Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vucutcular buraya

Sequo

Öne çıkan mesajlar

tiLi said:

synthesizer said:

gencler badiye geri donsem diyorum.

şimdilik ekmek, icetea/kola, birayı kestim, aksam yemegini de kıstım, corba salataya cevirdim.

1 senedir spor yok, neyle girişsem, ufaktan bi aslansın kaplansın çekin de moral olsun ya :S

bu gazını cardioyla harcama nolur

abi bak şunu birebir yaptım ben 3 ay.
kendimden yola çıkarak söylüyorum, sağdan soldan okudum yazılara göre değil, ağırlık ağırlıklı kilo vermek kardiyo ile vermekten daha iyi diye emin olma bence. sadece daha temiz ve oturaklı kilon gidiyor.
öbür türlü kardiyo kasınca harbiden kilon gidiyor ama cacık gibi vücudun oluyor.
ha hangisi daha iyi tabi ki sırf kardiyo ile olmayanı, ağırlıkla ve kardio ortaklaşa çogzel.
Sosyal ağlarda paylaş

benim bol vaktim olmasına rağmen bile kardiyo yapmıyorum onun yerine yoga yapıyorum oda hem kardiyodan çok terletiyor hemde esnetiyor + neden salak salak makinalarla çıkayım.

Fakat şu var kardiyovasküler sistemi de train etmek gerek mesela bugün 15 dk koştum durmadan 1 hafta sonra 16 koşabileyim gibi böyle bir amaç varsa yapacaksın onu da o ayrı.
Sosyal ağlarda paylaş

ad3m said:

synthesizer said:

ne guzel bişi ya kilo almaya calismak :S

10 gun tatile gittim 96dan 99.5 oldum

Emin ol efor olarak pek bir farkı yok ikisinin de.Özünde ikisi de hayattan soğutuyor ve aşırı disiplin istiyor.

Ps : Birinde yemeğe hasret kalıyorsun diğerinde nefret ediyorsun.

Var hacı baya farkı var.

Kilo vermek çok basit ama almak ölüm sanırsam. İştahım kesikken 200 gr makarna yiycem diye şekilden şekle girmiştim. OEh.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...