Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Çatışmalar bitti

cempostaci

Öne çıkan mesajlar

ama bizde hikayeler bitmez. Çatışmalarda başımıza gelen olayları anlatın bakalım, en erkek kimmiş görelim. kim polise tekme attı, kim polisin kaskını çıkardı, kim yanında bulunan adam yada kadını sırtında taşıdı, kimin kafasına sırtına biber gazı çarptı, kimleri toma eziyordu, kimleri 50 tane polis bi apartmanda sıkıştırdı görelim en iyiyi seçelim.
biliyoruz bu bahsettiklerimin hepsini arkadaş ortamında abarta abarta anlatıyorsunuz. evden çıkmayan adamı bile polisler kovalamış.
anlatın lan hadi
Not: hikayelerde biber gazına kafa atmak yasak. polisin kalkanını kaskını çalmak yasak. toma tarafından ezilmek yasaktır
Sosyal ağlarda paylaş

evde bir gün oturuyodum
polis dayandı kapıya "yavuz buraya gel"
"buyrun memur bey"
dedi "çıkar kimlik"
cebimden talcid faturası çıkardım
dedi "çıkar taşı tabancayı"
çantamdan gaz maskemi çıkardım
dedi "çıkar hastane kayıtlarını"
işte güzelim orada senin
benim vücudumda bıraktığın
üç beş tane cop darbesi varya
işte onları çıkardım
polis dedi "bunlar ney"
memur bey üç beş cop darbesi
sanki sanırsınız ki anarşikin allahı
ama bilmezsiniz ki o üç beş cop darbesi
gezi parkının hatırası

çal keke çal
Sosyal ağlarda paylaş

bu topic olmuş

bi tane daha hikaye o zaman benden

baktım sokaktan 2 akrep bi toma 200 tanede çevik polis geliyor

aldım hemen dökme demir tencereyi tavayı , vurmaya başlaıdım TAKTAKTAKTAK , yetmedi daha hızlı , daha sert , aha güçlü vurmaya başladım TAKTAKTAKTAK

isediğim etkiyi vermedi , daha hızlı daha güçlü , ecadımı düşünerek , halkı düşünerek , parktaki o teyzeler, gaz yiyen gencecik kızlara düşünerek vurdum tencereyi tavaya.

avuçiçlerim terledi ,ellerimin hissini kaybetmiştim , tava tencere sürtünmeden ısınmaya ve kor hale gelmeye başlamıştı

ama hızımı bulmustum bir kere , tam istediğim kıvama ve yeteri güce ulaştığımı anladıgım an tek bir vuruş yaptım , tüm sinirimi ve haklı tepkimi arkasına dayayarak vurdum tavayı tencereye

ortaya çıkan sonik dalga ne toma bıraktı ne akrep , hepsi yerden havalanıp beşiktaş tarafına doğru sanki bir devin sillesini yemiş gibi uçtu, zavallı çevikler copu kalkanı bırakmış etraftaki ağaçlara direklere tutunuyordu , uçuo gitmesin bi yerlerine birşey olmasın diye durdum

yaşadıkları şoktan sonra hepsi özür dileyip saflarımıza katıldı , kariyerlerinde değişiklik yaparak limon ve simit satmaya başladılar.

hiç unutamayacagım bir gündü.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...