Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

çok müzik dinlemek pek de iyi değil gibi ?

somebody

Öne çıkan mesajlar

bazı müzikler sakıncalı olabiliyor
örnek: önce jimi handrixin fire albümünün 1. cdsini discmane koydum. 3. şarkıdan sonrasını hatırlamıyorum:) kafamı kaldırabildiğimde 8. şarkı bitiyodu, kendime gelmem 1 saatimi aldı.
adam resmen afyon etkisi yapıyo, uçtum dinlerken:D(hayır daha önce afyon kullanmadım, kullanmayı düşünmüyorum:))[signature][hline]"I don't enslave myself to time, human. There is day and there is night."
beleş 3.5 ed.e
Sosyal ağlarda paylaş

valla ben gece uyurken bile iron maiden, rammstein, sonic mayhem felan dinleyen birisiyim.
müzik olmadığı zaman uyuyamıyorum, ufak bir çıtırtı uykumdan ediyor. ancak kısık sesli müzikle uyuyunca o çıtırtılar felan da rahatsız etmiyor, üstelik müziğin akışına kapılıp gidiyorsun yatarken...

bir sokaktayken dinleyemiyorum işte, onun için de walkman tarzı birşey alıcam ama kulaklıklar rahatsız ediyor :) yoksa durmaz bi ipod kapmıştım.. Bluetooth kulaklık çıktığı zaman o tarz bir mp3 çalar almayı düşünüyorum :)

valla oturup bir hafta boyunca sürekli tek bir şarkı dinlediğimi bilirim.
pcye oturduğum an winampı açıyorum her zaman :)[signature][hline]mono - life in mono

[Bu mesaj Bonecrusher tarafından 03 Aralık 2004 09:56 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

yaw galiba ben muzik konusunda erken olgunlasıyom herkes 20lerimde metalden sıkıldım derken en erken baslayıp 17 yasımda sıkılmaya basladım ama eskiden durmaksızın saatlerce slipknot dinlerdim artıkcanım enrique iglesias falan dinlemek istiyo neden??? ben eskisi gibi olmak istiyorum
Sosyal ağlarda paylaş

bi kere son msga bir +1
onun dışında müzik zevkinin(tarzının)yaşamı etkilediği fena halde halde doğrudur.
mesguggah dinleyip azarken,anathema dinleyip ''depresif'' olunabilinir,yada protez müzik,ahmet kaya dinlenip daha farklı duygularda yüzülebilir.[signature][hline]Alexi_Septimus, 28 Eylül 2004 19:30 tarihinde demiş ki:
Tanrıya diyalektik materyalizm'i anlatmak lazım
Sosyal ağlarda paylaş

olgunlaşmak değil o
sadece artık elekrto gitar dinlemek seni yoruyor
her jazz dinleyen olgun olsaydı......
her metal dinleyen olgun olmasaydı!(kabus gibi)
olgunlaşmak daha çok Metallica dinlemeyi bırakıp diğer müziklere akmaktır:)
metallica ile pek problemim yok da metallica = metale başlama grubu
genelde pek dinlenilmiyor sonra.... enteresan[signature][hline]Boğaz'ın Ortasında Rakı-Balık Aşksız Gitmiyor
beleş 3.5 ed.e
Sosyal ağlarda paylaş

1-5 yaşlarında Türk pop, 5-10 yaşlarında yabancı pop, 10-15 yaşlarında club, 15-20 yaşlarında metal, 20-25 yaşlarında blues, 25-30 yaşlarında jazz, 30+ Türk Sanat müziği dinlemek
gibi bir kaide yok.

zevkinize hitap eden müziği dinleyin, bu kadar da kalıplaştırmayın kendinizi :)[signature][hline]mono - life in mono
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Penthesilea, 01 Aralık 2004 02:09 tarihinde demiş ki:
Kıçımdan ayıramadığım laptop saolsun 7/24 kesintisiz black ve melodic death dinlemekten bigün kulağımdan kan gelecek, biliyorum.

süper işte hoca,daha ne olsun[signature][hline]You´ll never be alone again
You´ll never die again
You´ll never be born again
You´ll forever be, stuck here in eternity...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bonecrusher, 04 Aralık 2004 11:48 tarihinde demiş ki:
1-5 yaşlarında Türk pop, 5-10 yaşlarında yabancı pop, 10-15 yaşlarında club, 15-20 yaşlarında metal, 20-25 yaşlarında blues, 25-30 yaşlarında jazz, 30+ Türk Sanat müziği dinlemek
gibi bir kaide yok.

zevkinize hitap eden müziği dinleyin, bu kadar da kalıplaştırmayın kendinizi :)
+1[signature][hline]Old man : In the church, they say to forgive..
Creasy : Forgiveness is between man and God. My job is to arrange the meeting ...

(Denzel Washington - Man on Fire )
Sosyal ağlarda paylaş

evde nerdeyse her an, dışarda da birileriyle muhattap olmadığım anların çoğunda müzik dinlerim.
aynı parçaları dinliyorsanız bir süre sonra sıkıyor, eskiden yükses sesle dinlerdim ama artık sesi kısma ihtiyacı duyuyorum.

bunların dışında çok müzik dinlemek güzel birşey bence.[signature][hline]is all that we see or seem
but a dream within a dream?

Edgar Allan Poe
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...