Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dota 2

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Odeon said:

pub kalmadi ti3 den sonra. fulltime tryhard

Sorma ya, ne zaman bir ap oyun atiyim diyorum öyle zevkine adamlar gidiyor first second tier herolar seçip duruyorlar. Adam gidiyor mide Od, laneye kotl + pl yapıyor bir yandan da tryhard creep block ward felan yapıyorlar. Anlatamıyorsun ki amk ula bi soluklanın rastgele oyun atıyoruz bir mid tier hero alın sırf zevkine...

Hayır nereden çıktı bu kadar gaz onu da çözemedim ben şansızım heralde Eu West bu tür tiplerle dolu madem o kadar competitive ruhunuz var gidim premade cm atın...

Neyse rahatladım biraz döktüm içimi..
Sosyal ağlarda paylaş

gecen tinker ramdomladim lane gitsem alakasiz olacak diye ancient kasayim dedim. geldi tryhardin biri wardladi gittim mavi aldim kasmaya basladim butun takim ganglemeye geldi dakka 4-5 .
yine vardladi bilmemne derken pic ettiler oyunu. tam 30 dakika ancientte gecti butun oyun ..
burnumdan getirdiler . tryhard ftw
Sosyal ağlarda paylaş

Odeon said:

gecen tinker ramdomladim lane gitsem alakasiz olacak diye ancient kasayim dedim. geldi tryhardin biri wardladi gittim mavi aldim kasmaya basladim butun takim ganglemeye geldi dakka 4-5 .
yine vardladi bilmemne derken pic ettiler oyunu. tam 30 dakika ancientte gecti butun oyun ..
burnumdan getirdiler . tryhard ftw

ancient vs.. farmlamaya gidip oyunu zevk için oynadığınızı mı iddia ediyosunuz ya? insanlar kasıp seni ganklemesin istiyosan sen de viable olmayan lanelere de gitmeye razı olacaksın. benim için tek sorun güçlü hero combolarının seçimi. karşıdaki güçlü bişey seçtimi mecburen counterlamak zorunda kalıyosun, o da farklı heroları seçmeni engelliyo.
Sosyal ağlarda paylaş

BioHazarD said:

dafuq, adamlar oyunu oynanmasi gerektigi gibi oynuyo diye mi kiziyosunuz?
su dota2ye de bi techies'i cikarmadilar gitti, ciksa direk lolu molu birakcam sabah aksam techies oynicam sdf.

Durum o kadar basit değil. Hero pickleri bazen gerçekten oyundan zevk almanı engelliyor. Sonuç olarak All pick denen olayda ban diye birşey yok. Adam gidip direk en hayvani komboları toplayabiliyor. Ha skill seviyesi senden düşükse yine takım olarak oyunu kazanabiliyorsun ama solo MM girdiğin zaman çoğu zaman durum böyle olmuyor. Abi hardcore oynayacaksan o kadar ap oynamanın ne anlamı var onu anlamıyorum ben? Adamlar 5 kişi tanıdık parti oluşturup mass ap atıyorlar tier 1 hero kombinasyonlarıyla. Madem o kadar gazsınız team matchmaking felan girin, 5 kişi cm atın bak bakalım orada o kombinasyonları seçtiriyor mu karşı takım sana?

Ap dediğin olay dengeli bir draft sunmuyor zaten sana. Akşam işten gelip attığın ilk oyunda Sven + SD + Leshrac trilane kombosuyla camp denylarıyla uğraşmak adamı baydırıyor biraz. Bazen sadece casual oynamak istiyorsun yani hardcore detayları bilsen bile.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...