Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sequo - Questline vol2

Sequo

Öne çıkan mesajlar

Vingthor said:

Noyzura said:

quest kovalamak için bakıyorum topikede hazır quest yokken bende japon aracı hayalim var o var . Mazda Rx-7 istiyorum çocukluğumdan beri

lan hiç araba sevmem american muscle dışında
nadir içimin gittiği arabayı söyledin.
bide s2000

90larda çocukken çeşmede yolda yürürken parketmiş birx7 gördüm nutkum tutulmuştu . o günden beri need for speed'e hep bu arabayla kastım asfdg
Sosyal ağlarda paylaş

Noyzura said:

Vingthor said:

Noyzura said:

quest kovalamak için bakıyorum topikede hazır quest yokken bende japon aracı hayalim var o var . Mazda Rx-7 istiyorum çocukluğumdan beri

bide s2000

90larda çocukken çeşmede yolda yürürken parketmiş birx7 gördüm nutkum tutulmuştu . o günden beri need for speed'e hep bu arabayla kastım asfdg

ahahahaha aynen olm direk dümdüz rx7. cons anlatmıştı motoru yok uçak motoru gibiymiş falan bişeyler ama anlamadığım için. ben sadece tipini sesini falan seviyorum ya. bebiş gibi araba.

abi takılıp takılıp az kendimi rx7 zannetmedim nfs'de. sürücü değil bak araba olarak oynadım oyunu hep shdfsh
Sosyal ağlarda paylaş

Vingthor said:

Noyzura said:

Vingthor said:

Noyzura said:

bide s2000

ahahahaha aynen olm direk dümdüz rx7. cons anlatmıştı motoru yok uçak motoru gibiymiş falan bişeyler ama anlamadığım için. ben sadece tipini sesini falan seviyorum ya. bebiş gibi araba.

abi takılıp takılıp az kendimi rx7 zannetmedim nfs'de. sürücü değil bak araba olarak oynadım oyunu hep shdfsh

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/f/fc/Wankel_Cycle_anim_en.gif
Sosyal ağlarda paylaş

Sequo said:

Catze said:

japon arabası denince

!!!!!!!!!!

Aha sırf sbahın köründe uyanmamım sebebi bu saçma yazıymış.

Sana kocaman hadi ordan diyor ve Japon arabası denildiğinde;

Skyline R34

Lamı cimi yoktur bu işin.

Ya olm sen zaten 1. siraya italyan koyarak arabadan ne kadar anladigini belli ettin geccen o isi o yuzden.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...