Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elite: Dangerous

Exodous

Öne çıkan mesajlar

Aynen abi. Space sim seviyosanız hiç kaçırmayın. Biz elitele xwingle tie fighterlar wing commanderla büyüdük. O yüzden, benim için en azından, çok keyifli oluyor.

Buldum evrenin bir köşesinde sessiz sakin bir route, 3 sistem arasında mal taşıyorum. Çarpan yok soran yok eden yok. :)

Twitchden streamlere bakın çok güzel dog fight yapanlar var. Ona göre karar verin.
Sosyal ağlarda paylaş

Aha, basimiza is acmasin bu. Nasil calistigina bakmak lazim, milletin dock ettigi station larda network u dinleyip, gelen datayi server a vs. gonderip sakat isler yapiyorsa kotu. Gerci beta oldugu icin su anda herhangi bir sorun olmayabilir.

Release den sonra EVE deki gibi API uzerinden data lari feed etseler legal yonden super olur.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi uzay dediğin boş bi alan zaten. :)

İlk başta yapılacak olan Eranin - Azeban City den ibootis - Chango Dock a textile taşımak.

Geri dönüşte de Chango docktan Azebana fish taşımak. Biraz para yaptıktan sonra, (10k kadar) Chango Docktan crop harvester alacaksınız. Azeban Cityde crop harvester questleri var. O questleri görene kadar, bulletin board u refresh edin. (Sercan sağolsun :))

Questi tekrar tekrar yapabiliyorsunuz. Hauler için para birikince ona geçin. Ondan sonra devamı geliyor zaten.

http://www.oisltest.com/DM/BPC/

Bu siteden uygun routelar bulup mal taşımak. Şu an en iyi getiri ticarette.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...