman keyifli izliyorum o ayrı.
Sosyal ağlarda paylaş

Fin said:

animeyi kastetmedim şurda 3pixel oyun çıksa 150 sayfa yazı yazma potansiyelin var boyama kitabına çevirdin iki dakkada threadi

boyama kitabı derken?

fikrimi belirtemiyor muyum, gayet düzgün post attım şuraya

tanımıyorsun etmiyorsun beni "otu boku hypelarken" falan tarzı saçma sapan laflar kullanma bana haddini bil.
Sosyal ağlarda paylaş

gurren lagann'dan çok daha iyi şu ana kadar benim için ki onu da sevdiğim halde diyorum bunu, yanlış anlaşılmasın. burada boş karakter yok bir kere. yönetmenlik, aksiyon, mizah daha iyi. over the top ama "ya bıraaagh" dedirtmeden. önceki serilerde 'almost but not quite' durumları oluyordu illa bir kısmında, burada nihayet herşey tam olması gerektiği kıvam ve dozajda.

ama her zamanki gibi your mileage may vary, bonecrusher da zart zurt eleştiriyor işte tam beğendiremedim ehu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Mortis said:
konusu monusun hiç bi olayı yok ya, tek güzelliği über renkli eğlenceli çizimler, karakterler ve komedi.

Konu beni de o kadar sarmadi ama bir Haibane Renmei degil yani bu, iddiasi da yok. Farkli havalarda, yapmaya calistiginin da en iyisini yapmis. Saf eglence iste.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...