Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bu dikkatsizlik daha başıma ne işler açıcak acaba.

diaboliq

Öne çıkan mesajlar

diaboliq said:

iş çıkışı gittim çalıştığı yere. patronunu tanıyodum zaten. önce o yokmuş bi yere mal almaya gitmiş. arkadaşın odasında bekledik o geldi , arkadaş çıktı çıkarken onu çağırdı odasında onla başbaşa konuştuk.

bak kardeşim ben çok büyük bi hata yaptım kız arkadaşına o resmi attım dedim. çok özürdilerim tarzı bişeyler söyledim.

o da "abi sen büyük yanlış yaptın , seni çekip vurmam lazımdı benim , erkekliğime leke sürüldü" tarzı şeyler dedi.

kimseye anlatmazsan erkekliğine leke sürülmez. bu olay burda kapansın daha fazla büyümesin dedim. arkamdan konuşuyosun yapma dedim.

elini sıktım. ayrıldık. muhabbet kapandı.

iyi yanlışlıkla masaya vurmamışsın LOOOOL
Sosyal ağlarda paylaş

Olm sanala takila takila tam sizofren olmussunuz. Hakkaten bu kadar nasil yazdin lan hikayeyi asil amacin ssadece ciplak ve cuk resmi atabildigim arada da pompalamasyon yaptigim bir kiz arkadasim var demekti. Velakin kimsenin ilgisini cekmeyince;

Hikayeyi modofiyeli sahini olan delikanli cocuk ustune yogunlastirdin.

cool story bro

yanliz hala cok yanlizsin olm abaza seni nihahaha
Sosyal ağlarda paylaş

Ya abi sagda solda anlatamadığım icin bu basimdan geceni burda anlattim ve bana gore eglenceli bi hikayeydi. Simdi senin bi kac sayfa once iki laf ettik diye burdan bana yuklenmene ne gerek var. Benimle ilgili cikarimlar falan yapiyosun. Sen gelistirdigi(!) vucudunun fotolarini paylasan arkadas degil misin? Gorgusuzluguyle dillere destan cukulata renkli zengin degil misin sen dostum. Birak bizde takilalim ya izin ver iste bizede. Yada silktir git :)
Sosyal ağlarda paylaş

diaboliq said:

Ya abi sagda solda anlatamadığım icin bu basimdan geceni burda anlattim ve bana gore eglenceli bi hikayeydi. Simdi senin bi kac sayfa once iki laf ettik diye burdan bana yuklenmene ne gerek var. Benimle ilgili cikarimlar falan yapiyosun. Sen gelistirdigi(!) vucudunun fotolarini paylasan arkadas degil misin? Gorgusuzluguyle dillere destan cukulata renkli zengin degil misin sen dostum. Birak bizde takilalim ya izin ver iste bizede. Yada silktir git :)

haha kankacim adamsin :) olm bilerek oyle yazdim bana oyle yapiyor ya herseye bi elestiri bide ben denim dedim sarmiyomus lan
Sosyal ağlarda paylaş

kız resepsiyonist burda bi otelde çocuk da büyük bi yansanayi satan firmada çalışan bi eleman. kızla daha önceden benim müşterilerimin kalıcağı yer hakkında konuşmuştuk. adamlar 1 ay kalıcaktı otelde kızda müşteri bağlamış gibi olucaktı. bana telefon numarasını vermişti. aylar önce. bende kaydettim irtibat halinde olduk onunla belli bi süre tamamen iş icabı.
Sosyal ağlarda paylaş

• 10 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...