Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vucutcular buraya

Sequo

Öne çıkan mesajlar

Perfectionist said:

Pct ne yapacaksin? Kur icinde arimidex aliyor musun?

sabah 10: b vitamin ,e vitamin ,c vitamin ,balık yağı,

12:2 clean ,1 oxan,1winstrol,arimidex,

15:c vıtamını 1

18:2 oxan,2 wins,2 oxan,

21: cvıtamını

cabaser :perşembe 1 pazartesı 1

carsamba :1 prıpıonat cuma: 1pro ,1 boldenon pazar:1 pro pazartesi:1pro 1 boldenon

proscar ise :4 eşit parçaya böl hergun 12 de kullan

Growth: Her sabah uyanır uyanmaz 2 ünite. 10. günden sonra akşam 2 ünite daha aç karna
Sosyal ağlarda paylaş

Sac dokulmen mi var? Yoksa garanti olsun diye mi proscar eklediniz?

Adex hergun 1 tablet mi aliyosun? Estrogeni cok fazla dusurebilir dikkat et derim. Cok dusuk esteogen de kotu. Hizli libido kaybi yapabilir.

Winstrol benim bildigim prolaktini etkilemiyor. Cabaser neden var?

Bir de pct yi sormustum. Kur bitince ne yapacaksin yani?
Sosyal ağlarda paylaş

Perfectionist said:

Adex hergun 1 tablet mi aliyosun? Estrogeni cok fazla dusurebilir dikkat et derim. Cok dusuk esteogen de kotu. Hizli libido kaybi yapabilir.

Cabaser clenbuterolun oluşturduğu titremeyi engellemesi için var. Garanti olsun diye proscar kullancaz birde growth ile birlikte prostatta bir büyüme olacak onuda engellemesini istiyoruz.

Adex evet her gün 1 tablet alıyorum sen ne öneriyorsun?

Kür bitince ne yapacağımı ben bilmiyorum şuan ama hocam 6 haftalık bir tedavi pct yapacağını söylemişti sorarım bugün.
Sosyal ağlarda paylaş

Sequo said:

Perfectionist said:

Cabaser clenbuterolun oluşturduğu titremeyi engellemesi için var. Garanti olsun diye proscar kullancaz birde growth ile birlikte prostatta bir büyüme olacak onuda engellemesini istiyoruz.

Adex evet her gün 1 tablet alıyorum sen ne öneriyorsun?

Kür bitince ne yapacağımı ben bilmiyorum şuan ama hocam 6 haftalık bir tedavi pct yapacağını söylemişti sorarım bugün.

Cabaser titremeyi kesmez ki. Cabaser prolaktini dengelemek icin aliniyor. 19-nor kullanilan kurlerde olmazsa olmazdir. Anlamadim burda niye var.

Proscar prostat icin iyi koruma. Dht donusumunu dusurur. Sacida korur. Iyi olmus. Kur cok androjenik degil ama better to be safe than sorry.

Adex gunde 1 tablet biraz fazla. Estrogeni cok dusurebilir. Kan testi yapip kontrol et derim.

Pct yi yazarsan iyi olur bu arada kur icinde haftalik 250ui x2 hcg (pregnyl) vurulmani oneririm. Sabkutan. Testikuler atrofiyi engeller. Tasaklar buzusmez yani. Kendi uretimin hemen geri gelir. Amerikada TRT tedavilerinde genel prosedur budur. Fake lh gidiyormus gibi oluyor beyin baskilamiyor tam olarak.

Pct yi 6 degil 4 hafta yapman ideal olur. Cok yuksek clomid yazarsa hocan iyi dusun gozlere epey zarari var ve kalici zararlar verebilir. Nolvadex daha safe bir urun. Hcg yi 1500ui den fazla vur derse vurma. 10gun hergun 500ui protokolu yap en kotu ihtimalle. Yoksa testislerinde duyarsizlasma yasayabilirsin. 1500ui uzeri dozlar tehlikeli.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...