Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satılık Steelseries-WoW-Cataclysm-Oyun-Mouse

ozii_x

Öne çıkan mesajlar

inyormaynd said:

Xenus said:

black mamba ne ahahaha sırf konuşmak için konuşuyorsunuz

Konuşmak için mi lol. Bir kıyasla bakayım ikisini...

black mamba ne dedim zaten? laf olsun diye söylediğin mouse'un adı razer mamba.

wow için naga önerilmiş. bunda 12 tane macro tuşu var. sen gidiyorsun 150 liralık kablolu deathadderdan bir farkı olmayan, alakasız gimmick bir mouse'u öneriyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

wow için naga önerilmiş don lastiğinden çıkar gibi çıkmışsın. arguman sorulmuş, senden gelen cevap OMO BONON FUYOTU DOHO POHALU. he yavrum sen professional gamerlardan çok biliyorsun. mamba alıp beğenmeyip, iade edip DA'a döndüm ben. mamba'nın sorunlarını bilip bilmeden yazıyorsun hala. birde paranla döv beni ahahah
Sosyal ağlarda paylaş

Wow için naga önerilmiş onsuz oyun oynanmaz !111bir. Güzel bir mantık.Başkalarının lafları ile iş yapmaya devam edin aferim.Pro. gamer'ı neye dayanarak söylüyorsun? X bir oyuncu söyledi kesin doğrudur tamam mı diyorsun? Bu ne ya hüloooğğğ zihniyeti gamer camiasında bile varmış.Naga wow için kullanışlı olabilir ona lafım yok da böyle dayatmaya kalkıp WÖW ÖÇÖN NAGA !1!bir diye liseliler gibi yırtınman neden?
Sosyal ağlarda paylaş

inyormaynd said:

Wow için naga önerilmiş onsuz oyun oynanmaz !111bir. Güzel bir mantık.Başkalarının lafları ile iş yapmaya devam edin aferim.Pro. gamer'ı neye dayanarak söylüyorsun? X bir oyuncu söyledi kesin doğrudur tamam mı diyorsun? Bu ne ya hüloooğğğ zihniyeti gamer camiasında bile varmış.Naga wow için kullanışlı olabilir ona lafım yok da böyle dayatmaya kalkıp WÖW ÖÇÖN NAGA !1!bir diye liseliler gibi yırtınman neden?

saçmalamaya devam et. wow dememin sebebi konudaki ilandaki ürüne (steelseries wow edition) benzer niteliklerde bir mouse olarak naga'nın önerilmesi. sen ismini bile düzgün telafuz edemediğin mousela naga'yı öneren sequo'ya mı hava yapmışsın onu anlamadım

naga, wow ayrıca macro tuşları gayet kullanışlı. wow oynamıyorum ama arkadaşımda nagayı deneme fırsatı bulmuştum. ilk versiyon mambalarda sensörü ve wireless built olması yüzünden bir ton soruna neden oluyordu, kablolu kullanılsa dahi. incelemeleri, kullanıcı deneyimlerini araştırmadan etmeden etiketlere takılırsan, seni çok yolarlar bu hayatta :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...