Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Monochroma - Türkiye'den çıkan bir yapım

bliksem

Öne çıkan mesajlar

Black-ice said:

Ben bu tarz otaku şeylerden anlamıyorum.

Seni, dünyada bu güne kadar yapılmış ve senin izlemediğin hentailerin olduğu bu odayla baş başa bırakıyorum.

http://preview.turbosquid.com/Preview/2011/02/03__01_33_29/Empty_room_render_10.jpg44be568c-33b1-4f1f-9cb2-2c769ae53cdaLarge.jpg

http://i.imgur.com/1sLgx1Q.gif
Sosyal ağlarda paylaş

Masticore said:

limbo hiç oynamadım puzzlelar fln. copy paste mi bilmem ama güzele benziyor

Lyv said:

bu oyunu yapanlar eniştemgiller desem hiç ciddiye alınmıcam ama cidden öyle. fazla yermeyin para kazansın çocuklar

hangisi enişten.

https://s3.amazonaws.com/ksr/assets/000/707/941/4b75296de7fffe19c7132de337847e19_large.png?1372468958

sağdaki suratı karanlık çıkmış pis pis sırıtan tee veletliğimi bilen orçun ağabey.
eniştemin kendisi de şirketin ortaklarından.
oradaki dişi şahıs da bir zamanlar sınıf arkadaşımdı aygün <3
hatun oyunla birlikte hepten uçtu gitti baya geliştirdi kendisini.

hepsi şirin şirin insanlar. şirket işine yıllardır birbirlerini tanımanın güveniyle girdiler. oyun yapıcaz biz dediler. didişe didişe bir sonuç çıkardılar.
çakma da olsa ortada bir emek var. özellikle animasyoncu (emir kulu) arkadaşlarımın alınlarından öperim
Sosyal ağlarda paylaş

Yani, umarim basarili olurlar. Artwork fena limbo, ama en azindan sorumluluk alma gibi konuyu temel almislar, ufak kardese bakmaca vsvs..

Fakat abicim ters bisiler var. Yani kendileride yazmis oyun neredeyse bitmis son cila atmaca..Anlamadim neyi fund ediyorlar?

1.Kickstarter 24Agustosta bitiyor. Oyun 2013 Aralik release diyorlar...2.5 ay ediyor...e ben fund edip ne bilim beta access, yada developer chat izleyemeyecegim mi yada oneride bulunamayacagim mi?

2.80bin papel = 6saat gameplay 60+ puzzle, ama Stretch goal 160bin papel olursa, ilave 1 Area + 1 puzzle...esas fundingin 2 kati para fund edilince bu mu yani stretch goal? e sagol be baya degdi 2kati stretch etmeye..hani ne bilim, meshur birinin seslendirme ekbine kat Turk tiyatroculardan falan..

3.Backers listesine bakiyorum hani cezbedici bisiler olsun 5 papel verip oyunu almak disinda diger pledgelerin neredeyse hepsi ayni..yani ne bilim 3D printerdan cikma heykel falan ekle bari..karton cutout'da cutout..bari imzali falan de...cezbedici hicbir yani yok ki eger yapan studyoyu/adami tanimiyorsam, standart kickstarter fund eden biri icin baya baya zayif. Anca iste box game, atki sapka, bide oyun icinde bir bolumde portre koymaca.

Anlamadim ben cidden...Niye fund edeyim ki? Hani tatli hos gozuken bir konu islemisler, biraz fazla drama falan ama iyidir ufak ufak yurur..Cogu pledge bonus aslinda Preorder yada Collectors edition bonus kivaminda.

E ama birader cezbet bari yahu...ne bilim beta meta bisi ekle ehueh..funding bitiyo 2.5 aya cikiyor oyun..hani niye 25-1500-500-1k-5k papel vereyim? BECAUSE TURKISH! mi yani butun olay? :/

el insaf bro.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
sunumları gene de mütevazi kendileri de söylüyor limbo+ico kırması diye bu nedenle bence çok üstlerine gitmemek gerek. para veriyosun ama oyun bu çaldık çırptık ortaya birşeyler çıkardık demiş adamlar. bu mütevaziliklerinden dolayı bence fund edilebilir, oyun release'de sensation yaratırsa biraz al işte sana türk oyunu, bitti gitti.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...