Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bunu bu üye yazmış olamaz.

Black-ice

Öne çıkan mesajlar

pontipati919 said:

Ninja said:

Okul bahçesinde bir gün geziyordum hoca çağırdı "hosuto buraya gel" "buyrun hocam" dedi "çıkar kalem" belimden yedi altmışbeşi çıkardım. dedi "çıkar defter" mahkeme kağıtlarını çıkardım. dedi "çıkar harita" işte güzelim orada senin benim vücudumda bıraktığın üç beş tane jilet yarası varya işte onları çıkardım hoca dedi "bunlar ney" hocam üç beş jilet yarası sanki sanırsınız ki piskopatın allahı ama bilmezsinizki o üçbeş jilet yarası ela gözlü sevdiğimin hatırası.. Çal keke çal.

"hosuto buraya gel" ne ya askdjhkjada ... bu sayfaya kadar gözümden yaşlar geliyordu ama burada patladım asdfg
Sosyal ağlarda paylaş

Black-ice said:

BonePART said:

Black-ice said:

DynamicK said:

İyi bir jöle arıyorum, saçı ağırlaştırmayan, kalıntı bırakmayan. Ne önerirsiniz?

sadjbgasdşjkgasjdkgansdgadg
olm herkese kel dedirtmiyo adam
bok yoluna gitmeyin
bi ben diyebiliyorum kel bide ildeniz

hahah insafsızlık yapmasın sylveriadan bile biliyorum adamı.

son sözler sdfsdf
Sosyal ağlarda paylaş

0ne said:

þe hie ær drugon aldorlease
lange hwile. Him þæs liffrea,
wuldres wealdend, woroldare forgeaf;
Beowulf wæs breme (blæd wide sprang),
Scyldes eafera Scedelandum in.

0ne said:

üçgenin iç açılarının topladım 180 derecedir.

Çetintaş said:

mistifi kimil

Sam said:

Paladin > Shaman tartışmak istemiyorum

Fistan said:

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.
Sosyal ağlarda paylaş

Fin said:

Fistan said:

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

http://forum.paticik.com/read.php?62,7042832,7043074#msg-7043074

lol
Sosyal ağlarda paylaş

senko said:

stimpak said:

senko said:

S.E.N.K.O.: Synthetic Electronic Nocturnal Killing Organism

ahaha bunu nerden buldunuz ya :D
babacum iyi kurtarmış bu imzadan beni

ahaha , tamamen rastlantı. Cd- bi speedtest sonucu paylaşmış, ben de senin bi zaman paylaştığın speedtest sonucunu arıyordum, buna denk geldim :D
Sosyal ağlarda paylaş

BonePART said:

axedice said:

Spidee said:

Drama mı? Hiç gerek yok arkadaşlar, kavga etmeden tartışmadan sakin sakin raidimizi yapalım.

Screwy said:

Katılıyorum kadim dostum, raid yapacak kadromuz şu anda olmasa bile birlik ve beraberliğimizi koruyalım.

BabacumMostors said:

buRadaki bossun taktikleRini okudum, şimdi dikkat etmemiz geReken noktalaR....

Kaede said:

Arkadaşlar bu wipe benim hatamdı, lütfen kusura bakmayın..

Viktor said:

Arkadaşlar bu boss konusunda pek bilgili değilim, sözü taktikleri vermek üzere mortise bırakıyorum..

Mortits said:

Aaa lütfen bu itemı sen al, benim dpsim sadece 0,001 artacak

Popeye said:

Bi buluşma ayarlayalım gençler, isterseniz bizim eve gelin mini lan parti atalım mangaldan sonra..

Azmodai said:

Bu oyunu çok beğenmedim, 1 ay oynar bırakırız

Asteroth said:

Evimin yolu hemen şurası, saçmalama tabii ki nerede yaşadığımı biliyorum. Seni tekirdağa kadar götürecek değilim . . .

Xunn said:

Kusura bakma axe ama kaslı kolların ve kocaman ellerin ilgimi çekmiyor..

Ahahaha şimdilik burda durayım ya yoksa akşama kadar yazarım.

Abi şeyi unutmuşun ama. Berkin abi ben artık healerım tank ve dps itemı istemiyoırum demesini, bide Mortisin Salih bende healer oynamayı düşünüyorum dot atıp afk olunan bi class beni cok sıktı demesini.

bonepart said:

agalar bu trashte dps i arttırmamız lazım, zaman kaybediyoruz. Tum buffları tazeledim, yemeğimide yedim heal gearimda hazır ne gorev olursa soyleyin yapiim

axedice said:

taktikleri okudum, aoe den kaçmak problem diil gerekirse skill atmadan kaçarım direk

malciyir said:

abi o itemı baskası alsın ya, nede olsa o specle oynamıyorum ben birinin işine yarasın bari

mortis said:

warlock dışındaki classların nasıl işlediğini çok iyi biliriz biz, XX classı oynıyan adamdan bole bi istekte bulunmak cidden komi

popoye said:

XX class karakterimle oynamak istemiyor canım gidin başkasını bulun tek ameleniz benmiyim amk zaten kahve içmekten kusucam sizin yuzunuzden

spark said:

hatalıyım, özür dilerim
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...