Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dota 2

GERGE

Öne çıkan mesajlar

2 oyun atayım dedim. ilk oyunda takımda skillerini salak salak dağıtan 3 kişi vardı. ben ile diğeri zaten supportuz. adamları oldurucez diye daliyoruz. bh toss u 2 levelda bırakmış crit levellamış 50dmgı ile gerizekalı.

2. oyun slardar malı daha 1. levelda lanei pushladı. oyunu alacaktık ama late game bariz. internet gitti. onda da kazanamadık.

sinir oldum iyice. yani diğer 4ü feedlese bile kazandıracak gibi oynasam bu sefer de network filan gidiyor. ever bu da oldu..
Sosyal ağlarda paylaş

kzpmaza said:

Liebe said:

biz meepo oynamasını da bilir...mişiz.

http://dotabuff.com/players/26015590/matches?hero=meepo&game_mode=&match_type=real

ne güzel başlayıp ne biçim sıçmışım sonradan picklemeyi bıraktıydım en son

dagger olmadan meepo oynanmaz ya. olayı orda zaten.

oynanır!

http://dotabuff.com/matches/278790971

sdsafds
Sosyal ağlarda paylaş

barbu said:

2 oyun atayım dedim. ilk oyunda takımda skillerini salak salak dağıtan 3 kişi vardı. ben ile diğeri zaten supportuz. adamları oldurucez diye daliyoruz. bh toss u 2 levelda bırakmış crit levellamış 50dmgı ile gerizekalı.

2. oyun slardar malı daha 1. levelda lanei pushladı. oyunu alacaktık ama late game bariz. internet gitti. onda da kazanamadık.

sinir oldum iyice. yani diğer 4ü feedlese bile kazandıracak gibi oynasam bu sefer de network filan gidiyor. ever bu da oldu..

o bh ben olabilirim
Sosyal ağlarda paylaş

yanında rubick varken bhye crit kasıyorsan doğru filan olmaz. adama oyun başı beleş kill kalıyor. tek yapacağı toss atmak. zaten ben adamları onceden hafif dovmus olup, sonrasında telekinesis ve o hayvan gibi vuran buyusu ile tossluk cana indiriyorum. tek yapacağı toss atmak olan bir lane de crit gidilmez. crit çıksa bile yeterli kalmıyor o oyun başı dmgı ile. haras filan da gerekmiyor senin açından. zaten ben hallediyorum o işi. toss-al killi-toss al killi gibi bir loop var sadece önünde.
Sosyal ağlarda paylaş

full random adamlarla oynuyosam crit akar.

toss vererek kasmaya kalkarsan tanimadigin adama guvenmek zorunda kaliyosun. ww ve critle risksiz oyun.

ayrica yine kesersin adamları. lvl 3 de 2 kere gidip ww ile vurup doner bh. o adam ya geri cekilcek pot icmeye ya da free kill olucak. o cekilirse de digerini kes gg
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...