Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pokémon X-Y

Fin

Öne çıkan mesajlar

reampage said:

Ren said:

beyler selam, şu an telefondan pokemon white oynamayı becerdim. bu yeni jenerasyonlar ile pek haşır neşir değilim. hangisini oynayayım? diamond vs falan da var. oyun içi battle mekanikleri farklıymış oyunların ondan bilene sorayım dedim.

3ds olmadıgına göre ne oynarsan fark etmez whtite oyna gitsin, sonucta pokemonları transfer edemicen

bunu düşündüm sonra telefon için fazla küçük geldi görüntü. app paralıydı zaten. gameboy advanceler iyi oluyor sonrası efektif değil ya.

app ismini vereyim, drastic.
Sosyal ağlarda paylaş

SenariouS said:

L_Zero said:

ya çok özendim.

pspde almayı düşünmüyorum :P

şimdi pokemon için oyunu alıyoruz eyvallah.

hani dsi önerirsiniz?

türkiyede en ucuz nereden alırım?

gittigidiyor n11 falan bak nintendo tr iflasindan sonra acik arttirmayla satilan seyleri millet aldi baya baya ucuza veriyorlar.

peki bununla nintendo 3ds xl mı ne işte en son çıkan arasında ne fark var?

sonuçta pokemon oynamayacağım sadece.

neyse birazda ben araştırayım bir yandan.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
O islere, adam gibi multi'ye filan oyunu bir kere bitirip her yeri acmadan girmeyecegim ben. 7 saat playtime var daha zaten.

Gec kalmak diye bir olay yok zaten, yenisi cikana kadar milyonlarca insan bunu oynayacak.

Bu arada ilk hafta satislari 5.5m. Tum zamanlarin en buyuk ikinci ilk hafta satisi olmus. Birinci de Pokemon Black/White zaten. Exclusive olarak bu arada bu. Tum oyunlar da katilinca (ayni anda 3-4 platformada cikanlar iste) 8. sirada.

Ayrica dijital satislar buna dahi degil. Ve haftanin son gunu oldugu icin ilk hafta satislari sadece bir gun burada. Birinci siradaki GTA5'in ilk haftasi 5 gunu kapsiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...