Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vucutcular buraya

Sequo

Öne çıkan mesajlar

jacabo said:

yagdan vermissindir oyle erimistir
mekik filan icin dedim ben

Kas yuzdem cok fazlaymis olcturmustum kolay vucut yaparsin dediler hatta kuruma diyeti + 2 ay popodan haftada 1 olmak kosuluyla steroid aliraam 4 ayda acayip guzel vucut yapacagimi belirttiler ama korktum steroid ne yaw
Sosyal ağlarda paylaş

koşmadan olmaz
paran var işini bilen bir diyetisyene git
normal yaşam ve spor için ne şekilde beslenmen gerektiğini öğren (şunu ye bunu ye değil, koştuktan sonra şu tarz yemelisim, yüzmden 3 saat önce, spor bittikten 30 dakika sonra gibi)
sonra bize de yaz biz de öğrenelim :)

basket oyan dizin sağlamsa
şınav mekik barfiks, evde bir yer ayarla sert zemini olan, ince bir halı ser, üstüne pike çarşaf vs., aklına geldikçe orda takıl işte, debeleni pilates vari hareketler yap

halı saha maçı yap bir de haftada bir

mesela hep et yemek olmaz, vucut alışınca kiloya dönüyor
karbonhidrattan korkma harcayacak sporu, hareketi yaptıktan sonra

ramazandayız 1 hafta oruç tut, 4 kilo verirsin
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaslar bir arkadaşım var steroidde kullandı ama 4 ayda 114 kg den 82 ye dustu 6packde yapti cogiyi vucudu oldu.

Adam aynen sunu yapti nen korktum ama

Sabah kalktiğinda sauna eşofmani ile 6 derece rampa 30 dk 6 km/h hızda yarım saat yuruyus.

Daha sonra kahvaltida mikser icine 7 yumurta beyazi, yulaf, toz aminoasit, light sut karistirip iciyor.

Oglen 12 de 250 gr bonfile, saat 2 de 250 gr bonfile, saat 4 de 250 gr bonfile saat 5 de spor 7 de spor salonundan cikiş

1 olcek protein tozu. 7.30 da 250 gr bonfile.

Her allahın gunu bunu yaptı ve suan 82 kg hayvan gibide vucudu var.

Dayanılırmı buna ya birde her pazar steroid birde yag yakıcı bir iğne varmış onu vuruldu.

Subatta basladi temmuzda resmi i paylaşsam inanılmaz yani
Sosyal ağlarda paylaş

Sequo said:

Arkadaslar bir arkadaşım var steroidde kullandı ama 4 ayda 114 kg den 82 ye dustu 6packde yapti cogiyi vucudu oldu.

Adam aynen sunu yapti nen korktum ama

Sabah kalktiğinda sauna eşofmani ile 6 derece rampa 30 dk 6 km/h hızda yarım saat yuruyus.

Daha sonra kahvaltida mikser icine 7 yumurta beyazi, yulaf, toz aminoasit, light sut karistirip iciyor.

Oglen 12 de 250 gr bonfile, saat 2 de 250 gr bonfile, saat 4 de 250 gr bonfile saat 5 de spor 7 de spor salonundan cikiş

1 olcek protein tozu. 7.30 da 250 gr bonfile.

Her allahın gunu bunu yaptı ve suan 82 kg hayvan gibide vucudu var.

Dayanılırmı buna ya birde her pazar steroid birde yag yakıcı bir iğne varmış onu vuruldu.

Subatta basladi temmuzda resmi i paylaşsam inanılmaz yani

mesleği sporculuk mu
Sosyal ağlarda paylaş

abi profesyonel bi amacın yoksa önüne gelen her sporu yapabildiğin kadar yapıcan git sıkıldıkca sınav cek barfix demiri al her geçtiğinde asıl 2-3 tane youtube vidyo dolu ev antremanından tut sokak antremanlarına kadar, beslenme işini düzgün yapıyomuşun zaten gördüğüm kadarıyla az ve sağlıklı yağ, komplex karbonhidrat(google) ve bol bol protein tüketcen işte (vucut ağırlığının yarısı kadar yağ 1-2katı kadar karb 2 katı kadar protein genelde(gr olarak)), 6-8 saat uyku mümkünse havanın karanlık olduğu zamanlarda uyuyo ol yemek yedikten sonra 1.5-2 saat geçmeden spor yapma kanın çoğu mide de olucağı için verim alamazsın en önemlisi de sabır genel olarak böyle
ekstradan eklieyeceğim çok fazla koşu bisiklet abanma ağırlık antremanlarıda sıkıştır araya vucuda alısık olmadığı şeyleri yaptırmaya çalış her seferinde
Sosyal ağlarda paylaş

Jaegerjaquez said:

abi profesyonel bi amacın yoksa önüne gelen her sporu yapabildiğin kadar yapıcan git sıkıldıkca sınav cek barfix demiri al her geçtiğinde asıl 2-3 tane youtube vidyo dolu ev antremanından tut sokak antremanlarına kadar, beslenme işini düzgün yapıyomuşun zaten gördüğüm kadarıyla az ve sağlıklı yağ, komplex karbonhidrat(google) ve bol bol protein tüketcen işte (vucut ağırlığının yarısı kadar yağ 1-2katı kadar karb 2 katı kadar protein genelde(gr olarak)), 6-8 saat uyku mümkünse havanın karanlık olduğu zamanlarda uyuyo ol yemek yedikten sonra 1.5-2 saat geçmeden spor yapma kanın çoğu mide de olucağı için verim alamazsın en önemlisi de sabır genel olarak böyle
ekstradan eklieyeceğim çok fazla koşu bisiklet abanma ağırlık antremanlarıda sıkıştır araya vucuda alısık olmadığı şeyleri yaptırmaya çalış her seferinde

Alışık olmadığı şeyler derken mesela 50 kg gogus calişiyabiliyorken 15 kg omuzu zor yapiyorum bende normalde 3 set yaparken omuza şyice abanmaya başladım 15 kg de 12 lik setler yerine 10 kg de yapabildiğim kadar, acıdan ağlayana kadar yapiyorum.

Demek istediğin bumu mesela?
Sosyal ağlarda paylaş

yok mesela her göğüs idmanına normal bench pressle başlıyosun diyelim bi sefer inclined bench pressle başla yada omuzdan örnek vereyim 1 ay çalıştım omuz başka omuz hareketlerine geç(hepsini değiştirme tabi 1 tanesini 2 tanesini falan) bi sürü hareket var sonuçta hepsi yapılmıyo bi idmanda vucut alışıyo aynı harekete sürekli verimi azalıyor ha ama hep yapman gereken core hareketler belli deadlift squat bench barfix dips falan :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...