Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pokémon X-Y

Fin

Öne çıkan mesajlar

ben fakirim anca emulatorde emerald falan oynuyorum da birşey soracağım, şimdi bu nature var, ev vs stat calculatei var. kaçınız bu kadar kastırıyor?

yani oturup stat hesaplayan kaç kişi, anaa ne şirin gözü mözü ne güzel diye yakalayan besleyen kaç kişi.
Sosyal ağlarda paylaş

Ren said:

ben fakirim anca emulatorde emerald falan oynuyorum da birşey soracağım, şimdi bu nature var, ev vs stat calculatei var. kaçınız bu kadar kastırıyor?

yani oturup stat hesaplayan kaç kişi, anaa ne şirin gözü mözü ne güzel diye yakalayan besleyen kaç kişi.

competitive kasmiosan nature ve EV kasmak mantiksiz direk adsfdasf
Sosyal ağlarda paylaş

Liebe said:

olm adamın eski pokemon aşkını kabarttırmayın ya of daha yeni s4 aldım niye aldım ki of nintendo 3ds verin bi tane bana :'(

normal nintendo 3ds alınır mı beyler XL almaktan çok çok daha mı kötü yoksa XL alırsan eh daha mı iyi dersiniz?=
Ben de Ambassador 3DS var.Nedense el konsollarının küçük olması hoşuma gidiyor.Normal 3DS alırsan pişman olacağını sanmıyorum.Fiyat farkı da baya fazlaydı sanırım, bence değmez o fiyat farkına.Normal 3DS al düşünme bile.
Sosyal ağlarda paylaş

2 tane alınıyor resmen XL fiyatına, bana da saçma geldi baya hem mobiliti olarak da sıkıntı çıkarır gibi nerene sokucan onu dışarı falan çıkarken. standart boy hem fiyat hem boy olarak falan makul gibi sanki. yarın gidip bir kurcalayayım ben şu aleti
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...