Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Civilization Online: It's Real, and It's Happening

yazuach

Öne çıkan mesajlar

Sanmıyorum. Okuduğuma göre baya ayrıntılı. Strateji oyunu değil hani baya baya mmorpg olacak gibi. A Tale in the Desert gibi devir devir işleyecekmiş filan. Şurayı okuyun sadece anlarsınız ne demek istediğimi..;

In Civilization Online you will play as a humble citizen. You begin as just one person in the culture or faction you choose to join. You’ll be involved with all of the other players in your faction against the other three cultures in the game. So, from a gameplay aspect Civ Online is all about your single person in this great big world. Jake explained that you will be able to explore, craft, make discoveries, and yes, go to war against your fellow players. The entire game will be taking place in a massive real-time map. Because of this design, they wanted to drop the turn-based systems and go with an open, ever changing world.

Bu sadece bir kısmı o attığım linkteki yazıyı mutlaka okuyun. Ya bilmiyorum her okuduğuma kanmakta istemiyorum ama eğer dedikleri gibi yapacaklarsa oyunu çok çok çok çok iyi birşey gibi duruyor. Sabah biraz araştıracam bakalım illaki birkaç sitede daha röportajları vardır.

Daha Everquest Next'i hypelayamadan bu çıktı ve daha bir hoşuma gitti anlattıkları featurelar valla. (:P)
Sosyal ağlarda paylaş

Jim_E_Rustler said:

Xenocide said:

age of empires online ile aynı mantıkta mı olacak acaba

öyleyse tırt.

Gayet başarılıydı Age Of Online, ben çok az bakabildim ama fikir olarak gayet olması gerektigi gibi.

şöyle ki, eğlenceli ama beklediğim şey değildi. Şimdi aynısının Civ versiyonu olursa gereksiz olur.
Sosyal ağlarda paylaş

• 9 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...