Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sequo - Questline vol2

Sequo

Öne çıkan mesajlar

zengin bebeler arabaya para harcayıp gaza basınca kendini şöfor zannediyor

diğer tarafta koli bandı ve bidon yarısıyla kartel tamir eden , gaz telini elle düğüm atıp bağlayan,yanlamayı kartalla öğrenip arabanın altına yatan,mangal yürekli gerçek şöfor kardeşler var

asla o kardeşlerin eline geçmez bu supralar yada proje arabaları

ama bi alsalar bi binseler o eşşeğin sırtına

kamçıyı bi vursalar

o araçlarda sevinse,sonunda birisi hakkımı veriyor lar,helal olsun cocuga diye

aaah ah.
Sosyal ağlarda paylaş

Sequo said:

kimin suprasini kullandin soyle bakim. Hayallerle yasamak guzen tr de toplasan 6 tane yuruyen supra hepsininde sahibi arkadasim.

soyagaclarini cikaririm buraya kimin suprasini kullandin?

adam, bi belli etme kekoluğunu ya, bi belli etme yetersizliğini ya, zaten sadece tr de bi senin arkadaşlarında var di mi supra
Sosyal ağlarda paylaş

ObuzHapsever said:

senko said:

sequo ne kadar itici olmaya basladi...

normalde trollemiyordu da quest olayında fazla tepki gelince ben alsında trollüyodum sizi fakirler moduna girdi. o gündne sonra da bunu kanıtlamak için daha da saçmalıyor işte. dikkatle izliyoruz ve facepalm çekiyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

benim tenis merakım var pis fakirler. sizin ne bir mac izlemişliğiniz ne topa vurmuslugunuz vardır. yolda nadal görseniz tanımazsınız

o Wilson raketten tr'de 6 tane var hepsi arkadasım,1 tanesi ile oynayamazsınz pis fakirler dersem, beni de ezersiniz abi.

olay bu

ayrica gördügüm kadarı ile olayin maddi boyutu ile ilgileniyor sadece, gidip de 1 tane izledgi F1 yarısından bahsettgni görmedim, 'bu kadar yarıs tutkunu birisinin'

edit 2: özetle olay araçları sevmesi degil, barbi bebekleri de sevebilir, olay sürekli bir sidik yarışı içinde olup karsı tarafı ezme cabası.
Sosyal ağlarda paylaş

valla sequo ya bu konuda kızamıyorum, adamın patiye ilk geldiği zamanları hatırlayan varsa böyle hareketleri hiç yoktu, wow da kızdığı bi kaç adama laf çarpıyodu o kadar, sonra herkes adamın parasını konuşmaya başladı, kimi taşak geçti kimi kınadı kimi yancılık yaptı. pati kendisi getirdi olayı bu duruma.

he ayrıca pis fakirler cart curt da adam ciddi anlamda söylemiyodur heralde, şu supra muhabbet dışında dsfd
Sosyal ağlarda paylaş

yukardaki mesajda yazdım ya, hiç şikayet etmeyin siz yarattınz diye, ondan bahsediyordum işte, adam kendi halinde patinajda takılrken yancılar prim yaptırdı adama.

vallahi ''senin 1 aylik maaşını 1 günde egzozdan atiyorum fakir'' diyen adam bundan sonra ne kadar ben onu şaka yaptim ehehe ekikei dese boş bence :D
Sosyal ağlarda paylaş

DRaGoN_SLaYeR said:

valla sequo ya bu konuda kızamıyorum, adamın patiye ilk geldiği zamanları hatırlayan varsa böyle hareketleri hiç yoktu, wow da kızdığı bi kaç adama laf çarpıyodu o kadar, sonra herkes adamın parasını konuşmaya başladı, kimi taşak geçti kimi kınadı kimi yancılık yaptı. pati kendisi getirdi olayı bu duruma.

he ayrıca pis fakirler cart curt da adam ciddi anlamda söylemiyodur heralde, şu supra muhabbet dışında dsfd

Olay şeye benzedi, arda'nin gs'da oynadigi doneme.

-Sahip cikalim arda'ya, bozdunuz cocugu. Assffasd

Evet simdi ,gecmisine donmek lazim en bastan baslamak lazim. Wow oynarken binek olarak nesi vardi ? Sik sik gold satin alirmiydi ?
Sosyal ağlarda paylaş

bişey demiyim diyorum da, sequo'yu bu hale troll pati ailesi getirdi, 335i proje arabası konusunu baştan bi okuyun, kharonla gayet karşılıklı yazışıyolardı.

Ne zamanki birileri çıktı adamın parasını, audi r8 - amg - f spider'ı ve zenginliğini çekemedi, pati 2 ye bölündü.

Yavşayanlar ve nefret edenler olarak.

Yavşayanları görüyoz zaten

Nefret edenler zaten belli

bide yavşayarak laf sokup item alan vardı. sdfdsf

Bence adam foruma yakışanı yapıyo şu anda. Parasıyla trolleri kamçılıyo, vuruyo kırbacı vuruyo kırbacı.

Eyyorlamam bu kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Sequo said:

Catze said:

Sequo said:

Catze said:

japon arabası denince

!!!!!!!!!!

Aha sırf sbahın köründe uyanmamım sebebi bu saçma yazıymış.

Sana kocaman hadi ordan diyor ve Japon arabası denildiğinde;

Skyline R34

Lamı cimi yoktur bu işin.

Ya olm sen zaten 1. siraya italyan koyarak arabadan ne kadar anladigini belli ettin geccen o isi o yuzden.

Senin bildigin italyanla benim bindigim bak bindigim italyan arasinda daglar kadar fark vardir.

japon yuksek hacim v votor ve 9000 devir donen araba yaptida bizmi binmedik duduk.

sirket arabasi test edipte bana araba hakkinda bilgi veremezsin senin aylik maasini bir gunde egzozdan disari atan bir adamim ben;)

Fakirligini bil edebini takin.

FORZA Ferrari :)

suprayida nerden duyduysan artik duymakla olmuyor. Koltuguna oturmus ve test etmis bir insan olarak tum japonlarin dedigi gibi r34 bir japon sahaserdir.

geç de olsa yeterli ödenek çıktığı için yardımcı olmak adına title ayarladık, artık açıklama yapmaya gerek kalmaz. ^^
Sosyal ağlarda paylaş

0ne said:

bişey demiyim diyorum da, sequo'yu bu hale troll pati ailesi getirdi, 335i proje arabası konusunu baştan bi okuyun, kharonla gayet karşılıklı yazışıyolardı.

Ne zamanki birileri çıktı adamın parasını, audi r8 - amg - f spider'ı ve zenginliğini çekemedi, pati 2 ye bölündü.

Bence adam foruma yakışanı yapıyo şu anda. Parasıyla trolleri kamçılıyo, vuruyo kırbacı vuruyo kırbacı.

Eyyorlamam bu kadar.

http://www.music-graffiti.com/images/img-2001_a_space_odyssey_planets.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

0ne said:

Eyyorlamam bu kadar.

http://boingboing.net/images/xeni/2001-a-space-odyssey-pic-001_0f16.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...