Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Eksi sozluk iftira ekibi

matama

Öne çıkan mesajlar

=)) said:

valla size söyle bişey anlatıyım telefonum çalındı köfteci ramiz forum bornova şubesinde gps ten hala baktığımda o dükkanda gözüküyordu ve tepsinin altındaydı 10 saniye sigara için çıkıp ah telefonumu unuttum diyip içeri girmiştim ne tepsileri gördüm ne telefonu çöplerini bile aratmadılar bana.sivil polisler şüphelendiğim kişiyi sorgulayamadı çünkü sevgili restoran müdürü bizim çalışanlarımız cemaatin öngördüğü kişilerdir bizde öyle şey olmaz ben sorgulatmam dedi.o gündür gitmiyorum ramize ben buna birebir tanık olduğu için çok da eminim böyle bişey olabileceğine

git ikea da isveç köftesi ye panpa kedi pipisine aynı fiyatı verceğine
g.o
Sosyal ağlarda paylaş

monoscope said:

benim anlamadığım şey bi dükkan illaki yardım mı etmek zorunda arkadaş. orası bi işletme siyasi olaylara karşı taraf almak zorunda değil, seni içeri almak zorunda değil.

aquila sanada lafım

abicim eğer ölmek üzere oldugunu hissettiğin bir anda sığınacak bir yer görüp son umut diye sıgındıgın yer seni içeri almıyor siktir git diyor veya polise burada burada gelmdiye bagırıyorsa evet nefret ederim
Sosyal ağlarda paylaş

masa said:

Abi iftira filan değil adam kendi açıklamasında biz politik değiliz falan filan diye kıvırmış.

Ben de kafamdan vurulup beyin kanaması geçirdiğim de hastaneden çıkar çıkmaz olay yerindeki bir esnaftan kamera görüntülerini istemiştim polisi bulmak için. O da işte sana veremeyiz resmi yazı lazım filan demişti orospu çocuğu.

Umarım o da batar, ramiz de.

neyi kıvırmış abi, politik değiliz demiş işte. ne sana, ne ona. niye bunu kabullenmek bu kadar zor.

e resmi yazı lazım demiş abi işte. resmi yazıyı getir al. adam resmi yazı getirsen bile vermem mi demiş?

git savcılığa, anlat durumu. gel resmi yazıyla. doğrusu bu zaten, yoksa herkes herkesin görüntüsünü alır, yarın öbür gün resmi yazı olmadan isteyen senin görüntüne ulaşabilse, kabul eder misin?

aquila haklı bu arada, herkesi düşman belliyorsunuz. illa istediğiniz olacak, yoksa düşman. karşı taraftan hiç bir farkınız yok genel olarak.

işin içine duyguları katmadığın zaman gerçekler bunlar ne yazık ki.geçmiş olsun tekrar.
Sosyal ağlarda paylaş

Sparkcaster said:

ramo frençayz verdiği yerlerin tavırlarından sorumlu değilse insanlar da şube yerine markaya tepki vermek konusunda sorumlu değiller. gördükleri muamele köfteci ramiz tabelası altında gerçekleşiyor.

tabi ki lan, marka degeri/felsefesi, eger ki simdi ramiz kofte orasi hakkinda bisey yapmazsa, o zaman agzina sicilir. hatta ilk once direk ramiz kofteye o subenin, calisanlarinin sikayet edilmesi lazim. ha gene de, direnise direniscilere destek vermedi diye boykot etmek abarti drama. direniscileri dovduler, iceri alip polise verdiler ise farkli bir durum.
Sosyal ağlarda paylaş

moriarty said:

masa said:

Abi iftira filan değil adam kendi açıklamasında biz politik değiliz falan filan diye kıvırmış.

Ben de kafamdan vurulup beyin kanaması geçirdiğim de hastaneden çıkar çıkmaz olay yerindeki bir esnaftan kamera görüntülerini istemiştim polisi bulmak için. O da işte sana veremeyiz resmi yazı lazım filan demişti orospu çocuğu.

Umarım o da batar, ramiz de.

neyi kıvırmış abi, politik değiliz demiş işte. ne sana, ne ona. niye bunu kabullenmek bu kadar zor.

e resmi yazı lazım demiş abi işte. resmi yazıyı getir al. adam resmi yazı getirsen bile vermem mi demiş?

git savcılığa, anlat durumu. gel resmi yazıyla. doğrusu bu zaten, yoksa herkes herkesin görüntüsünü alır, yarın öbür gün resmi yazı olmadan isteyen senin görüntüne ulaşabilse, kabul eder misin?

aquila haklı bu arada, herkesi düşman belliyorsunuz. illa istediğiniz olacak, yoksa düşman. karşı taraftan hiç bir farkınız yok genel olarak.

işin içine duyguları katmadığın zaman gerçekler bunlar ne yazık ki.geçmiş olsun tekrar.

Hemen yanındaki dükkan "tamam kardeşim gel istediğin görüntüyü alabilirsin" dedi. İkisi arasında fark var.
Sosyal ağlarda paylaş

karşı tarafa yobaz diye salyalarak saçarak saldıranları görüyorum buradada.
siz daha yobazsınız kusura bakmayın.
30 ağustosta bağdat caddesindeki saray muhallebicinde oturan insanlara "siz nasıl burda oturursunuz amk" diye küfür eden, el hareketi çeken hakaret eden gurup akpden daha yobazdır ya. sizde aynısısınız. sizin inadınıza starbuckstan kahve içip, evimi komple ülker ürünleriyle doldurup, köfteci ramizden yiyesim geliyor. çok enteresan adamlarsınız.
kendi istediğiniz olmayınca küfür ve sataşma serbest, size küfür yada sataşan olursa orospu çocuğu yobaz.
yok öyle bi dünya.
şu an kadıköyde eylem yapan dallamaların %70ide bu kafada.
sizin geziyle bi alakanız yok olm kabullenin bunu.
siz 7 8 senedir gs lisesi önünde 100 kişi toplanıp, taksime kadar saçma sapan sloganlar atıp sonra olmayan basına bildiri yapıp dağılan tiplersiniz.
amacınız yok bişiyiyinz yok.
ha pardon amacınız var hükümeti yıkmak. kafasını alırsınız tabi.
insan hakları yada insaniyet adına yaptığınız bi eylem yok son günlerde. saçmalamaya başladınız git gide ya cidden.
Sosyal ağlarda paylaş

abi insanlar markalari gereksiz yere hedef aldi su surecte. Bu ramiz olayinin asli astari nedir bilmiyorum ama eger soylenen dogruysa bile bu isletmenin sucu. Bunu markanin ustune yikmak haksizlik.

Starbucks olayi icin de ayni seyi dusunuyorum. Ki o daha ucuk bir ornek. Dunyanin heryerinde milyon tane subesi olan bir markayi tek bir isletmesi yuzunden yargilamak fazla agir.

Ha ne olur gider marka sahibine sikayet edersin bak subeniz boyle boyle yapti diye.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...