Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Open beta kampı v1.0

Eternal

Öne çıkan mesajlar

Oooooof kafayi çizecem evden cikarken acik biraktim downloadu gerizekalikadin kapamis bilgisayari oooooffof[signature][hline]Xaenin d-r-a-c-o-n-i-a-c

CoH : Cursus Novatron
Xaenin Aurion
Alexi_Septimus, 30 Eylül 2004 17:10 tarihinde demiş ki:
O kadın öksürdüğünde portal açılıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Bence su anda kimse Fileplanettan final stress test clientı download etmek icin zaman harcamasın zira open beta faq ta sorulan bir soruya verilen şu yanıt beni dusunduruyor "you will have to wait until its start is announced, and then visit www.worldofwarcraft.com to begin downloading the open beta client and creating an open beta account. "

Bana oyle geliyoki acıldıgı zaman open beta hadi arkadaslar simdi bide open beta clientı download edin bakalım diycekler.[signature][hline]Eclipse - ' Belki Bir Gun Yeniden '
Memleket : Naboo-Theed
----------------------
/addbuddy Enaxa
----------------------
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Levent, 08 Kasım 2004 17:47 tarihinde demiş ki:
Bence su anda kimse Fileplanettan final stress test clientı download etmek icin zaman harcamasın zira open beta faq ta sorulan bir soruya verilen şu yanıt beni dusunduruyor "you will have to wait until its start is announced, and then visit www.worldofwarcraft.com to begin downloading the open beta client and creating an open beta account. "

Bana oyle geliyoki acıldıgı zaman open beta hadi arkadaslar simdi bide open beta clientı download edin bakalım diycekler.

fileplanetteki wow clienti zaten open beta clienti....dosyanin adi worldofwarcraftopenbeta.zip
stress demiyo yani ob client fp den cekilenler olucak aynisi yani
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Levent, 08 Kasım 2004 17:47 tarihinde demiş ki:

Bana oyle geliyoki acıldıgı zaman open beta hadi arkadaslar simdi bide open beta clientı download edin bakalım diycekler.

öyle yapacak olsalar dün akşam yayınladıkları son patchi yayınlamazlardı gibi geliyor bana..........
şuan bende 9k-16k arası çekiyorum yogunluktan heralde sabah sabit 26k ile çekiyordum
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...