Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sequo - Görevler (100 TL içerir)

Sequo

Öne çıkan mesajlar

uyuşturucu uyuşturucu diye ağlayanların ağzına uyuşluğumla vuracam

olm salak mısınız ?

anası babası değilseniz kimseye böyle soru sorma hakkınız yok. noyan kullanıyormuş,ulan herkezin bi vice'ı var size ne , sinirlerim oynadı cidden

eğer direk siz para verdiyseniz adama,sorarsınız söylersiniz benim paramı drugza harcaman beni rahatsız eder diye,ona hakkınız olur,ama gereksiz yeere bık bık konusuluyor.

ki insanlar hakkında peşin hükümlü davranmak "evet evet kesin burnundan cektin o parayı" fln diye , lisedeki yeşil ay kolumusun allahansen

adam festivale gitmiş,aga herkes gidio,sanatçı ,türkücü ,ceo da gidio o festivale 1 hafta tam freak gibi yaşıyor,hippilipin son raddesini yaşayıp geri dönüp takım elbiseyle toplantıya giriyor adamlar.

ya her halükarda insanları bu kadar yargılayabilmeniz hoşuma gitmedi

hay allahım ya, yıllar sonra baktım gördüm "lan there is yet hope in paticik" diye , ama bosuna heves yapmısım gitmiş cominiti feeling fln ,bu nedir yahu

sequo sanada aga teessüp ederim butun şeytanlıklar senin bu salak topiğinden cıktı.
Sosyal ağlarda paylaş

Ninja said:

Hayvanlari ve bitkileri lutfen oldurmeyiniz. Siz nasil dunyaya geliyor ve bir ortam edinip o ortamda mutlu olmak icin cabaliyor iseniz onlarinda buna hakki vardir. O sebeble zarar verecek oldugunuzda bir kez empati yapmayi deneyiniz.

Bunu eti yenmeyen hayvanlar ve yenemeyen bitkiler için söylüyorsun sanırım. Hani zaten faydası yok niye dokunuyorsunuz? gibi
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...