Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sinüzit hastalığının ilacı bulundu

fenn

Öne çıkan mesajlar

Octavarium said:

Frostbite said:

doğruysa çok iyi lan artık beynim kaplanacak neredeyse sinüzitten..

artık extreme bi hal aldı.saçı kestiriyorum baş ağrısı,banyo yapıyorum bere takmadan(evde) bile gezemiyorum yatınca baş ağrısı yine..

Çok sakatmış yav ameliyat falan geçirdinmi ?

yok abi geçirmedim.ameliyatlı bi tedavisi de yok diye biliyorum ama yanılıyorum olma ihtimalim yüksek..
yıllar önce halama burundan bi aletle girmişlerdi nedir nedeğildir bilmiyorum migren sinüzitle alakalı bi tedavi de ama..
alternatif tedavi yöntemleri dalmak abi belli metrelerden sonra basınçla patlıyormuş açılıyormuş sinüsler cosinüsler..
babam acıkavun denemişti memnun kalmıştı aman dikkat dozajı iyi ayarlamak lazım!
Sosyal ağlarda paylaş

Jeeztro said:

tamam çok ciddi bir şy değil, ama bir ilaca bağlı kalmadan nefes alamamak çok kötü bir his.

nasıl ciddi birşey değil? sağ kulağımda %20 duyu kaybı var bu illet yüzünden. 13 yaşımda 2 gözüme birden vurdu meret, aylarca tedavi görmek zorunda kaldım. antibiyotikler bulunmadan önce en çok ölüme sebep olan hastalıkların başında geliyordu. beyninin 3 cm ötesinde eşşek yüküyle enfeksiyon taşıyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

sinüziti 5 gün taşıdım bi ara tatildeyken inat ettim ilaç kullanmıycam dedim buz gibi denize gir çık falan artık en sonunda kulaklarım hiç duymaz oldu yanımda ses bombası patlamış ta böyle herşey wooouo woooouo diye geliyodu 2 gün öyle durdum sonra bi de uçağa bindim o halde uçakta gözüm patlıycaktı artık basınçtan mıdır sinüzitten midir nedir indiğimde artık eve gitsem de yatağımda ölsem moduna girdim
Sosyal ağlarda paylaş

Umarım ilacı 2014 de raflarda görürüz.

Bende deniz duyuna başladım gerçi daha ilk günüm ama faydası olacağını ümit ediyorum. Komşumuz deniz suyu çeke çeke sinüziti iyileştirmiş diye duyumlar aldım ama bakalım artık nasip. Kızıldeniz suyu getirttim umreden. Ege denizi suyu da var.
Sosyal ağlarda paylaş

Sinüzite dalmak iyi geliyor da, daldıktan sonra ıslak kafa ile denizden çıkıp kurulanana kadar zaten herşey eskiye dönüyor sdf.

Sinüzit ameliyatı zerre işe yaramıyor. 2 yıl denize girmiyosun bide üstüne.

Sinüzitin tek tedavisi sinüziti azdırmamak. Serin havada tempolu yürüyüş yapmayacaksın, anlayamazsın alnındaki hissedemediğin ter tabakasının rüzgar ile soğuyup nasıl bi anda sinüzite döndüğünü.

Islak saçla dışarı çıkmak falan bi sinüzit hastasına lafını etmek bile sinüzit sebebi zaten. Ben şöyle ıslak saçla sokağa çıktığımı hayal ettiğimde bile alnıma bi ağrı giriyor sdf.

Bide kronik sinüzitte östaki borusu da kolay tıkanmaya başlıyor bi süre sonra. Benim kulaklar hep öter çatır çutur, sık sık tıkanma hissi olur, kendi sesimi duyarım kulağımdan vs. Seröz otitise fln yol açıyor bi yerden sonra.

LAN MENENJİT YAPABİLİYO DAHA NAPSIN sfdgd
Sosyal ağlarda paylaş

Ya bilmiyorum nedir de taa zamanında benim burnumdan taa sinüse kadar bir tel vasıtasıyla swab sokup spesifik sinüzit mikrobundan sample almışlar ve ona göre bir ilaç yazmışlardı, bayağı iyi gelmişti, şimdi şikayetlerim oldukça az yani, arada baş ağrısı var da, o ondan bile olmayabilir netekim kışın her gün Ankara'da ıslak saçla çıkıyorum dışarı.
Sosyal ağlarda paylaş

Valeron said:

aktiftablet said:

20 yıldır otrivine kullanıyorum hiçbir şikayetim yok, hiçbir yan etkisini görmedim, haftada bi paket sigara içer gib bi şişe alıyorum 5tl verip.

kaç kg sun ? kortizon var onda üstünde bile yazıo 5 günden fazla kullanmayın diye ?
Ronaldo gibi olursun sora

Otrivine hem bağımlılık yapan hem de uzun süre kullanımı tehlikeli bir ilaç.

Yapmayın aman diyim.

Tam bir sihirli ilaç, muhteşem temizliyor burnu sinüsü, ama uzun süre kullanmak sıkıntı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...