Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeni Faturalı Hat

neutrino

Öne çıkan mesajlar

Masticore said:

avea bizim evde cekmiyor vodafone'a gecmeyi düşünüyordum ben hem yurtdışı seyahat için avantajlı paketleri oluyordu ama vodafone şuan üzdü beni hiç birşey yok.... turkcell 59 tl devam edicem vodafone birşey yapana kadar

12 ay tahahhüt edersen kullandığın paket ayda 49 lira oluyor. benimkisi öyle yani.
Sosyal ağlarda paylaş

neutrino said:

Gittim bayileri dolaştım dün akşam. En son turkcell'de karar kıldım. 250dk turkcell, 250dk her yöne (25tl) + 2gb internet (30tl) + 5tl de vergi toplamda 60tl.

Vodafone'da ise 1gb internet(20tl) + her yöne 500dk (29tl) + vergi toplam 54tl ediyordu.

Fikir veren herkese çok teşekkürler.

vodafoneda her yöne 500 dk 25 tl + sınırsız internet 19 tl :)

sınırsız internet yok derlerse paketin adı ipad midi, öğrensinler artık ipad paketleri telefonlarda kullanılabiliyor aynı şekilde.

ha +5 tl yeni hat vergisi ile 49 tl :)
Sosyal ağlarda paylaş

sleepingdeath said:

abi bu aveanin bu tahattutlu hattindan uzak durun derim cezasi ile beraber 60tl vermem gereken faturayi 132 tl cikardilar, hayir birde online odiyemiyorum gidip avea dukkanindan odemem gerek salaklar icra yazisi cekmisler.

icra yazısı çekildiyse ashpotandanda ödeyemezsin, anlaşmalı oldukları avukatlık bürosuna ödüyorsun avukat ücreti sana ait olarak.
Sosyal ağlarda paylaş

neutrino said:

Merhaba,

Vodafone hattımı bazı sebeplerden (!) ötürü kapatıp yeni hat alacağım kendime. Faturalı, yine vodafone ya da turkcell düşünüyorum. Avea'ya karşı bir önyargım var, kalite vs. sebeplerden dolayı.

Sorum şu ki; tavsiye edeceğiniz paket vb. bir şey var mı? Benim için internet öncelikli, sms olmasa da olur, konuşma az-orta seviye.

Şimdiden teşekkürler patilerim.

ha şunu görmemişim, vodafone hattın faturalı mı?

değilse faturalıya geçir, numaranı komple değiştirebiliyorsun, değiştirmezlerse mesaj at bana.

5x12 60 tl vergiden kurtulmuş olursun :)

senin üzerineyse hat tabi.
Sosyal ağlarda paylaş

baya mesaj attım cevaplama amaçlı ama şunuda söyleyim zırt pırt o operatör bu operatör geçmeyin arkadaşlar 1 yıl kalın bir operatörde adam gibi telefon alın tarifenin üzerine ne bileyim, tablet alın.

mesela 1 yıllık vodafone abonesi aynı anda 1 tablet ve bir telefon alabiliyor şuan, işinize yarar hem, birde vodafonedan hat alıyorsanız rica edin kredibilite seçiminizi yüksek yapsınlar.
Sosyal ağlarda paylaş

35tl'ye 2gb (kota aşınca hız düşüyor, ücreti yok) turbo internet alıyorum (hızı normal 3g'den daha hızlı, 43.2mbps'e kadar diyor), bir de 25tl'yi 100tl yapıyorum heryöne (kampanyanın adını unuttum, nar falan galiba), bu 100tl'yi de sms+konuşma için kullanıyorum. ayda 60tl'ye turkcell'le geçinip gidiyorum öyle..
Sosyal ağlarda paylaş

Bazı kişiler avea çekmiyor tarzı konuşmuşta nerede yaşıyorsunuz ki. Bilecik in bi ilçesinin bi köyünde mi yaşıyorsunuz. Türkcell ve vodafone daha iyi çekebilir fakat avea da ölü gibi demek yanlış.

Telefondan telefona da fark edebilir. Nokıa 5800 da 30 mb dosyayı indirmesi asırlar sürebiliyor, sürmeyebiliyor da aynı tarifeden samsung w modeli ise 30 mb dosyayı 1 dakka olmadan indirdiği de oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

sleepingdeath said:

abi bu aveanin bu tahattutlu hattindan uzak durun derim cezasi ile beraber 60tl vermem gereken faturayi 132 tl cikardilar, hayir birde online odiyemiyorum gidip avea dukkanindan odemem gerek salaklar icra yazisi cekmisler.

Taah verinci indirim almadin mi onu geri aliyorlar iste? Sanki haybeye para istiyorlar gibi yazmayin lutfen.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...