Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ankara Bulusması

Venator

Öne çıkan mesajlar

Beeeen varım beytepede , donuyorum , ya da yanıyorum sınavlarda hem hızlı hızlı yazınca hararet yapıyo hemde kalorifer dibine çöküyorum , yanıyorum bu seferde ..
Ama bitti sınavlar artık hep donacam[signature][hline]The Last Sunrise - Günbatımı Diyarı , Online MUD
Paticik StarCraft Forumları
--**--
ZeBeLLaH the Physicist
Sosyal ağlarda paylaş

mek danıltza falan gitmeyiz ya daha adamakıllı bi yerlere gideriz dicemde ankarada biraz zor gibin o tip bi yer bulmak :D
her nese bu mesajı zate sadece uplamak için ve önümüzdeki cumartesinin kesinleşip kesinleşmediğini kestirmek için attım.
Azmo bi el atsa olcak gibin sanki....[signature][hline]Depresif Mode *ON*
Sosyal ağlarda paylaş

Sana inat buluşucaz lan ! :)[signature][hline]| Dut ağacında üzüm YETİŞMEZ !! |
--------------------------------------------------------------
Evrende bir toz bile sayılamayacak ufaklıkta bir yer kürenin üstünde küçüklüğü belki hesaba bile katılamayacak bir varlığımız var;ne var ki aklımızla büyüğüz . Aklımıza güvenelim
--------------------------------------------------------------
| Sahip olduğun gücü asla gösterme !
|
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Azmodai, 28 Kasım 2004 03:07 tarihinde demiş ki:
arjantin vs. bozar. Tunalida bulusacak olursaniz veya orada takilacak olursaniz (yerfistigi, biziz, If falan) katilirim ama arjantin falan bozar.

ayni sekilde.

gunduz bulusulacaksa da ottimo falan olabilir. aksam gelebilenlerle biziz'e gidilebilir. gelirim bende, saner ve outtrader'la/[signature][hline]nom de dieu de putain de bordel de merde de saloperie de connard d'enculé de ta mère.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...