Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sequo - Görevler (100 TL içerir)

Sequo

Öne çıkan mesajlar

Black-ice said:

Sequo said:

Black-ice said:

noyan senle yada başka para almaya çalışanlarla lafım yok. yiyin enayinin parasını daha çok hatta.

ama ben hergün takıldığım forumda, bazı topiklerde ALIN PARA, ALIN ARABA, ben zenginim bazı fakirlerin ağzına vururum tadında postları görmekten rahatsız oluyorum.

bunun da olmaması için birşeyler yazıyorum. bu da benim hakkım hacıt :)

Ağzına para ile vurasım geldi :)

Vur o zaman. Bir laf ettin mi arkasında duracaksın. Buraya post atıyorsak önce taşaklarımızı hassas kantarda ölçüp öyle mesaj atacağız.
Çünkü burası oyun, muhabbet forumu değil.

Hacım beni es son gaza getirmeye calışan arkadaş çok üzülmüştü. Ben noyan değilim foruma konu açıp yırtamazsında bak:)
Sosyal ağlarda paylaş

Black-ice said:

noyan senle yada başka para almaya çalışanlarla lafım yok. yiyin enayinin parasını daha çok hatta.

ama ben hergün takıldığım forumda, bazı topiklerde ALIN PARA, ALIN ARABA, ben zenginim bazı fakirlerin ağzına vururum tadında postları görmekten rahatsız oluyorum.

Panpa sen haklısın da, adamın böyle yavşak bi yanı var 1 değil 2 değil alıştık sayılır. Gel geç taşağını işte.
Sosyal ağlarda paylaş

hıyar değil ya aksine hatasını anlamıştı ve doğru olanı yapıp insan gibi özür dilemişti. hatasını anlamayan ve sürekli gerçekten hıyarlık yapanlar var hiç acıyasım gelmiyor onlara ki böyle kibar kibar açıklama getirmeye çalışıyorlar pis pis bel altı vurmaya çalışmalarına.
Sosyal ağlarda paylaş

Sequo said:

Black-ice said:

Sequo said:

Black-ice said:

Ağzına para ile vurasım geldi :)

Vur o zaman. Bir laf ettin mi arkasında duracaksın. Buraya post atıyorsak önce taşaklarımızı hassas kantarda ölçüp öyle mesaj atacağız.
Çünkü burası oyun, muhabbet forumu değil.

Hacım beni es son gaza getirmeye calışan arkadaş çok üzülmüştü. Ben noyan değilim foruma konu açıp yırtamazsında bak:)

o kadar yetersiz bir forum kullanıcısın ki senden gördüğüm forum mantalitesine ters tavrı sana dalga geçme amaçlı çevirdiğimde böyle bir cevap yazıyorsun.

başından beri hatam seninle karşılıklı diyaloğa girmek tabii. genelde yetersiz insanları beynimde ignorlarım ama her gün takıldığım forumun sağlığı için nedense bugün uğraşasım geldi.
Sosyal ağlarda paylaş

Noyzura said:

topik altında ezilen zaten uyuşturucu yazıyor ya ben çok rahatsızım bu konudan. gerçekten rahatsız oluyorum seviyeli konuşamıyorsanız kendinizce bel altı vurmaya çalışmayın. çirkinleşmenin de bir sınırı var.

ne diye ezildim ?

yanlış okumuşum wasabi olayını pardon bile dedim.
üzerine saçma sapan wot döşemissin.

nerde çirkinleştiğimi belirt? uyuşturucu kullanan çok insan vardır abi burda da ama senin gibi uzun uzun anlatan yok kusura bakma o yüzden.

şu psikolojiye bayılıyorum ya kendine çirkinleşilmiş gibi gösterip, kendi çirkinleşip mesaj veriyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

jacabo said:

Noyzura said:

topik altında ezilen zaten uyuşturucu yazıyor ya ben çok rahatsızım bu konudan. gerçekten rahatsız oluyorum seviyeli konuşamıyorsanız kendinizce bel altı vurmaya çalışmayın. çirkinleşmenin de bir sınırı var.

ne diye ezildim ?

yanlış okumuşum wasabi olayını pardon bile dedim.
üzerine saçma sapan wot döşemissin.

nerde çirkinleştiğimi belirt? uyuşturucu kullanan çok insan vardır abi burda da ama senin gibi uzun uzun anlatan yok kusura bakma o yüzden.

şu psikolojiye bayılıyorum ya kendine çirkinleşilmiş gibi gösterip, kendi çirkinleşip mesaj veriyorlar.

hiç bir şey anlattığım ettiğim yok. ilk geri döndüğüm zamanlar bir kaç kişi soru sordu bende rahat konuşan biri olarak yazdım. sonra yönetimden uyarı geldi forumda "lcd ile izle " yazdığım için ve hiç muhhabetini yapmadım. ama aylardır senin gibi her sıkışan sanki aşağılarcasına öyle bu muhabbetle karşıma çıkıyor. %100 sipeysecake tier

forumda
Sosyal ağlarda paylaş

said:

Mesajdaki kulaklardan fırlayan ego da apayrı. Gerçek hayatında çevrendekiler falan nasıl el üstünde tutup kalçalarını tavana kadar kaldırdıysa, şu sanal alemde beni tehdit falan edebiliyorsun.

Henüz benim gelirimi, mesleğimi, durumumu, arkamda güçlü bağlantılar olup olmadığını geçtim adımı bile bilmiyorsun.

Belki seni çok yakından tanıyan bir insanım. Hergün gördüğün bir adamım.

Belki senden 8 kat falan daha zengin bir adamım. Ama senin gibi sonradan görme olmadığım için adım soyadımla beraber bunları forumdan göstermiyorum?

Bunları bilmeden bırak bilmeyi oturup böyle bir artislik yapmak bile, bir insanı tehdit ederek, tam olarak bir önceki postumde dediğim gibi yetersiz bir insana ait hareketler zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

Noyzura said:

Şu çirkinleşme meselesine de bi açıklık getirelim. Şimdi sen bas bas "ben ketamin kullanıyorum uyuşturucunun türlü türlüsünü kullanıyorum" diye reklamını yaptın mı yapmadın mı?

Ha bide paran niye bitti, gidip uyuşturucu kullandın mı kullanmadın mı? Gerçi orası senin özel hayatın paranı nereye harcadığın beni ilgilendirmez, ama madem foruma herşeyi ayan beyan yazıyorsun, o zaman gelen yorumları da dinleyeceksin. Ortada bi çirkinleşme yok, "umarım param bitti diye aldığın paralarla uyuşturucu almıyorsundur" temennisi var.

Ki yani şu paraların nereye gideceği belli bence ahahah. Bütün para protein tozuna gitmez, başka tozlara da gider ;)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...