Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vucutcular buraya

Sequo

Öne çıkan mesajlar

KuddusiMavra said:

Sequoya said:

KuddusiMavra said:

korkarım lan seni yolda görsem,o ne pis bakış ya.

edit: sonra da dedim ki kendi kendime, "minnacık bir şeye benziyor, çok korkarsam tekmelerim, bayılır.üzerinden atlar geçerim" B)-

Ya çeto hayallerle yaşama pls :) yaşlı falan dinlemem alırım elime yoğururum affetmem :)

sana şöyle anlatayım.
3 sene önceydi sanırım.
yurtdışındayım.yunanistan'da basketbol maçındayım.
yanımda benim acenta,onun oğlu.
efes pilsen-panathaniakos oynuyor.locadan maçı izliyoruz.
Salonda Türk seyirci yok.
maç çok heyecanlıydı ve ben yerimde duramıyordum.yunan taraftarların tezahüratlarından mıdır, yunan-türk tarihsel çekişmesinin genlerime işlemesinden midir; bilemem. Coşmuşum.Locada her Efes basketinden sonra havalara sıçrıyorum.Uzatma saniyelerine Efes önde girdi ve taktik faullerde hep Efes basketi buldu.Her taktik faulü efes baskete çevirdikçe salondaki yunan sessizliği artarken benim çığlıklar her yanda yankılanıyordu.Meğer yanımdaki benim acenta da benden korkmuş,bana hayretle bakıyormuş.Neyse,Efes maçı aldı ve ben tek kişilik orkestra Efes'i alkışlıyorum.Derken bir el beni sertçe tutup arkaya doğru çevirdi.Baktım iri yarı Yunan evladı,yandaki locadan kopmuş gelmiş.Yaşı 30 civarı.Boy 1.88-190 falan.Atletik vücudu var.Baktım bana Yunanca bir şeyler söylüyor.O ara benim Yunan acenta araya girmeye çalışıyor,artık benim acenta bu gence ne dediyse bu genç benim Yunan acentaya kafa attı.O an ben o genci nasıl elime aldım, nasıl ağzını burnunu kırdım,nasıl yere indirdim,nasıl tekme manyağı yaptım?!Hatırlamıyorum. Ama elimden genci zor aldılar.Polis molis geldi ama Yunan acenta ve gencin yakınları karşılıklı şikayetçi olmadılar,genci de ikna ettiler.El sıkıştım salakla ama ağzı,burnu yer değiştirmişti.Üzülmüştüm çocuğun o halini görünce ve kendimden utanmıştım.
Spor dostluk,centilmenlik,barış ve kardeşliktir.
Bu da böyle bir anımdı.

abi kaç yaşında adamsın nasıl bi yetersizlik bu afedersin. saygı puanım -25 düştü. ADAM DA KORKTU ŞİMDİ ELİN KASLI YUNANLSIINI DÖVDÜN DİYE DFGFDGDSFSAFASFASDFDSGSGHDSG

black-ice haklı harbi yani şunu okurken ruhum bedeni terkediyodu zor tuttum resmen.

kasla liftingle alakası olmayan tiplerin de gelip topic trollemesi ağır priceless. this is paticik
Sosyal ağlarda paylaş

saygı duyarım killer kardeşim görüşlerine.
olanı yazdım.kimsey tehdit falan değil amaç.sequo bir şey yazmış bana, ben de başımdan geçen olayı paylaştım.
yaptığım şeyden utandığımı da oraya yazdım.

alakası yok ama neticede insan öyle bir durum kendi başına geldiğinde ne yapacağının planını önceden yapamaz.

edit: yoksa sequo her türlü beni döver. şüphem yok.
Sosyal ağlarda paylaş

KuddusiMavra said:

saygı duyarım killer kardeşim görüşlerine.
olanı yazdım.kimsey tehdit falan değil amaç.sequo bir şey yazmış bana, ben de başımdan geçen olayı paylaştım.
yaptığım şeyden utandığımı da oraya yazdım.

alakası yok ama neticede insan öyle bir durum kendi başına geldiğinde ne yapacağının planını önceden yapamaz.

