Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pokémon X-Y

Fin

Öne çıkan mesajlar

Kanuni said:

ya birde sunu bulamadim.

onumuze bazen tas veya agac cikiyor, o anlarda sen bunu kesemessin veya itemessin ama pokemonun bunu yapabilir diyor, bunuda beceremedim. bir turlu pokemonlardan birine agaci kestiremedim. ya da tasi itekleme olayi vs.

H&mlerden uygun pokemona cut rock smash falan ogretmen lazim hatta bi tanesine hepsini ogret dozer gibi kullan onu
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Kanuni said:

gaming ele gelecekmis. ne guzel pil bitene kadar oyun oynatiyor pokemon. konsol pc vs yerine su handheld gaming gelismeliyismisde su iphone vb sistemler darbe vurmustur :( aslinda pokemon vs oralarda da oynanir hatta mis gibide olur ama neyse.

Daha ne kadar gelisebilir diyorum:

Pokemon'u da katarsak 2013'un simdiye kadar en cok satan 10 oyunun 6 tanesi 3DS oyunu.

2013 yilinda en cok satan oyun aleti de 3DS. Exlusive ayrica bunlar, bir 3DS'e cikiyorlar. Otekiler 2-3 platform geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Kanuni said:

ya birde sunu bulamadim.

onumuze bazen tas veya agac cikiyor, o anlarda sen bunu kesemessin veya itemessin ama pokemonun bunu yapabilir diyor, bunuda beceremedim. bir turlu pokemonlardan birine agaci kestiremedim. ya da tasi itekleme olayi vs.

Perfume Place'de Cut. Onunla yapiyorsun agac isini.
Sosyal ağlarda paylaş

GERGE said:

Kanuni said:

ya birde sunu bulamadim.

Perfume Place'de Cut. Onunla yapiyorsun agac isini.

ahahah yuh bana. bir suru ogrenmisim hm tm. :)

oyle duruyorlar inventoryde. ok bunuda ogrenmis oldum sayenizde.

thx
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...