Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Jedi Academy Duel

arcane

Öne çıkan mesajlar

valla sen almanya'dan buradaki sunuculara nasıl ping alırsın onu bilmiyorum doğrusu ama zaten bildiğim ücretsiz türk sunucusu yok eğer düşüncen oysa.. :hmm:[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

ya oyunun fiyatı 25 euro'ya inmiş zaten, almanca olmasa koşa koşa alırım da.. zaten pek vaktim de yok.

içerdeki bilgisayara interneti yayarsam ve şurdaki sorunu çözersem alırım yine de ama.

başka expansion falan çıkacak mı? ya da tavsiye eder misiniz? jedi knight 2'yi çok zevkle oynuyodum, ama belli bi yerden sonra baydı aynı hareketler falan. burda şimdi dual saber falan zevkli olabilir.[signature][hline]"Ben bir şeyi iki kere demeeeeem, iki kere demeeeeem." Sezai Gündoğdu
Sosyal ağlarda paylaş

heh sen nip/tuck'ı çevir çevir seyret, ben guild wars'dayım bu akşam zaten bir günü kalmış preview olayının.. :)[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya bi yer acılsada oynasak..pati acsa ya :)..[signature][hline] Kendercik, 08 Kasım 2004 15:56 tarihinde demiş ki:
Metroseksüel kelimesini ilk duyduğumda aklıma İstanbul metrosunun tuvaletlerinde sevişen eşcinsel oğlanlar gelmişti.

--------------------------------------------
Eğer hayat sana felek diye ekşi bir limon uzattıysa, sen üstüne tekila ve tuz iste.. [meksika ataözü]
Sosyal ağlarda paylaş

PATİİ AÇSIN LUTFGEN YA :)[signature][hline] Kendercik, 08 Kasım 2004 15:56 tarihinde demiş ki:
Metroseksüel kelimesini ilk duyduğumda aklıma İstanbul metrosunun tuvaletlerinde sevişen eşcinsel oğlanlar gelmişti.

--------------------------------------------
Eğer hayat sana felek diye ekşi bir limon uzattıysa, sen üstüne tekila ve tuz iste.. [meksika ataözü]
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...