Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elite: Dangerous

Exodous

Öne çıkan mesajlar

Aynen abi, az olsun ama öz olsun, combat beni oyunda tutuyor, aksiyon var devamlı, grind'i o şekilde yapacağım ancak cobradan sonraki fighter ship olayı çok üzücü olmuş, yani araya şöyle 7-8m aralığında bir upgrade koysalarmış çok tatlı olurmuş ancak cobradan sonra ya phyton ya anaconda gibi duruyor öyle değil mi ?

Vulture ,cobranın üstüne upgrade olur mu mesela ? 2 large hpye > 2 small 2 medium , sağlam shield daha yavaş ve kıvrak ancak şu 2 large olayı düşündürücü, ne takılabilir mesela ?

Özetle bounty için ship tier sıralaması nasıl, multipurpose shipler kafa karıştırıyor
Sosyal ağlarda paylaş

pythonu park ettim anaconda aldim.. python jump mesafesi pek dertli geldi.

anaconda, lel essek kadar onuda park edecegim sanirim bir ziplama mesafesine bakmam lazim asp ile ama ASP nin mobilitesi cok iyi, sanirim 300milyon park edilecek kibarca, allahtan satista az bir kayip var.

anacondanin burun yapisi masallah.. cok guzel ama cok hantal tabii. ici muhtesem.

ASP sanirim en iyi gemi her yonuyle.

500 milyon credit daha topladim mi elite olacagim trade kisminda.
Sosyal ağlarda paylaş

http://reho.st/self/dced9e596b48ca0ea0d2836ac11f1ea9b3d5f021.png

suraya gore ve bencede Vulture

elite icin combat eglencesi agile gemilerden geciyor bence. python esek gibi donene kadar ugrasiyorsun donunce tamam tabii pat pat iniyor ama eglence daha cabuk ve manevrasi guzel aletlerde.

su trade cilginligimi bitireyim dalacagim combata zaten kaldigi yerden ki trade de oluyor bulasan eden her turda 5-10 :)

bu arada sakin anacondaya ozlem duymayin.. Hiiic ozenilecek bir gemi degil.

Seperate said:

Aynen abi, az olsun ama öz olsun, combat beni oyunda tutuyor, aksiyon var devamlı, grind'i o şekilde yapacağım ancak cobradan sonraki fighter ship olayı çok üzücü olmuş, yani araya şöyle 7-8m aralığında bir upgrade koysalarmış çok tatlı olurmuş ancak cobradan sonra ya phyton ya anaconda gibi duruyor öyle değil mi ?

Vulture ,cobranın üstüne upgrade olur mu mesela ? 2 large hpye > 2 small 2 medium , sağlam shield daha yavaş ve kıvrak ancak şu 2 large olayı düşündürücü, ne takılabilir mesela ?

Özetle bounty için ship tier sıralaması nasıl, multipurpose shipler kafa karıştırıyor
Sosyal ağlarda paylaş

Kanuni said:

pythonu park ettim anaconda aldim.. python jump mesafesi pek dertli geldi.

anaconda, lel essek kadar onuda park edecegim sanirim bir ziplama mesafesine bakmam lazim asp ile ama ASP nin mobilitesi cok iyi, sanirim 300milyon park edilecek kibarca, allahtan satista az bir kayip var.

anacondanin burun yapisi masallah.. cok guzel ama cok hantal tabii. ici muhtesem.

ASP sanirim en iyi gemi her yonuyle.

500 milyon credit daha topladim mi elite olacagim trade kisminda.

Googlea elite ship compare yaz, orada jump rangeleri falan gorursun. Aspden daha uzaga gidebilen gemi yok. Adi ustunde, explorer.
Sosyal ağlarda paylaş

Steamden silip kendi clientı ile indirdim kurdum aynı, hala giremiyorum hatta validate yaptım sorunu yollim dedim onu da yollarken uzak sunucuya bağlanamıyor vs gibi hata verdi IP block mudur nedir diyecem de sabit IP de değilim...

Şöyle bişe demiş supportta ama bi deneceyem,

The Game Failed to Communicate with the Authentication Server -

Please send us a ticket with your TelemetryCache.log which can be found in C:UsersYOURNAMEAppDataLocalFrontier DevelopmentsElite Dangerous
Sosyal ağlarda paylaş

Densiz said:

Densiz said:

multinin olayı nedir tam olarak? power işleri mi? (harita ele geçirme)

herkez mi farmer arkadaş

O yeni gelmis ilk ciktiginda yoktu bi baktim ama multi dedigin 32 kisi hepi topu yazdim arka sayfaya.. Pp dedigi soloda yapilabilen faction gorevi sanirim.. Haftalik su gorevler var yap hadi su sistem bizim olsun gibi.

Multi beklentini max 32 kisi ile sinirla hele sen 32 kisilik bir gruptaysan tum galaxy i donsen bile asla kimseyi goremessin.. 20 kisiysen 12 kisi gorursun. Peer to peer 32 kisilik bir instance balonu ile dolaniyorsun iste garip bir sistem. Combat yuzunden bu secimi yapmislar mis mis.

Bu multi zirvaliginin cozumunu gene yeni bir eklenti olan cqc ile yapmislar sanirim. Girin kapisin orda.
Sosyal ağlarda paylaş

Birde milletin open pvp takildigi sistemler var 3-5 belirli lave vs ama orada karsina klasik gankerlar cikiyormus.. Anaconda python clipper ucluleri vs gelip hupluyorlar falan :P

edit : dun seperate ile chatlesmek icin verdigimiz mucadeleyi gordukten sonra multi olarak birlesip bulusup grubu kurup bir seyler yapmak ne kadar zor olabilir acaba diye merak etmiyor degilim.
Sosyal ağlarda paylaş

Sorma ya, mesajı gönderiyorsun gitmemiş oluyor, bazen hata verip gitmiyor, wingte falan sorun değil ama arada mesafe olunca telefonlar çekmiyor resmen hahah

Ha yalnız yaptığın çoğu eleştriye katılıyorum da mmo multi diyelim evet, konusunda beni çok üzmedi ya, belki de ben devamlı combat alanlarında gezindiğim içindir. Dün mesela RES alanında biriyle takıldık 2 saat, ondan öncesinde conflict'i öğretti bana 2 kişi, hep bir çevrede birileri var bende :D
Sosyal ağlarda paylaş

Evet oralardayım sanırım, başlangıç zoneları neresi bilmiyorum da o çevreler tabii, KOKARY diye bir yerdeyim beklerim oyundan yazamıyoruz gelirsen geminin ışıklarıyla mors alfabesi yapalım asdf

http://coriolis.io/outfit/vulture/04B4B4C3B4B4A3C0v1u----4802--4u.Iw19kA==.Aw19kA==

nası iş görür mü 11m civarı ? :)

abii bu ne ya oyundan yazamıyoruz diye burayı chat e çevirdik bi de güncelliyoruz devamlı asjkfgaskjfgsakfgasf
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi ben bayadır Pitori mi ne oralarda takılıyorum.

Aldım kendime bir viper, aşağıdaki gibi fitledim,

Sadece bounty den bir de smuggling den ben, 2-3 saatte 1 küsür m para yaptım.

Yapılıyor yani. Sonra dedim kendime bir Cobra alayım.

Aldım, buna benzer fitlemeye calıstım. Bi poverwgrid yetmedi, bi FSD yetmedi, neyse dedik girdik combat a haşat oldu, iki de pirate lik yaparken kaybettim gemiyi 4-5 kere. bir de ordan zararım oldu.

Geri satıp Viper a döndüm.

Sonuç: Ben Cobra nın amk.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...