Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ev Arıyorum (İstanbul)

bingildak

Öne çıkan mesajlar

bingildak said:

arkadaşlar istinye tarafında ferahevlerde oturan var mı? veya bölgeyi tanıyan bana bilgi verebilecek olan? 1-2 tane ev buldum ucuz olmasa da bulabildiklerimin arasında en iyileri. ulaşım nasıldır, muhit nasıldır, bölgede neler var neler yok?

Ferahevler de baya sikko bir yer abi, gecekondu mahallesi resmen.
Sosyal ağlarda paylaş

buldum o tarafta caddeye yürüyerek 5 dk, evlerin içi haşat abi, bende istemiyorum evin içi berbat olan bir yerde oturmak home ofis çalışıyorum hayatımın 80% i ev ortamında geçiyor, bunalıma girmek istemiyorum sırf istanbulda yaşayacağım diye. giriş katında oturabilsem bir sürü şey var zaten ama giriş katında oturamıyorum alışık değilim, istanbulda haftalık falan kiralamıştım 1-2 kere giriş katı geceleri 1 gözüm açık uyudum hiç huzurum kalmadı.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

orada oturan bir arkadaşım vardı ya, fena değildi dediğin gibi metrodan taksiyle geçmiştik 10 lira mı ne yazmıştı. tam eclipse'ın olduğu arsaya bakıyor, eclipse'i de bir ara araştırdım yatırım amaçlı ama çok patates çıktı. olabilir ya bir arayım.

abi yatırım amaçlı arıyorsan eclipse,vadi,1453 pek mantıklı değil m2 fiyatları 7000-9000 arası onların.

direk ayazağa tepedeki siteler bölgesine bakacaksın m2 fiyatı 3000 lira civarı. köy mü köy ama avantajı çok bekar,yeni evli ve öğrenciler için.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
bu haftasonu gelip arayışı bitirmeyi düşünüyorum bakalım nasıl olacak.

ayazağa, ferahevler, bostancı olarak 3 semte indirdim aramayı. benim aradığım niteliklerle ve fiyat aralığında bu semtler en mantıklı seçimler gibi göründü. şişli levent metroya çok yakın 3 tane ev buldum ama aileye falan diye trip yapıyorlar. nişanlıyız falan diyeceğim bakalım, referans olarak da 10 yıl kiracısı kaldığımız adamı vericem, olur mu olur.
Sosyal ağlarda paylaş

karşıda çok baktım ama içime sinen ev olmadı cidden. bende yoksa avrupa istiyordum. bostancı da hemen metro çıkışında abi, yürüyerek 3 dk mesafede. ev yüksek ilk olarak, her odasından camdan dışarı baktın mı neresi olduğunu bilmediğim bir sırt görüyosun dağ tepe ağaçlar falan havası da çok güzel, önünü kesen hiç bina olmadığı için çok güzel ışık alıyor ayrıca sürekli olarak esiyor, evin içi tertemiz bavul al gir, 3+1, 150 m2, çalışmak için özel oda + misafir odam olabiliyor dairenin şekli sayesinde.

caddeye fln taksiyle 7 tl'e gidiyosun. minibüs caddesine yürüyerek 5 dk, metro 3 dk. karşıdan geleceksen direkt tek vasıta bostancıya binip gelebiliyosun, karşıya giderken metro - kadıköy sonra tek vasıta taksim meydana geçebiliyosun. fiyatı da 1200, avrupada 1500'e fln bakıyodum cebimde para kaldı. bakalım nasıl olacak. ha bir de spor tesislerine komşu. 4 tennis kordu, kapalı havuz, 2 squah, fitness fln. kapıdan çıkınca 30 adım fln.
Sosyal ağlarda paylaş

elesso said:

http://www.sahibinden.com/ilan/emlak-konut-kiralik-ayazagada-site-icinde-140m2-3-plus1-genis-balkonlu-9.kat-1.300tl-125136186/detay

tek minibüsle beşiktaş,

itü ayazağa metro girişine 10 lira taksi mesafesi, istanbulun en temiz havası.

bence bi düşün :)

burda 1+1 kiralar nasıl?
Sosyal ağlarda paylaş

ayazağa'da ev yok, boşa ilanlara bakma. 2 haftada 1 tane düzgün ev kalmamış üniversite + tayinler açıklanınca. ben bütün ayazağadaki daireleri gördüm, bitmemiş binalardaki daireleri falan 1300'e veriyolar, bina yeni yapılmış, duvarda insan cesedi kadar su izi var, su almış ev hehe. kooperatif forever.
Sosyal ağlarda paylaş

Laorx said:

elesso said:

http://www.sahibinden.com/ilan/emlak-konut-kiralik-ayazagada-site-icinde-140m2-3-plus1-genis-balkonlu-9.kat-1.300tl-125136186/detay

tek minibüsle beşiktaş,

itü ayazağa metro girişine 10 lira taksi mesafesi, istanbulun en temiz havası.

bence bi düşün :)

burda 1+1 kiralar nasıl?

1+1ler genelde yeni sitelerde olduğu için 1000 civarından başlıyor, adha eski sitelerde 3+1 leri 900-1400 arasında ama şu dönem üniversiteler açılmaya yaklaştığı için bütün çıtır kızlar üşüştü evlere.

jagger benim olacaktı hehe kötü döneme denk geldin bingildak sorry. ama daha hayırlı olmuş senin için tuttuğun yer ayazağadan 3-4 sınıf yukarıda :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...