Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sequo - Görevler (100 TL içerir)

Sequo

Öne çıkan mesajlar

BonePART said:

NOLYO LAN
TL DR
tl dr 18 sayfa
ozetgeçsin biri

Sequo said:

Görev 2:
Kalabalık bir şehir merkezinde gündüz vakti (güneş varken) üstünüze kadın südyeni giyip insanlar arasında en az 15 saniye göğsünüzü gere gere dolaşın. Yüze maske takmak yasaktır. Güneş gözlüğü caizdir.

Bu anları en az 15 saniyelik bir video ile ölümsüzleştirip foruma koyun.

Oyea. Başarılar.

Ödül: 250 TL

Dipnot: Video başında elinizde lütfen paticik.com adı altında bir yazı olsun.

https://www.youtube.com/watch?v=AMjNSdvgRiM
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

kzpmaza said:

adam burdan kazandıgımı veririm demiş abi milletin yolladıgını değil.

çoook geç cevap ama,

bir yerden 100 tl kazanıp onunla gym de şımarıklık yapıp sonra "yardım edin bana" derse bir insan, ona da yuh denir

şımarıklık değil moruk. ilgili açıklamayı yapttım. direniş boyunca fiziksel kondüsyonum sayesinde bir çok tehlikeli durumu atlatıyorum. ayrıca istanbulda para kazanmam için fiziksel formumu korumam hatta şuan ki zayıflamış durumunu düzeltmem gerekiyor .
Sosyal ağlarda paylaş

Noyzura said:

Dworgian said:

kzpmaza said:

çoook geç cevap ama,

bir yerden 100 tl kazanıp onunla gym de şımarıklık yapıp sonra "yardım edin bana" derse bir insan, ona da yuh denir

şımarıklık değil moruk. ilgili açıklamayı yapttım. direniş boyunca fiziksel kondüsyonum sayesinde bir çok tehlikeli durumu atlatıyorum. ayrıca istanbulda para kazanmam için fiziksel formumu korumam hatta şuan ki zayıflamış durumunu düzeltmem gerekiyor .

ya bırak abi 3-5 gün gym e gitmedin diye fiziksel olarak düşüyorsan senin vücut tırtmış demek lazım. ha desen ki protein bar alıcam, et yemem lazım, bilmem ne ona ok. ama gym e gitmek için 100 tl?

+ şu an öyle aksiyon olan yer var mı istanbul'da hala?

dediğim hala geçerli. açıklamanı okudum geyik yapıyorsun sanmıştım ama ciddiymişsin bu daha kötü bence.
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

Noyzura said:

Dworgian said:

kzpmaza said:

çoook geç cevap ama,

ya bırak abi 3-5 gün gym e gitmedin diye fiziksel olarak düşüyorsan senin vücut tırtmış demek lazım. ha desen ki protein bar alıcam, et yemem lazım, bilmem ne ona ok. ama gym e gitmek için 100 tl?

dediğim hala geçerli. açıklamanı okudum geyik yapıyorsun sanmıştım ama ciddiymişsin bu daha kötü bence.

dworian 15 gün oldu. lütfen her konuda mali muhasebe ve mualefet yapmayı bırak bak dalgana lütfen. hiç eğlenceli olmuyorsun. + sana hesap vermek ve durumları anlatmak zorunda değilim. ama farkettiysen tatlı tatlı hep anlatıyorum ama sipeyskeyk tierine inmene gerek yok gerçekten ignore kapması yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Noyzura said:

Dworgian said:

Noyzura said:

Dworgian said:

kzpmaza said:

çoook geç cevap ama,

dworian 15 gün oldu. lütfen her konuda mali muhasebe ve mualefet yapmayı bırak bak dalgana lütfen. hiç eğlenceli olmuyorsun. + sana hesap vermek ve durumları anlatmak zorunda değilim. ama farkettiysen tatlı tatlı hep anlatıyorum ama sipeyskeyk tierine inmene gerek yok gerçekten ignore kapması yani.

çok tatlısın
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...