edit: yoksa sequo her türlü beni döver. şüphem yok.

ya yok abi her zaman saygı sana ama gereksiz geldi onu anlatman harbi sdf

neyse ya vücut dövüştürüyoduk biz 3 sayfa troll girdi araya he forgiverin dominant vücuduyla herkesi susturmasını bekliyorum ben hala
Sosyal ağlarda paylaş

olm 3 senedir beni de alıştırdınız bu trol mevzularına.
ciddi bir şey soracağım,valla çekiniyorum.
Şimdi ben bayağı kilo verdim.şınav-mekikle karnımda sarkan deriyi toparlayabilir miyim?
yoksa başka öneriniz var mıdır?
peşinen söyleyeyim,spor salonuna gidecek enerjim de,zamanım da yok.çünkü zırt pırt yurtdışına gidip geliyorum.salona falan angaje olamıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

KuddusiMavra said:

Sequoya said:

KuddusiMavra said:

korkarım lan seni yolda görsem,o ne pis bakış ya.

edit: sonra da dedim ki kendi kendime, "minnacık bir şeye benziyor, çok korkarsam tekmelerim, bayılır.üzerinden atlar geçerim" B)-

Ya çeto hayallerle yaşama pls :) yaşlı falan dinlemem alırım elime yoğururum affetmem :)

sana şöyle anlatayım.
3 sene önceydi sanırım.
maç çok heyecanlıydı ve ben yerimde duramıyordum.yunan taraftarların tezahüratlarından mıdır, yunan-türk tarihsel çekişmesinin genlerime işlemesinden midir; bilemem. Coşmuşum.Locada her Efes basketinden sonra havalara sıçrıyorum.Uzatma saniyelerine Efes önde girdi ve taktik faullerde hep Efes basketi buldu.Her taktik faulü efes baskete çevirdikçe salondaki yunan sessizliği artarken benim çığlıklar her yanda yankılanıyordu.Meğer yanımdaki benim acenta da benden korkmuş,bana hayretle bakıyormuş.Neyse,Efes maçı aldı ve ben tek kişilik orkestra Efes'i alkışlıyorum.Derken bir el beni sertçe tutup arkaya doğru çevirdi.Baktım iri yarı Yunan evladı,yandaki locadan kopmuş gelmiş.Yaşı 30 civarı.Boy 1.88-190 falan.Atletik vücudu var.Baktım bana Yunanca bir şeyler söylüyor.O ara benim Yunan acenta araya girmeye çalışıyor,artık benim acenta bu gence ne dediyse bu genç benim Yunan acentaya kafa attı.O an ben o genci nasıl elime aldım, nasıl ağzını burnunu kırdım,nasıl yere indirdim,nasıl tekme manyağı yaptım?!Hatırlamıyorum. Ama elimden genci zor aldılar.Polis molis geldi ama Yunan acenta ve gencin yakınları karşılıklı şikayetçi olmadılar,genci de ikna ettiler.El sıkıştım salakla ama ağzı,burnu yer değiştirmişti.Üzülmüştüm çocuğun o halini görünce ve kendimden utanmıştım.
Bu da böyle bir anımdı.

Good story bro...

Fakat bu seni dövenileceğimi değîştirmez;) azina azina vururum acimam:)

:)
Sosyal ağlarda paylaş

kUlübe katıl

edit: arkada kalmasın

mulgear6 said:

çok gey lan
böyle kaslı kaslı adamlar başka kaslı kaslı adamların fotolarını beğenip paylaşıyolar filan
fesbukumda bunu yapan bir kaç insan var patiden de olan
ayıp lan

ek editi: hayır bi de çirkin lan
o kadar kas iğrenç duruyo
Sosyal ağlarda paylaş

Sequoya said:

KuddusiMavra said:

sana şöyle anlatayım.
3 sene önceydi sanırım.
Bu da böyle bir anımdı.

Fakat bu seni dövenileceğimi değîştirmez;) azina azina vururum acimam:)

:)

nerede buluşuyosunuz?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...