Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bisiklet

Killer

Öne çıkan mesajlar

Black_Hand said:

tx 800 aldım.

özellikleri burada
http://kronbisiklet.com.tr/bisikletler-sehir-28-jant-tx800.html

http://kronbisiklet.com.tr/assets/img/content/bisikletler/sehir/28/tx800/cg/1.jpg

Ben beğendim bisikleti. Hidrolik disk, göbekler güzel, vitesler güzel, açılar/geometri güzel. Güzel bisiklet...

Etrafına bakına bakına gitmeye uygun, aç amortisörü taş çakıl aldırmadan bas git. Yokuş çıkarken kilitle ön amortisörü, inerken aç.

Tek sevmediğim dandik dış lastik oldu. Az biraz tepin bunda biraz eskisin sonra schwalbe marathon, hatta mümkünse schwalbe marathon plus tak, iki yıl sorunsuz keyifle kullanırsın.

Bu üzerindekiler gülcü teyzelerin yanından geçerken bile patlayacak, yanında pompa/yama/yedek iç lastik taşı mutlaka.

Güle güle kullan DOĞRU SEÇİM. Güzel Bisiklet.
Sosyal ağlarda paylaş

1350TL ye aldım 6 taksit. KTM nin 60 - 70 lik led lambasını da hediye ettirdim adama. (fiyat, hediye derken 4 saat pazarlık ettim)

selesi hoşuma gitti, diğer markaların modellerine göre daha rahat gibiydi, amörtisör kilidi gidon üzerinde, tellerin çoğu gövdenin içinden gidiyor arkaya.

bisiklete binmeyi unutmuşum bu arada, onu farkettim.

kırmızı siyah olanı aldım.
Sosyal ağlarda paylaş

sostizm said:

Tek sevmediğim dandik dış lastik oldu. Az biraz tepin bunda biraz eskisin sonra schwalbe marathon, hatta mümkünse schwalbe marathon plus tak, iki yıl sorunsuz keyifle kullanırsın.

Bu üzerindekiler gülcü teyzelerin yanından geçerken bile patlayacak, yanında pompa/yama/yedek iç lastik taşı mutlaka.

Güle güle kullan DOĞRU SEÇİM. Güzel Bisiklet.

Teşekkürler,
şambrel ile lastik arasına konulan şeritler çıkmış. çivi girse dahi kurtarabiliyormuş, onlardan almayı düşündüm (henüz almadım). Salcano modellerinde tek aklımda kalan continental 3 kat patlamaz lastikler oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

http://kronbisiklet.com.tr/assets/img/content/bisikletler/sehir/28/tx800/cg/3.jpg

Koysana resmini. bize bırakıyo gidin bakın diye çk çk çk

Ayarlarını doğru yap, bisiklete binmeyi unutmuşum duygusu sana uygun ayarı yapılmamış bisikletten kaynaklı olabilir.

Sele yüksekliği
Gidon yüksekliği
Sele de öne arkaya gider bir miktar.
ince ayarlar...

Deneyimin arttıkça selen de yükselecek :)
Sosyal ağlarda paylaş

Yarın gündüz gözüyle çekip koyacağım foto. Ayar konusuna gelince yavaş yavaş kurcalarım ama şu anki yapılı haliyle biraz kullanmak istiyorum.

gördüğüm continentaller dandikleridir muhtemelen, çok üzülmedim şimdi sen böyle söyleyince.

1 aya güzel bir genel upgrade yaparım bisiklete, dediğin lastikleri not ettim.

ps: ktm li bir amca geldi ben pazarlık ederken, o da dediğin lastiklerden taktırdı sanırım. şimdi lastiğin görsellere bakınca farkettim.

ps 2: KTM ler kaymak gibiydi bu arada. Parası bir yana, şu an ki bisiklet bilgimle binmeye utanırım o makinelere.
Sosyal ağlarda paylaş

Black_Hand said:

ps: müdür fena olmayan bir gym buldum, yarın restart a basıyorum.
pisletle git gel oh.

