Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pokémon X-Y

Fin

Öne çıkan mesajlar

http://i.imgur.com/8YepKvPh.png

3ds settinglerindeki ulkeye gore patterni degisiyormus, araplara filan sandstorm gelirken finlandiyaya beyaz filan geliomus ahaha

bayiliyorum bole minik detaylara

bide wi-fi acik oyniyorum, demin bi japon duel atti, issiz herif okuz gibi kasmis buldozer gibi gecti ustumden

breed olayi baslamis bu arada, acele edin su kanto starterlari tamamliyalim

herkes starterini ve friend code unu yazsin, ona gore toplayalim

1-fennekin
2-squirtle

charmander, bulbasaur ve chespin istiyorum, breed olayina baslar baslamaz yazarim buraya, ugrasacak biri charmender biride bulbasaur alsin tamamliyalim pati icinde
Sosyal ağlarda paylaş

Şu an hiçbirşey zoruma bu kadar gidemezdi... Shopto çekememiş karttan... Bankayı aradım internet bankacılığı bölümündeki kızı azarlayarak bile atamadım sinirimi... Kartı kullanıma kapattırdım online bir işlem yapamayacaksam bu kartı kötüme mi sokacağım. Ne ise yaramaz bir bankasınız. Falan filan azarlar sonrası telefonu ve kartı kapattırdım. İki dakika sonra aradılar yine beyefendi yok güvenlik yok bilmem ne diye. Şimdi alabilirsiniz açalım kartınızı geri dese de zıvanadan çıkardıktan sonra beni bir daha o kartı neden kullanayım, böyle iyi. Müşterisini değil kendini düşünen bir bankayla artık işim yok dedim. Neymiş efendim tüm bankalar aynı işlemi yapıyor dedi. Az önce hsbc yapmadı. Kart kapalı kalacak dedim ve yüzüne kapadım. Of hala sinirim geçmedi. 2 hafta daha pokémon yok... Mutsuzluk...:(
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...