Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

3 tane pepsi kapak kodu lazım

Harvey

Öne çıkan mesajlar

synthesizer said:

söyleyin abi pepsi almanıza teşvik edebilecek ne kampanya koyabiliriz, mümkün kılmaya çalışayım

haha, abi gayet iyi pati kullanıcılarından birisin bu yüzden trollüyorum sanma ama, mümkün kılmaya çalışayım ne yahu? :P

hayır sanki çocuğumuza iş ayarlanıyor. sen burada fikir verene yardım etmiş olmayacaksın "mümkün kılarak" onlar sana yardımcı olacak ki win-win bile değil, en iyi ihtimalle komensal bi ilişki yani..

Zaten başlık açmışsın çakallığa yatmamışsın ama yani şu postun komik olmuş, kendin de görüyorsundur zaten :)

Edit: ne anlatım bozukluğu yapmışım arkadaş..
Sosyal ağlarda paylaş

calimero said:

synthesizer said:

söyleyin abi pepsi almanıza teşvik edebilecek ne kampanya koyabiliriz, mümkün kılmaya çalışayım

haha, abi gayet iyi pati kullanıcılarından birisin bu yüzden trollüyorum sanma ama, mümkün kılmaya çalışayım ne yahu? :P

hayır sanki çocuğumuza iş ayarlanıyor. sen burada fikir verene yardım etmiş olmayacaksın "mümkün kılarak" onlar sana yardımcı olacak ki win-win bile değil, en iyi ihtimalle komensal bi ilişki yani..

Zaten başlık açmışsın çakallığa yatmamışsın ama yani şu postun komik olmuş, kendin de görüyorsundur zaten :)

benim de he dedigim gerceklesmek zorunda olmadıgı icin, mumkun kılmaya calısırım, yapılan talepleri. kelime seciminde bir yanlislik gormuyorum.

misal google play talebi gelmiş, gidip konusup bunyeye koymaya calısacagım ve insanların da 1.25TL'lik bir içecek alıp, hem bir gıda hem de minimum 2-3 liralık google play kredisi kazanmasını saglayacagım, ki bence tüketici icin winden ötedir, kendisinin parayla satın alacagı bir ürünü, neredeyse cebine para koyarak veriyorsam.

yanlissam yanlis de? kommensalle alakasız.

edik: threadi burdaki posttan sonra açtım zati btw
Sosyal ağlarda paylaş

synthesizer said:

calimero said:

synthesizer said:

benim de he dedigim gerceklesmek zorunda olmadıgı icin, mumkun kılmaya calısırım, yapılan talepleri. kelime seciminde bir yanlislik gormuyorum.

misal google play talebi gelmiş, gidip konusup bunyeye koymaya calısacagım ve insanların da 1.25TL'lik bir içecek alıp, hem bir gıda hem de minimum 2-3 liralık google play kredisi kazanmasını saglayacagım, ki bence tüketici icin winden ötedir, kendisinin parayla satın alacagı bir ürünü, neredeyse cebine para koyarak veriyorsam.

yanlissam yanlis de? kommensalle alakasız.

edik: threadi burdaki posttan sonra açtım zati btw

yanlışsın bence ya, ona bakarsan zaten kontör veriliyo o da win. kullanıcı her türlü kazanıyo, pepsi batıyo, pepsi çok übere gelir ki bu değil sonuçta hepimiz biliyoruz. ha google play kontörden daha iyi diyebilirsin ona eyvallah ama biz sanki her türlü kazanıyormuşuz, pepsiyi kazıklıyormuşuz, gibi bir duruma geliyor senin dediğin ki kazın ayağı öyle değil tabi ki.
Sosyal ağlarda paylaş

nerden çıktı abi o?

öyle bir iddiam olsa bile, hangi kafasız inanabilir.

yersiz olmuş tutumum hakkındaki varsayımın ve asılsız.

tek bir çeşit hedef kitle yok, bu sebeple de bir çeşitten fazla kampanya kurguluyoruz.

her birindeki istisnasız tek kaide, içeceğe verdiğin paranın üzerinde bir değer alıyor olman.

bu da yeterince tüketici nezdinde win olur bence?

senin kazanman bizim kaybetmemizi gerektirmez?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...