Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Counter-Strike: Global Offensive #3

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

tüm dikkatimi, hünerimi oyuna vermişken burnumu çıkarttığım anda vuran kişi yanımda olsa o sıra ve hile yaptığını fark etsem ensesinden tutar bam bam bam duvara vurur pekmez fışkiyesi yaratırım orada.

böyle sinir bir oyun olur mu, sana soruyorum valve.

gaben totonu tekmelerim, o kadar para kazandın bir hileyi mi engelleyemiyorsun?
Sosyal ağlarda paylaş

bana her oyun oluyor neredeyse.

böyle bizim takımdan veya karşıdan birisi bir anda aslan kesilmeye başlıyor.

mesela bu bravo maplerinden orak çekiçli bir yer var. onun b bomba yerinin en arkasında saklanıyorum daha hiç kimse görmedi beni, ayak sesi dinliyorum biri yaklaşsa basıcam mermiyi.

bir anda iki bomba patladı beynimde ne oluyor demeden adamın pixelini görmem ile ölmem bir oldu.

gaben'i kaçırıp rehin mi alsam napsam? adamı doyurma masrafı çok tutar, açlıktan başına bişey gelirse hl3 te çıkmaz. bu riski alamam tek başıma.
Sosyal ağlarda paylaş

AtlaraFisildayan said:

bu adam gayet göstere göstere yapmış. bazıları bildiğin round round açıp kapıyormudur nedir. size de oluyordur, karşı takım bazı roundlar bottan farksız, sonra bir bakıyorsunuz p250 ile tek yemeler başlıyor, awp ile taşak geçer gibi vurmalar..

abi adam %100 açmışken böyle üst üste 15 hs almışken 1 shot keleşle fln sniper rangelerden bilmem ne, ben bağırıyorum mesela, adamın tek yaptığı gidip avp alıp onunla tek atmak oluyor laf da edemiyorsun lşksjadsalşk
Sosyal ağlarda paylaş

Namessar said:

hem adsl hem kablo ile 160 ping aliyorum serverlarda. okullarin kapanmasi ile ilgili oldugunu dusunuyorum, yoksa benim makina mi patlamis?

EU-East serverleri açıldı, max pingi düşürürsen eğer 30-40 pingli maçlar gelir. Comp'de hile çok oluyor, esea'a falan üye olmak lazım artık. Rezil durumda comp. Overwatch'in da bir halta yaradığı yok.
Sosyal ağlarda paylaş

betadan beri var eu serverları, ben max 50-60'la oynuyorum lüksemburg, hollanda, ingiliz matchmaking serverlarında. 2-3 tane de TR serverı var matchmaking ama dm ve arms race faaln yapmışlar

gametrackerdan baktım da o tr valve serverları yalan olmuş, deneme falan yapıyolardı herhalde
Sosyal ağlarda paylaş

Silphatos said:

betadan beri var eu serverları, ben max 50-60'la oynuyorum lüksemburg, hollanda, ingiliz matchmaking serverlarında. 2-3 tane de TR serverı var matchmaking ama dm ve arms race faaln yapmışlar

gametrackerdan baktım da o tr valve serverları yalan olmuş, deneme falan yapıyolardı herhalde

ben ortalam 50 60 ms ile oynarken 2 ay önce birşey oldu 70 ms altını goremez oldum. 70 ms ile de oynanıyor gerçi.
Sosyal ağlarda paylaş

-Crawler- said:

Namessar said:

hem adsl hem kablo ile 160 ping aliyorum serverlarda. okullarin kapanmasi ile ilgili oldugunu dusunuyorum, yoksa benim makina mi patlamis?

EU-East serverleri açıldı, max pingi düşürürsen eğer 30-40 pingli maçlar gelir. Comp'de hile çok oluyor, esea'a falan üye olmak lazım artık. Rezil durumda comp. Overwatch'in da bir halta yaradığı yok.

esea sadece kuzey amerika için değil mi ? avrupada serverları var mı ?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...