Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sağlıklı Yaşam/Diet/Şifa Programları

AtlaraFisildayan

Öne çıkan mesajlar

neredeyse her saat, farklı bir kanalda farklı bir versiyonu var. ve gerçekten tehlikeli ,şikayet edilmesi gerekiyor.

şişman bir dietisyen çıkıyor, 3-5 tavsiye, hurma çok yararlıdır diyip 2 saat faydalarını sayıyor. sanarsınızki kanserden girip nezleye, gribe hepsini tedavi edip çıkıyor ve KİLO VERDİRİYOR!!!

Diğer bir kanal su PH nın önemi , su damacanasındaki yosunlar şunlar bunlar bir yerden girip bir kaç markayı işaret ediyor.

Diğeri çıkıp kola içmeyin, şunu şöyle yemeyin, böyle yapmayın.

şimdi niye bu kadar dert oldu diyeceksiniz. arkadaş bıktım.

geçen gün birisi cıkmıs en iyi su saka su , ph ı 8.23 demiş. neyse biz o güne kadar eriklidir, hamidiyedir bilmem nedir ph ları 7.90 civarı olan sulardan içiyorken birden bire saka su ya döndük.

tamam hoş, beni geren ne? fakat başka bir yerde birisi de damacanaların sağlıksız, yosun filan tuttuğunu söylemiş. işte burda dananın kuyruğu kopuyor. birisi 5 lt saka su satan ( bim de var sanırım bir tek) markete gidicek ve o suları eve taşıyacak. o birisi de ben oluyorum, yaklaşık 500 metre, yürüsen o kadar suyu taşımak çile, araba bulsan yukarı çıkarması ayrı dert.

yani hali hazırda ph i 7.90 olan ve karşı markette satılan erikli yi ya da benzer ph li diğer ürünleri niye alamıyoruz? ben bunu anlamıyorum.

zaten televizyonda ne görse bizimkiler koşup odaya, bak şu zararlıymış , pipini 90 derece döndürüp arkana getirirmiş, bak bunu da içme, bak çayı şöyle içecekmişsin. uzmanlar söyledi.

o beyaz saçlı teyze var hele, o varya o mahfetti bizi.
Sosyal ağlarda paylaş

Bir ara da maranki fırtınası vardı şunun sapını kaynat ödem söktürür vs vs manyak kadınların hepsi izliyordu bunları aptal aptal şeyler.
Oldu sen bütün gün kısır börek çörek ye kandaki insülin meslek lisesindeki erkek oranı gibi olsun ondan sonra 2-3 kiraz sapı kaynat sirkeli su iç zayıfla oldu a.k
Sosyal ağlarda paylaş

gidiyorsun tez araştırıyorsun. su mu dediler ÇAT SAĞLIKLI SU TEZİ. kilo mu dediler ÇAT OBEZİTE VE YAŞAM TEZİ. onları okumadan bik bik ederlerse kağıtları suratlarına çarp burunlarına da televizyon kumandası(yetmezse elektronikçiden al diyen bik bik eden sayısına göre) sok ve burnun üstünden power off tuşuna bas. sonra kapıyı çarp çık.

pilleri çıkar ki küflenmesin.
Sosyal ağlarda paylaş

AtlaraFisildayan said:

tamam hoş, beni geren ne? fakat başka bir yerde birisi de damacanaların sağlıksız, yosun filan tuttuğunu söylemiş. işte burda dananın kuyruğu kopuyor. birisi 5 lt saka su satan ( bim de var sanırım bir tek) markete gidicek ve o suları eve taşıyacak. o birisi de ben oluyorum, yaklaşık 500 metre, yürüsen o kadar suyu taşımak çile, araba bulsan yukarı çıkarması ayrı dert.

daha da uğrama vucut geliştirme topğine
Sosyal ağlarda paylaş

forgiver said:

AtlaraFisildayan said:

daha da uğrama vucut geliştirme topğine

farmers walk
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...