Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

NFS: Underground 2 (full)

LathspeLL

Öne çıkan mesajlar

said:
Disappear, 17 Kasım 2004 16:59 tarihinde demiş ki:
jipler igrench yahu donmuyo kalas gibi escalade cok daha rahat donmeli hummerdan o bile donmuyo hummer ayrica askeri arac ne alaka undergroundla yahu hadi lincoln falan anladimda...

Hiç görmedin mi hummer ın yol versiyonunu?

muhtemelen istanbulda oturmuyorsun:)[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Ya her bok tamam da...
Yeni araba alınca eskisinin elde patlaması nedir ya? Niye parçalarını falan satamıyoruz, arabayı iyi bir paraya okutamıyoruz? Hyundai Tiburon takılıyorum, bir tane de yarım 206 var ona göre, para bayıla bayıla hal oldum, şimdi de TT aldım, açıkta kaldım. Ayranım yok içmeye, TT ile giderim s*çmaya durumu. Yok mu bunun çözümü, illa yarışacak mıyız? Ben böyle her arabaya 30000 dolar gömüp sonra yenisi çıkınca soğuk su mu içeyim? Bu ne biçim oyun???[signature][hline]"I don't enslave myself to time, human. There is day and there is night."
beleş 3.5 ed.e
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Borbag, 18 Kasım 2004 00:22 tarihinde demiş ki:
Ya her bok tamam da...
Yeni araba alınca eskisinin elde patlaması nedir ya? Niye parçalarını falan satamıyoruz, arabayı iyi bir paraya okutamıyoruz? Hyundai Tiburon takılıyorum, bir tane de yarım 206 var ona göre, para bayıla bayıla hal oldum, şimdi de TT aldım, açıkta kaldım. Ayranım yok içmeye, TT ile giderim s*çmaya durumu. Yok mu bunun çözümü, illa yarışacak mıyız? Ben böyle her arabaya 30000 dolar gömüp sonra yenisi çıkınca soğuk su mu içeyim? Bu ne biçim oyun???

aynen öyle..oyunun en büyük saçmalığı. yapamadılar şöyle street rod tadında bir underground:)
ne güzel parça ve araba alıp satıyoduk...[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ReD_DoG, 17 Kasım 2004 12:10 tarihinde demiş ki:
said:
Tyrael, 17 Kasım 2004 03:09 tarihinde demiş ki:

yannız arabaya böle farklı açılardan bakamıorm sinir oldum?

arabaya farklı açılardan bakmakiçin mouse 3 yani tekerleğe basıp döndürebiliosun arabayı

bu bende ise yaramadi?[signature][hline]duty ... honor ... courage... *cough* semper fiiiii....
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Spartan, 18 Kasım 2004 00:24 tarihinde demiş ki:
said:
Ya her bok tamam da...
Yeni araba alınca eskisinin elde patlaması nedir ya? Niye parçalarını falan satamıyoruz, arabayı iyi bir paraya okutamıyoruz? Hyundai Tiburon takılıyorum, bir tane de yarım 206 var ona göre, para bayıla bayıla hal oldum, şimdi de TT aldım, açıkta kaldım. Ayranım yok içmeye, TT ile giderim s*çmaya durumu. Yok mu bunun çözümü, illa yarışacak mıyız? Ben böyle her arabaya 30000 dolar gömüp sonra yenisi çıkınca soğuk su mu içeyim? Bu ne biçim oyun???

aynen öyle..oyunun en büyük saçmalığı. yapamadılar şöyle street rod tadında bir underground:)
ne güzel parça ve araba alıp satıyoduk...

genelde oyunlarda cheat kullanmam ama bu saçmalık yüzünden unlimited credits yaptım.[signature][hline]Belgarionn Riva the Cabby of the HUN
Atillabey the Armsman of the HUN
Dantess the Infiltrator of the HUN
Polga the Sorceress of the HUN
Allegria the Skald of Tough Luck
Beathrix the Spiritmaster of Tough Luck
Sosyal ağlarda paylaş

206'ları hiç sevmezdim ben. Ama bu oyun sevdirdi. Araba resmen ivme manyağı çıktı. Ayrıca kontrolü de hiç de zayıf değil, aksine nereye çeksem oraya gidiyor.

0-100km. zaman rekorumu görünce dibim düştü iyice. 1.70 saniye.

Ben ki 206 düşmanıydım 2 gün öncesine kadar. Şimdi diyorum ki: Var mı 206'dan kralı?[signature][hline]Kenderleme, 15 Kasım 2004 12:42 tarihinde demiş ki:
bu dolar kaç para lan 1455 diyo ntvmsnbc'de kafam girsin lan buna para lazım olduğu zaman düşüyo şerefsiz kahrolsun amerikan emperyalizmi ulan
Sosyal ağlarda paylaş

said:
malsahibi, 18 Kasım 2004 05:38 tarihinde demiş ki:
said:
Spartan, 18 Kasım 2004 00:24 tarihinde demiş ki:
said:
Ya her bok tamam da...

ne güzel parça ve araba alıp satıyoduk...

genelde oyunlarda cheat kullanmam ama bu saçmalık yüzünden unlimited credits yaptım.

ya oyunun her yeri otopark ne kadar sacma bir durum bu araba alamama olayi ya ben unlimitedtan hic hoslanmiyorum ne kadar harcadigini bilemiyorsun :D[signature][hline]Love is a name.. Sex is a game..so, Forget the name... Play the Game..

Saint Joseph'li ultimacılar
Sosyal ağlarda paylaş

said:
schaker777, 18 Kasım 2004 11:26 tarihinde demiş ki:
arkdaslar U.R.L nin aclimi nedir

Underground Racing League[signature][hline]Kenderleme, 15 Kasım 2004 12:42 tarihinde demiş ki:
bu dolar kaç para lan 1455 diyo ntvmsnbc'de kafam girsin lan buna para lazım olduğu zaman düşüyo şerefsiz kahrolsun amerikan emperyalizmi ulan
Sosyal ağlarda paylaş

said:
schaker777, 18 Kasım 2004 11:27 tarihinde demiş ki:
said:
Kendercik, 18 Kasım 2004 10:40 tarihinde demiş ki:
Ben ki 206 düşmanıydım 2 gün öncesine kadar. Şimdi diyorum ki: Var mı 206'dan kralı?

tabii >>tiburon<<

1.70 saniye 0-100km yaptım dragda 206 ile. Ötesini tanimamam, beceremem.

Nos kullanmadan da 1.95...[signature][hline]Kenderleme, 15 Kasım 2004 12:42 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

ya oyun full detail falan sorunsuz çalışıyo ancak klavye ve mouse'u geç algılıyo ne iştir? patchli de patchsiz de aynı olay.[signature][hline]*reading screen* "To Start Press Any Key". Where's the ANY key? I see Esk [ESC], Catarl [CTRL], and Pig-Up [PGUP]. There doesn't seem to be any ANY key. Woo! All this computer hacking is making me thirsty. I think I'll order a TAB. *presses TAB key*
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...