Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sequo - Görevler (100 TL içerir)

Sequo

Öne çıkan mesajlar

sadece egom yok lafı batıyor bana açıkçası. egomu eğittimle egom yok baya farklı

heralde türkçe'ye hakim olmadığından öyle dediğini düşünüyorum. egom yok yaşamıyorum demek çünkü.

ego'nun epistomolojisi 'isteme mekanizması'
kavram olarak insanların duyup ne olduğunu düşündüğü şeyden akademik olarak farklı bir yapısı var.
Sosyal ağlarda paylaş

karaktersiz said:

Vingthor said:

Jaegerjaquez said:

yoldan random birini dövüp südyen giydirip dolandırın, cebindeki parasını alın + 250 tl win win WIN

şunu yapabileceğimi biliyorum ya gerçekten. yaparım yani. dfhk

yalnız yeni uyandım ve para için hayvana yardım etme falan gördüm. fenaymış. where is your karma now?

kanka sen çok mu güçlüsün

AHAHAHAH
Sosyal ağlarda paylaş

abi o kadar paran varsa burs da veriver bari ya öğrencilere

hem bir işe yarar hem de geri dönüşü olur sana öyle ya da böyle

biri bana her ay 200-300 lira verse ben onu biriktirir yazın cern'e giderim eğitim seminerlerine mesela

bu mesajı attığım içinde gel burs verem deme tabi, o amaçla atmadım bu mesajı.
Sosyal ağlarda paylaş

nordlydian said:

ninja sama'ya laf atan karşısında beni bulur. ona göre akıllı olun gençler..

@sequo

ben sana 1000 lira vereyim kapat şu başlığı. allahsen nedir bu kafesteki farelere peynir gösterip, hadi döndür bakalım şu çemberi demekten bir farkı yok.

Ver canım kapatayım hadi. Bekliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben kisaca ozelteyeyim bu sekilde yetistirilmemin sebebi dedem olene dek dedemin golgesinde yetistirildim. Yani tamamen bir diplomasi yapi ve tamamen alcakgonullu olarak. Asla ve asla bilmedigim bir konuda da konusmamam da asilandi ve her sorulan soruya itinali sekilde bir kez dogru cevap vermekte ogretildi kisaca iyi birer birey olmam icin dedem cok sey asiladi.Ailemin diger uyeleride benimle dalgalarini gecmekten yorulduklari icin artik anlama yolunu secmeyi deniyorlar yavas yavas. Ego yok derken demek istedigim bir Budou Taijutsu ogrencisi ve Mekyoo yada Mikyouu inanci geregi insult tamamen ters bir olgu ve felsefesi ile benimsenmis her kisi ben gibi davranmakta ozgurdur. Kisaca bir kisinin tipi konusma yapisi yada dusunce yapisini insult edecek hicbir ise kalkismam. Ayrica Hosuto olabilmek icin Sosyal zekanizin yuksek olmasi gerekmektedir. Bunun disinda geleneksel Japon lar dan oldugum icin eger ki bir kisi Waow super yapiyorsun bu durumu dediginde ie ie jouzu janai deriz. Yani hayir hayir mukemmel degilim. Bizler icin her birey bir yetenegi ve bir amaci vardir. O sebeble kimsenin umudunu kirmamaya cok dikkat ederim. Ama dedigim gibi kisiden kisiye goren yargi konulari benim sosyal zekami Turklerin sosyal zeka anlayisina yada yeni jenarasyon sosyal zekasina dek bulmayabilir yada kucuk bulabilir bunada saygi duyarim.
Belirteyim dogdugumdan beri boyleyim ve ne yazik ki degisemem ;)
Tekrar tesekkurler.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...