Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Uydu net yeni Kampanya

ajmet

Öne çıkan mesajlar

çok güzel kullanıyordum bu allahın belası uyduneti de. 1 haftadır şöyle garip bir sorunum var. internet ne yavaş, ne kopuyor tek derdim anlık takıntıların olması. örneğin pati ye ilk girerken zart diye açıyor konu dışına giriyorum o da iyi, ama herhangi bir topiğe girerken böyle bir duraksıyor öyle açıyor.

ya da, en önemlisi bu, leauge of legends oynarken anlık delayler oluyor. örneğin 5 saniye rahat oynuyorsam 5 saniye lagli. ama ping im çok iyi yani, 50-70 arası. arkadaş çıldırıcam niye böyle ya. müşteri hizmetlerini aradım ilk defa, bir kaç test yaptılar her şey normal dediler. yardım pls.
Sosyal ağlarda paylaş

Jeeztro said:

çok güzel kullanıyordum bu allahın belası uyduneti de. 1 haftadır şöyle garip bir sorunum var. internet ne yavaş, ne kopuyor tek derdim anlık takıntıların olması. örneğin pati ye ilk girerken zart diye açıyor konu dışına giriyorum o da iyi, ama herhangi bir topiğe girerken böyle bir duraksıyor öyle açıyor.

ya da, en önemlisi bu, leauge of legends oynarken anlık delayler oluyor. örneğin 5 saniye rahat oynuyorsam 5 saniye lagli. ama ping im çok iyi yani, 50-70 arası. arkadaş çıldırıcam niye böyle ya. müşteri hizmetlerini aradım ilk defa, bir kaç test yaptılar her şey normal dediler. yardım pls.

Varya bende de aynisi oluyor kanitlayamiyorum.

Mesela bazen linkedin acilmiyor bazen cat cat aciliyor. Bir ara google bile acilmiyodu ama deniyosun tekrar deniyosun sonra aciliyo.

Haa push mesajlar da calismiyo telefonumda, genelde wifiden baglaninca sadece ev internetimde 10-15 dakikalik delayler oluyor whatsapp vb applerde

Kanitlayamiyorum... servisi cagirsam adamlar bakcak sorunu anlayamadan sorun duzelcek ki tahminen sorun gozukmez bile her an olmuyoelr cunku.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...