Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

sigara kullanıyor musunuz?

diaboliq

Öne çıkan mesajlar

diaboliq said:

sigarayı bırakanlar anlatıyo ya " yediğim yemekten tat alıyorum , ciğerlerimi tam kullanıyorum , cilddim bebek gibi oldu" tarzı şeyler. hakikaten çok merak ediyorum bu durumu ya. kendimi bildiğimden beri sigara var hayatımda. nasıl duygular acaba onlar.

yemek olayı kesssinlikle doğru.

ama en büyük farkı ne biliyor musun, artık otobüse, trene bilmemnereye bindiğinde etrafındaki insanlar senden tiksinmiyor, hatta sen sigara içen insanlar çevrene gelince onlardan tiksinmeye başlıyorsun. açık havada birisi sigara yakıyor kokusu burnuma gelince çıldırıyorum o sigarayı alıp burnuna sokasım geliyor.

koku olayı hakikaten çok kötüymüş, şimdiye kadar tiksindirdiğim ne kadar insan varsa haklarını helal etsin, sigarayı bırakıp da leş gibi sigara kokan biriyle sıkış pıkış bi yerde olunca anlıyorsun bunu...
Sosyal ağlarda paylaş

diaboliq said:

sigarayı bırakanlar anlatıyo ya " yediğim yemekten tat alıyorum , ciğerlerimi tam kullanıyorum , cilddim bebek gibi oldu" tarzı şeyler. hakikaten çok merak ediyorum bu durumu ya. kendimi bildiğimden beri sigara var hayatımda. nasıl duygular acaba onlar.

25 sene içenlerde falan olur öyle heralde. 5 sene falan içtim bıraktım öyle şeyler yaşamadım açıkçası.
Sosyal ağlarda paylaş

senko said:

monoscope said:

sağlık neyse de hiçbir zaman içmeyen birisinin mutluluk seviyesine erişemiycez

yok öyle bir mutluluk

var, hiç başlamadım, hiç de düşünmüyorum sigara ve alkole, hani alkol ilerde arada bi bira/votka içme ihtimalim var, ama sigara..ı ıh.. yok benim için öyle bi dünya.
Sosyal ağlarda paylaş

Rasmon said:

öyle adamın sigarası olmasa koltuk altı kokar. ortamına göre dikkat ediyosa sigara problem olmaz. yani benim bugüne kadar hiç olmadı.

sen öyle zannediyorsun ama yanılıyorsun. ben normalde hayvan gibi titiz adamım, evden duş almadan çıkmam,pahalı pahalı parfümlerim var bir sürü, bir giydiğim tshirtü falan 2.ye giymem hayatta o illa mis gibi kokucak. bu şartlar altında bile evden çıkıp sokakta yaktığım bir sigara yüzünden trende laf yemişliğim var rahatsız oluyorum sigara kokusundan öteye gider misiniz diye. hiç inandırıcı gelmiyordu etrafımdaki insanlar kokuyor abi valla dedikçe ama bıraktıktan sonra koku duyuların açılınca anlıyorsun allah belamı versin diyosun.

bana bu tarz yazıları, konuşmaları onlarca kişi yazmıştı eeaah hassilktirin diyodum, büyük ihtimal sen de aynısını diceksin.
Sosyal ağlarda paylaş

0ne said:

senko said:

monoscope said:

sağlık neyse de hiçbir zaman içmeyen birisinin mutluluk seviyesine erişemiycez

yok öyle bir mutluluk

var, hiç başlamadım, hiç de düşünmüyorum sigara ve alkole, hani alkol ilerde arada bi bira/votka içme ihtimalim var, ama sigara..ı ıh.. yok benim için öyle bi dünya.

sigara içmiyorsun diye mutlusun yani?
hiç kürtaj olmadın diye de mutlu oldugun oldu mu?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...