Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pokémon X-Y

Fin

Öne çıkan mesajlar

acımadım verdim şiparişi, hadi hayırlısı

daha 3ds'im yok, umarım satıcı ibnelik yapmaz ya da alette bir sorun çıkmaz asdfasd

reampage said:

istanbuldaysan sana pokemon white vereyim yakındaysan üsküdar tarafına :) satamadım zaten elimde kaldı sdf

sağolasın abi, dediğim gibi alet yok daha asdfasd
Sosyal ağlarda paylaş

Gerge, o yüzden zorluk ayarı var, hatta fire emblem gibi normal yazarsın, kolay yerine. Ama hadi o da yok diyelim 2013 yılında 45€'ya satılan oyunda, ai 5 yaşındaki çocuk gibi oynasın. Lobotomi yapılmış maymun gibi oynamasın. Selfbuff spam ki artık stat arttıramadığı halde ai devam ediyor filan, bugsa da yama çıkarırlar umarım yakında.

ben çocukken böyle oyunu oynamaz bırakırdım çocukları küçük görmüşler diye. Gayet cin gibi çocuklar. :p

online olayına henüz yorum yapmıyorum çünkü matchmaking gibi bitşey yok sanırım, adam maç istiyor, açıyoruz onda xerneas, bende pikaçu filan, dengeli maç görmedim henüz.

foto çekimi de hoş olmuş, pokemon gl üyeliği açtım ama daha devreye girmemiş upload ve reward olayları.
Sosyal ağlarda paylaş

abi zaten çocuklar büyükleri tokatlıo ya turnuvalarda eheh, geçen 2013 finali vardı bir cocuk abisiyle finale kalmış işte küçüklerde şampiyon olduktan sonra abisinin maçı vardı, sordular abini dövüomusun diye o rakibim bile değil dedi. sdf

ve epey heycanlı aslında turnvuya baktım biraz stressli yani
Sosyal ağlarda paylaş

beyler selam, şu an telefondan pokemon white oynamayı becerdim. bu yeni jenerasyonlar ile pek haşır neşir değilim. hangisini oynayayım? diamond vs falan da var. oyun içi battle mekanikleri farklıymış oyunların ondan bilene sorayım dedim.
Sosyal ağlarda paylaş

Ren said:

beyler selam, şu an telefondan pokemon white oynamayı becerdim. bu yeni jenerasyonlar ile pek haşır neşir değilim. hangisini oynayayım? diamond vs falan da var. oyun içi battle mekanikleri farklıymış oyunların ondan bilene sorayım dedim.

3ds olmadıgına göre ne oynarsan fark etmez whtite oyna gitsin, sonucta pokemonları transfer edemicen
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...