Bunu ben 2 haftadir yapiyorum kafa cok rahat. Yaz diye boyle de kisin yagmurdan ruzgardan zor olcak, ikinci el bi mercedes smart almak lazim 1500-2000 avro civarlari. Para biriktiriyorum aga disarda yemiycem evde yiycem artik sdfsf
Sosyal ağlarda paylaş

Benim pisikletim de bu abisi, 2 kisilik bi ben bi de hanimim icin. Haftasonlari alisverisimizi yapiyoruz, sehirlerarasi geziyoruz ayagimizi yerden kesiyor cok sukur.

bunu diyecegim gunler gelicek insallah o zaman geri donup bu yazdiklarima bakicam sdfsf

http://www.theonecar.com/wp-content/uploads/2013/03/smart-car-4.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

aquila said:

bunun converiblei da mi varmis.

kardes ben cok heves ettim bunu almaya niyetlendim, avrolarimi biriktiriyorum 3 aylik maasimla alicam bi indirim yaparlar mi boyle soylesem

tinderdan kizlar belcikadan, hollandanin baska sehirlerinden geleyim diyor, benim bi tek bisikletim var mahcup oluyorum, benim yok sen gel burda bulusuruz diyorum ezik hissediyorum kanka. en azindan ufak mufak bi arabam olsun benim olsun bayanlara jest yapabileyim sehrine gidip bi cikolata cicek falan sdfsdf
Sosyal ağlarda paylaş

elma said:

aquila said:

bunun converiblei da mi varmis.

kardes ben cok heves ettim bunu almaya niyetlendim, avrolarimi biriktiriyorum 3 aylik maasimla alicam bi indirim yaparlar mi boyle soylesem

tinderdan kizlar belcikadan, hollandanin baska sehirlerinden geleyim diyor, benim bi tek bisikletim var mahcup oluyorum, benim yok sen gel burda bulusuruz diyorum ezik hissediyorum kanka. en azindan ufak mufak bi arabam olsun benim olsun bayanlara jest yapabileyim sehrine gidip bi cikolata cicek falan sdfsdf

Dolmuşla, metrobüsle gezdir hatunları. N e V a R b u n d a ?
Sosyal ağlarda paylaş

batinin icatlarina karnimiz tok bizim, dedelerimiz bile bisikletle ulkeyi bir uctan diger ucuna gezerdi, ikinci dunya savasinda bile almanlara karsi en onurlu savunmayi yapan yine bisikletli piyade tugaylarimizdi.

hic unutmam buyuk dedem anlatir durur. Bir gun taa frieslanddan bisikletiyle cikip leidendaki kiz arkadasini pompisleyip den haagdan kasar peyniri ve stroopwaffelini alip rotterdamda azcik is gorup gunun sonunda eindhovena varmis. 2 kilo kaybetmis ama varmis yani
Sosyal ağlarda paylaş

Burda dolmus metrobus falan yok, hatta taksi bile gormedim.

Kizlar bisikletine bakip profilini cikariyo, cidden bakiyolar yani. Guzel temiz bakimli bisikletin varsa karakterini yansitiyor bu temiz aile cocugu imaji veriyor. Tam tersi pis bakimsiz cilgin ozellikleri olan bisikletin varsa o zaman da bad boy oluyosun mesela marjinal bu mainstream degil diyo pesine takiliyo, obur turlu olan cocugun da pesine takiliyo bu beni sever sahip cikar bisikletine baktigi gibi bana da bakar diyerekten.

Clubdan ciktin mesela kizla bisikletine goturdun bakti kiz begenmedi bisikleti o aksam gelmez, yandaki sunepe barda kosede oturup pismis cocuk cikarken onu bulur onunla evine gider bir takim aksiyonlar icin =)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...