Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vucutcular buraya

Sequo

Öne çıkan mesajlar

Esh said:

AtlaraFisildayan said:

https://perabulvari-a.akamaihd.net/IMG/WEB/Products/calve01/490/aab536cf-68e8-4d64-ac6b-642df7e92319.jpg

duruyor evde yiyemiyorum :(

bu arada bunun antep fıstıklı versiyonu vardı, yine şekersiz. malta dan getirmişti ablam, tr de bulamıyorum. çok iyiydi.

Gozumde tutuyo fistik ezmesi ya ): boyle yarim ekmekle bi kavanoz bitirebilirdim eskiden.

Şekersiz derken onun en şekersiz halinde 5 kg şeker vardır lan
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

Light versiyonunda da yagi ve tuzu azaltmislar mesela asdf.

Insanlar hala yag ile sismanladiklarini saniyo.

:) 5 gün sıfır yağ aldım hiç büyük tuvaletimi yapamadım lan bağırsaklar durdu resmen. 6 gün 1 yemek kaşığı zeytin yağını sek içtim abi 1 saat sonra wc de buldum kendimi:D
Sosyal ağlarda paylaş

Sequo said:

Esh said:

AtlaraFisildayan said:

https://perabulvari-a.akamaihd.net/IMG/WEB/Products/calve01/490/aab536cf-68e8-4d64-ac6b-642df7e92319.jpg

duruyor evde yiyemiyorum :(

bu arada bunun antep fıstıklı versiyonu vardı, yine şekersiz. malta dan getirmişti ablam, tr de bulamıyorum. çok iyiydi.

Gozumde tutuyo fistik ezmesi ya ): boyle yarim ekmekle bi kavanoz bitirebilirdim eskiden.

Şekersiz derken onun en şekersiz halinde 5 kg şeker vardır lan

şekersiz hali şekersiz bildiğin
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

zipzip said:

yıllarca alcam diye uğraştım, sonra ne olduysa kontrolsuz 32 kilo aldım, şimdi veremiyorum.alması da zor vermesi de

şöyle diyim. "ne olduysa kontrolsüz 32 kilo verdim" diyen kimseyi bulamasın hastalık falan geçirmemiş ise :D :D

35 değil de 25 verdim ben mesela. hastalık falan da geçirmedim yani. 82-83 kiloydum lan azcık kilo vereyim dedim 76-77ye falan indim. ondan sonra ne olduysa allahın belası 3-4 ayda 57-58e düştüm, her giden kiloda da geri almak için çırpındım hem de yani sdfsdf. şimdi zar zor 70te tutuyorum sporla falan o da. spor yapmayı bırakınca bir ay içinde 69-68-67 diye gitmeye başlıyor resmen.

tatlı sevmemek zorlaştırıyor epey heralde, öyle "nolcak yeaa ye baklavaları" olmuyo işte sevmiyorum lan sdfjshdf

peki bu tecrübenin bana ne katkısı oldu? hiç. her yerim çatlak doldu sadece skdjfhjh

edit: hepsinin üstüne yağsız bi zayıf da olamadım yani, love handle'lı zayıf oldum. the worst
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...