Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pokémon X-Y

Fin

Öne çıkan mesajlar

aquila said:

aynen, tek atiyosun herkese. bi de bu bufflar debufflar kac turn filan yok mu oyle bisey.

o debufflar pvp için normal gym&wildlife çok gerek kalmıyor.
legendary yakalarsan yada objective snorlax çıkıyor mesela deli gibi armor stackliyor orda leer atmazsanız 1-2 tane pokemonu dumduz ediyor
Sosyal ağlarda paylaş

Ya zorluğu çocuklara göre ayarlamışlar tamam da bir seçenek daha filan koyulur yani yıl 2013. :/
Kanuni said:

reampage said:

sam 3ds oyunu beyendi sonudna fe'den sonra sdf

FE hangisi. bakir 3ds xl ci olarak sam e guveneyim :) pokiden sonra.

fire emblem awakening, kendi başlığı vardı kapsamlı. Evet kesinlikle tavsiye ederim, o aldırmıştı zaten aleti. :)
Sosyal ağlarda paylaş

tesekkurler..

konsol bolumunu okuyorumda (bakiyorum) keske basliklarda hangi oyunun hangi konsola vs ye geldigi falan belirtiseydi.

cok karisik olmus bir suru konsol olunca oyunlarda birbirine girmis.

benim gibi yeni takip edenler icin tabii..

kirletmeden cekileyim aradan.

pokemon x aldim.
fire emblem
donkey kong demissiniz
animal crossing

bunlari bulabildim corbanin icinden simdilik. :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
O kari epey iyi bence. Oyuna yeni baslayan rahat rahat ogreniyor ilk ormanda.

Easy mode olmasi da epey epey iyi bence. Bu oyunun olayi Pokemon dovup duz XP almak degil, Pokemon yakalayip duzgun stat-attack almak. Gerekli yere odaklanmaya izin vermis. Online combata hazirlik gibi zaten single, olmasi gereken de bu bence. XP icin grind azaltilmis iste, online odakli olmus daha cok. Ne iyi iste =)

En sonunda dengeyi yakalamislar. Ilk gym leader her zaman tirt olurdu bu arada, kim ne zaman Pokemon'in single'indan zorlanmis ki zaten? Zorlanan kartusu satsin =)
Sosyal ağlarda paylaş

singleda şöyle bi zorluk vardı bazı şehirlerde gym badge almak baya potion berry stack gerektiriyordu endgame olunca.
full rock/elec olanlar aşırı zordu en az 3 water/3 rockla falan girmek gerekiyordu zaten 50lvl üstü tek atıyordu diğerlerine.
6.final pokemon hele +2lvl geliyordu bide ona full health potion hedösü spam gerekiyordu combat başlamadan önce.

su legendary pokemonu merak ediyorum ben ne zorlukta olacak capture.
Sosyal ağlarda paylaş

Fin said:

ya bide en casual pokemon oyunu olmuş bu
aşırı kolay

adamlar XP share koymuşlar lel.
pokemon center gibi karı dolaşıyor peşimizde zaten ilk gym e gidene kadar
gym leader tırto ötesi 2 pokemonu var ahahha

xp share blackdede vardı abi ,ama EV'leride share ettiği için ona göre kullanmak lazımdı.
Sosyal ağlarda paylaş

Kolaylık konusunda GERGE'ye katılıyorum, zira black misal Cobalion ve diğer legendaryleri aldıgın zaman aşırı kolaylaşıyordu, tek ata ata gidiosun, ama mesela axew gibi yüksek levellarda evolve olan pokemonları kastırmak zorlaşıyordu, tabi bunu daha oynamadım bilemiorum tam
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Adam kral:

Director Junichi Masuda admitted that he isn't keen on seeing DLC or Microtransactions added to the franchise, as he would prefer to ship a complete package that won't extort money from younger players. "One thing I always say about the Pokemon games is that you want to make it something you can give to a kid and they have a complete experience. ”
Sosyal ağlarda paylaş

Anaokulu çocuklarına desteden çekip sevimli evcil hayvanlarına tek atıyorum, yemek harçlıklarını alıp ağlatıyorum filan, oyun kötü hissettirdi yer yer kendimi. Kuzeni kıza hava olsun diye çocuklara karşı hile yapan mokoççi gibi hissettim. :(

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...