Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sakata gelir miyim ?

stormeagle

Öne çıkan mesajlar

stormeagle said:

Selam beyler, öncelikle problem yok organlar yerinde.

Kısaca betimlemek gerekirse;

19:15 sularında beklediğim telefon geldi. Arayan o idi.
Hastasının gittiğini müsait olduğunu söyledi. Hemen emanet köpeğini kucağıma alarak yola çıktım. Üzerimde dünden kalma kırışık bir gömlek, altımda krem rengi keten pantalon vardı.

10 dakikalık yürüme mesafesinden sonra kafamı kaldırdığımda tabelada onun ismini gördüm. DR Sevinç .... Bastım zile, kapı hemen açıldı. Tedirgin adımlarla birlikte asansöre bindim. 3. katta kapıyı açmış beni bekliyordu. Güler yüzlü bir karşılamadan sonra içeri davet etti. 1+1 tarzı küçük bir daire. Gösterdiği odaya ilerleyerek işaret ettiği koltuğa oturdum. Üzerinde beyaz doktor önlüğü vardı. "Müsadenle önlüğümü çıkarıp ellerimi yıkayım" diyerek odadan ayrıldı.

Ürkek gözlerle odayı inceliyordum. Bildiğiniz hastane odası gibi.. Anormal bir durum yoktu. 2 dakika sonra içeri gelerek köpeğini sevdi. Hava su muhabbetinden sonra beklediğim soru geldi.... "Ne içersin?" Kısa bir yutkunmadan sonra, "bir türk kahvesi içeriz artık" diyerek kendi sorusunu cevapladı. Olayın kahvede olduğunu biliyordum.. Onu içmemem gerekiyordu.
Hemen o sırada gözüm mini buzdolabına takıldı. "Aslında soğuk bir şeyler varsa iyi olur" diyerek gülümsedim. Şaşkın bir ifade ile "tabi" dedi. Kutu kolanın olması benim için avantajdı, nasıl olsa fabrika çıkışı ve ağzı kapalı.. Artık için rahattı. Ancak tek sorun vardı... Eğer karşımda ki kişi böbrekçi değilde, sıradan bir bayansa çok komik durumdaydım. Karşımda ki kişi bacak bacak üstüne atarak kahvesini yudumlarken, ben sümüklü çocuk gibi elimde kutu kola ile sohbet ediyordum.
Kahve faslı bittiğinde saatin geç olduğunu farkettim. Ben artık gidim köpeklere mama vermedim diyerek ayağa kalktım. "Tabi" diyerek bir taksi çağırdı. Birlikte siteye kadar geldik. Asansörde "çok teşekkürler, tekrar görüşmek üzere" gibi sıradan konuşmalar ile tokalaşarak asansörden ayrıldım. Şuan köpeklerim ile birlikte paticiğe bu yazıyı yazıyorum. Emeği geçenlere teşekkürler.

dip not: kola-kahve muhabbetinde ereksiyon oldum.

taksiyi kim ödedi?
sen mi o mu yoksa bölüştünüz mü?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...