Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vodafon smart mini

Mal

Öne çıkan mesajlar

benim wildfire s iyice hurdaya çıktı. eylülde bitiyor kontrat yine küçük ekranlı telefon bakarken 3.5 inçlik vodafon smart mini yi gördüm. en ucuz 25 tl tarife + 10 tl cihaz = 35 tl ye alınıyor.

wildfire s le karşılaştırdım kağıt üstünde daha iyi

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=5549&idPhone2=3777

videolarını izledim akıcı, dokunmatiği hassas

http://www.youtube.com/watch?v=0tTpq9XPQZM

geriye kullanıcı yorumları kaldı. alıp kullanan varsa bi handikapı var mı yazsın. daha yeni çıkmış sanırım kullanıcı yorumu yok hiç.
Sosyal ağlarda paylaş

bugün gittim kurcaladım. güzel telefon akıcı. dokunmatiği wildfire s ten daha rahat geldi. wildfire gereksiz derecede hassas, buda kullanımı zorlaştırıyor abuk subuk dokunmadan bişeylere basıyosun. smart mini iyi bu yönden daha iyi.

telefonda opera, tune in, normal radyo ve nadiren harita dışında bişey kullanmadığımdan donanımsal olarak yeterli. launcher yükleyince şişer mi bilmiyorum. zaten rami wildfire la aynı işlemcisi daha hızlı. tipide güzel tam nerd geek işi. malzeme kalitesini bilemedim yan ve üst tuşlar oynaktı biraz.

ammaaaaaaa

vodafon çakallık yapmış şu an sınırsız internet tarifesi yok,ama önceden almışsan devam ediyor tarife. yeni cihaz kampanyasına girersen iptal oluyor sınırsız internet. sınırsız internet tarifesi çıkana kadarda alamıyosun bidaha.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
2 gün önce peşin aldım. iki gündür kurcalıyorum hiç bi sorunu yok aletin.

önce eksilerini yazıyım. ekran parlaklığı en düşük seviyedeyken bile çok parlak. gece kullanırken acayip göz yorar ama markette uygulama var parlaklığı istediğin kadar kısabiliyosun sorun olmuyor. ikinci eksi bi sayfayı okurken yavaş yavaş kaydırırsın ekranı. o yavaş kaydırma anında ekran sabit değil, çok hafif titremeyle kayıyor. wildfire da sabit kayıyordu. bide şimdi ilk defa uzun yazı yazınca farkettim zorlandım yazarken. wildfireda daha rahat yazıyodum niyeyse. başkada eksi bi yönünü göremedim.

almadan önce araştırırken trustedreviews te hoporlörün htc one da kullanılan far cry boomsound hoporlör olduğu yazıyordu. başka biyerde yazmıyor diye pek ihtimal vermedim. ama hoporlörü açınca bas sesleri elinde hissediyorsun. baslar telefona vuruyor doğru galiba boomsound olduğu.

nintendo 64 emulatör yükledim. üç boyutlu oyunlar sorunsuz hızlı çalışıyor. grafikler ve akıcılık emülatör değilde android için özel yapılmış oyunlar gibi. normal android oyunu denemedim şu videoda gösteriyor

http://www.youtube.com/watch?v=w61G2uWLwkk

kasası çok sağlam plastiği sert. taş gibi derler ya eline alınca o hissi veriyor.

bugün rootladım. bide usb otg kablo çalıştırabilsem joystick bağlıycam. araştırıyorum hala yolunu.

yakında htc desire 200 çıkıyor aynı özelliklerde 450-480 civarı olur heralde fiyatı. bunun tipi daha çok hoşuma gitti benim desireda alınabilir bu özellikler yeterliyse.
Sosyal ağlarda paylaş

smart III var 4 inç. ama bilmiyorum araştırmak lazım. bu sorunsuz diye oda sorunsuz olcak diye bişey yok. alcatel t'pop modeli bu orjinalde.

25 tlik faturaya + 10 tl aylık. 60 tl lik faturaya + 5 tl

uzun yazı yazarken niye kasıyo anlamadım. alışamadığımdan mı acaba. başka hiç bişeyde kasmıyor.

ben dandik bi klavye kullanıyodum yumuşak g felan var diye. taa 2.1 zamanından kalma. onun harfe basınca çıkan popupları yavaş. o kasıyomuş.
Sosyal ağlarda paylaş

almayı düşünen varsa hiç düşünmeden alabilir. 15 gündür kullanıyorum hiç bi sorunu yok. eksikleri var oda kameranın flashı yok ve çok kötü çekiyor. birde çözünürlük az günümüz teknolojisine göre. onun dışında sorunsuz. arkasına da çıkartma yapıştırdım hiç belli değil vodafone olduğu.

Sosyal ağlarda paylaş

Mal said:

almayı düşünen varsa hiç düşünmeden alabilir. 15 gündür kullanıyorum hiç bi sorunu yok. eksikleri var oda kameranın flashı yok ve çok kötü çekiyor. birde çözünürlük az günümüz teknolojisine göre. onun dışında sorunsuz. arkasına da çıkartma yapıştırdım hiç belli değil vodafone olduğu.

peki bişi sorucam, inetrnet olmadan sıkıntı olmuyor mu? ben geçen sordum senin başlıktan sonra, 22 tl falan dediler internet pakedi. internet olayını nasıl çözüyorsun?
Sosyal ağlarda paylaş

çıkartmanın devamı

internet olayı şöyle. vodafon sınırsız internet var. 11kb/sn download hızı. 15 tl aylık. ama şu an yeni üye almıyolar tarifeye eski üyeler devam edebiliyor kullanmaya. ama cihazı kampanyayla alırsan iptal oluyor sınırsız tarife. tekrar açılana kadarda alamıyosun. o yüzden peşin aldım 319 tl.

bide yarın gidip ipega blutooth gamepad alcam. sonra koysunlar benimkinin yanına xperiayı galaxyi. eski nerd günlerimi özlemişim
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...