Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

NFS: Underground 2 (full)

LathspeLL

Öne çıkan mesajlar

Evet hoşgeldin yeni u2 sistemine :) Maalesef yeni araba aldığımızda eskisi tamamen kayboluyor. Ve o kadar para döküp modifiye ettiğimiz aracımızla fabrika çıkışı yeni bir aracı bedelsiz olarak değiştirmiş oluyoruz...
saveler: c:documents and settings(log in olduğun kullanıcı adın)Local SettingsApplication DataNFS Underground 2

[signature][hline]Kenderleme, 15 Kasım 2004 12:42 tarihinde demiş ki:
bu dolar kaç para lan 1455 diyo ntvmsnbc'de kafam girsin lan buna para lazım olduğu zaman düşüyo şerefsiz kahrolsun amerikan emperyalizmi ulan

[Bu mesaj Kendercik tarafından 18 Kasım 2004 21:21 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

206 streetx de ezip geçiyorum resmen süper oluyor. 2. viteste 90-120 arası sn sürmüyo viraj dönerken adamları direk siliyo.top speedte o kadar düşük değil. 206 çok çoşuk olmuş harbici.[signature][hline] Rotweiler, 19 Eylül 2004 22:13 tarihinde demiş ki:
Hayatta ne olursa olsun kazanan hep iyiler ve RP olsun...
Saygılarımla...

Sosyal ağlarda paylaş

206, çarptığınız zaman en az havalanan arabalardan bir de :) Gariptir :)

Ben -ki en büyük 206 düşmanıydım- bile böyle konuşuyorsam.. Var bu işte bir acayiplik[signature][hline]Kenderleme, 15 Kasım 2004 12:42 tarihinde demiş ki:
bu dolar kaç para lan 1455 diyo ntvmsnbc'de kafam girsin lan buna para lazım olduğu zaman düşüyo şerefsiz kahrolsun amerikan emperyalizmi ulan
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Kendercik, 18 Kasım 2004 21:20 tarihinde demiş ki:
Maalesef yeni araba aldığımızda eskisi tamamen kayboluyor.

Tamamen gitmiyo ki garage da duruyo. Change car dan seçebiliyosun. Bence böyle daha gerçekçi olmuş. Ama en azından parçaları satma olsaydı. 2. el piyasası hiç mi yok :D[signature][hline] Rotweiler, 19 Eylül 2004 22:13 tarihinde demiş ki:
Hayatta ne olursa olsun kazanan hep iyiler ve RP olsun...
Saygılarımla...

Sosyal ağlarda paylaş

Sponsor anlaşmalarına göre sırayla açılan 5 slotun var. Oyunu bitirdiğinde dahi 5'ten fazla araç tutamıyorsun elinde. Eğer yeni bir araç yapmak istersen eskisini atıyorsun çöpe :p[signature][hline]Kenderleme, 15 Kasım 2004 12:42 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

millet daha demin nfs oynarken cok garip birsey oldu

hersey normal bir sekilde gidiyordu

circuit yapiyordum
gayet normal bi sekilde start verildi
herkez asildi gaza

derken

bir araba onumde havalandi ve en az 600 metre ileri gitti (havada gittigini gordum)
diger iki arabayi gormedim ama biri zit yone bakiyordu otekide onun yaninda duruyordu
bende bi farklilik olmadan devam ettim ondekini yakaladim gectim sonrada hicbir sorun olmadi

nooluyor anlayaniniz var mi :¿?[signature][hline]Love is a name.. Sex is a game..so, Forget the name... Play the Game..

Saint Joseph'li ultimacılar
Sosyal ağlarda paylaş

mouse ve klavyeyi neden geç algılıyor ya böhüöhüe ben de arabalarımı yapıştırmak istiyorum![signature][hline]*reading screen* "To Start Press Any Key". Where's the ANY key? I see Esk [ESC], Catarl [CTRL], and Pig-Up [PGUP]. There doesn't seem to be any ANY key. Woo! All this computer hacking is making me thirsty. I think I'll order a TAB. *presses TAB key*
Sosyal ağlarda paylaş

Wide body kit'ler hala acilmadi bende, oyun %100'de, 30-40 tane de outrun kazanmisimdir, niye ola ki?

Yildizlari arttirmak icin Carbon Fiber Body Kits hedesini bekleyin, roof scoop ve side mirrorlar CF olsun yine, baya bi arttiriyolar. Butun body parcalarini CF yapinca cirkin gorunuyo biraz tabi de, DVD Cover'lar bitene kadar idare etmek zorundayiz.[signature][hline]Gesp (a.k.a Baggio) | [b]Email: [email protected][/b]
Iki kisinin cektigi, tombala degildir.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
schaker777, 19 Kasım 2004 17:59 tarihinde demiş ki:
millet daha demin nfs oynarken cok garip birsey oldu

hersey normal bir sekilde gidiyordu

circuit yapiyordum
gayet normal bi sekilde start verildi
herkez asildi gaza

derken

bir araba onumde havalandi ve en az 600 metre ileri gitti (havada gittigini gordum)
diger iki arabayi gormedim ama biri zit yone bakiyordu otekide onun yaninda duruyordu
bende bi farklilik olmadan devam ettim ondekini yakaladim gectim sonrada hicbir sorun olmadi

nooluyor anlayaniniz var mi :¿?

evet bana da oldu bi kaç kez (gördüm yani benim arabaya olmadı) sanırım hidroliklerle ilgili bişi. aklıma başka bişi gelmiyor açıkçası[signature][hline]Her şey aslında sadece kalbimden akıp giden bir "Nil"di.
Sosyal ağlarda paylaş

arabanin her yerini carbon fiber yapinca arabayi ya siyah ya beyaz yada carbona benzer bi renk var onu yapcan cok guzel duruyor

bu arada ekran kartlariyla ilgili onemli bir uyarida bulunucam izninizle yeni thread aciyorum[signature][hline]Love is a name.. Sex is a game..so, Forget the name... Play the Game..

Saint Joseph'li ultimacılar
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...